Český tenisový svaz
Datum:
19.-22.07.
Pořadatel:
TK Strakonice (B - 300)
Kódové číslo:
316051
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Čt do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Reisinger Štěpán
Žižkova 850
38601 Strakonice
Tel. (1):
777084365
E-mail:
stepan.reisinger@seznam.cz
Internet:
www.tkstrakonice.cz

Poznámka pořadatele:

rozhodčí: Š. Reisinger
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha
46
25
 
 
23.04.2018 22:05:41
2.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
63
25
 
 
18.07.2018 17:58:55
3.
Kroupa Václav 04.08.2000 Tenisklub Cheb
65
25
 
 
26.03.2018 13:10:07
4.
Růžička Václav 21.02.2000 TK Škoda Plzeň z.s.
68
25
 
 
01.07.2018 22:49:16
5.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
78
20
 
 
20.03.2018 10:32:10
6.
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
95
20
 
 
08.07.2018 21:31:52
7.
Marcolla Jakub 18.03.2000 LTC Tábor 1903
103
20
 
 
22.06.2018 10:39:26
8.
Ventrča Václav 15.08.2001 TK Zlín
113
15
 
 
24.06.2018 21:05:16
9.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
117
15
 
 
16.07.2018 12:49:24
10.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
123
15
 
 
13.07.2018 20:11:33
11.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
137
15
548
 
17.06.2018 21:18:59
12.
Prachař Jakub 09.05.2003 SK HAMR, z.s.
141
15
11
 
13.06.2018 17:19:05
13.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
144
15
 
 
17.03.2018 21:53:13
14.
Šoltys Radek 30.06.2002 TC Jičín
150
15
 
 
13.07.2018 12:41:01
15.
Buček Milan 05.12.2000 LTC Humpolec
162
12
 
 
12.07.2018 12:48:16
16.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
179
12
 
 
16.06.2018 09:57:22
17.
Karger Daniel 06.04.2002 TK Strakonice
181
12
 
 
08.04.2018 09:58:22
18.
Dinh Pavel 01.10.2001 SK HAMR, z.s.
190
12
 
 
15.07.2018 16:16:29
19.
Kollár Petr 23.12.2002 Severočeská tenisová o.s.
208
12
 
 
17.03.2018 19:50:04
20.
Hoštička Adam 20.03.2002 TK Strakonice
295
9
 
 
16.04.2018 15:45:55
21.
Křížek Matěj 31.10.2003 Tenisová akademie Březno u Loun
307
9
65
 
21.03.2018 18:07:54
22.
Vild Ondřej 19.01.2004 TK Slavia Plzeň
330
9
96
 
06.06.2018 07:05:40
23.
Novák Marek 12.05.2003 TK Neridé
397
6
59
 
02.07.2018 20:50:08
24.
Krautman Patrick Joseph 11.09.2001 LTC Modřany 2005
403
6
 
 
04.07.2018 10:50:27
25.
Hrubec Jan 16.05.2001 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
409
6
 
 
15.07.2018 16:17:37
26.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
420
6
20
 
04.07.2018 18:17:50
27.
Hertl Otto 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
435
6
63
 
26.06.2018 12:43:30
28.
Minárik Martin 02.09.2003 LTC Český Krumlov
455
6
104
 
11.04.2018 11:00:38
29.
Fáček Erik 05.12.2004 LTC Tábor 1903
479
6
44
 
18.07.2018 12:18:13
30.
Duba Ondřej 09.04.2003 TK Slavia Plzeň
497
6
185
 
13.04.2018 21:36:04
31.
Babka Jakub 22.04.2004 TK Slavia Plzeň
532
4
83
 
13.04.2018 16:59:56
32.
Vondrášek Viktor 08.12.2000 TK Strakonice
561
4
 
 
16.04.2018 15:46:11
33.
Holík Denis 26.06.2004 SK Meteor Praha
569
4
119
 
16.07.2018 12:49:46
34.
Kneys Radek 22.09.2004 LTC České Budějovice,z.s.
591
4
168
 
06.07.2018 12:45:20
35.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
780
4
45
 
24.06.2018 22:46:53
36.
Müller Theodor 12.08.2004 LTC České Budějovice,z.s.
840
3
239
 
15.07.2018 16:16:53
37.
Krautman Christopher Joseph 14.03.2004 LTC Modřany 2005
872
3
340
 
04.07.2018 11:02:21
38.
Mach Jan 05.05.2004 TJ TK MANE Hluboká n.V.
945
3
279
 
13.07.2018 20:11:54
39.
Ferus Patrik 28.07.2004 LTK Klatovy
994
3
276
 
17.07.2018 17:55:14
40.
Žemlička Josef 22.12.2001 TJ TK MANE Hluboká n.V.
1170
1
 
 
12.06.2018 17:32:40
41.
Svozil Jan 31.12.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
1170
1
215
 
03.07.2018 15:44:00
42.
Moštěk David 02.04.2004 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
1170
1
516
 
15.07.2018 16:17:18
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Keller Oliver 22.01.2001 TK Olymp Praha
112
15
 
odhlášeno hráčem
20.05.2018 12:02:49
2.
Křížek David 09.09.2004 LTC Tábor 1903
1170
1
289
odhlášeno hráčem
19.06.2018 11:57:54
3.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TJ Spoje Praha
305
9
49
odhlášeno hráčem
23.06.2018 18:34:07
4.
Čížek Gabriel 02.05.2002 TK Sparta Praha
405
6
 
odhlášeno hráčem
27.06.2018 20:45:24
5.
Klemens Filip 13.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
504
6
73
odhlášeno hráčem
30.06.2018 18:26:30
6.
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM
42
30
 
odhlášeno hráčem
07.07.2018 15:05:33
7.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov
76
20
 
odhlášeno hráčem
07.07.2018 15:21:12
8.
Křenek Kristián 28.05.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
273
9
87
odhlášeno hráčem
08.07.2018 13:58:58
9.
Rys Dominik 20.09.2002 VSK VŠB-TU Ostrava
90
20
 
odhlášeno hráčem
10.07.2018 15:53:20
10.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
175
12
15
odhlášeno hráčem
10.07.2018 19:19:15
11.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 TO SK Žamberk
202
12
 
odhlášeno hráčem
10.07.2018 21:13:25
12.
Kračman Michal 23.06.2003 TK Sparta Praha
227
12
14
odhlášeno hráčem
10.07.2018 21:54:03
13.
Marančák Jan 10.01.2000 TK AGROFERT Prostějov
35
30
 
odhlášeno hráčem
10.07.2018 22:50:53
14.
Stříteský Tomáš 17.05.2000 SK Tenis Tišnov
192
12
 
odhlášeno hráčem
12.07.2018 20:02:55
15.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
119
15
 
odhlášeno hráčem
13.07.2018 11:11:34
16.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
169
12
 
odhlášeno hráčem
13.07.2018 11:59:35
17.
Bežák Milan 13.11.2002 TENIS SLOVÁCKO z.s.
127
15
 
odhlášeno hráčem
17.07.2018 13:18:52
18.
Mazanec David 21.04.2002 LTC Tábor 1903
392
6
 
odhlášeno hráčem
18.07.2018 12:02:13
19.
Stavrovsky Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
40
30
 
odhlášeno pořadatelem
18.07.2018 14:27:40