Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Světový pohár
Pořadatel:  TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
Datum:  18.-21.07.
Věk. kategorie:  dorost
Prachař Jakub
 
 
 
Leipner Petr
6:3, 6:4
 
Knutson Dominik
6:2, 6:2
 
Čížek Patrik
6:2, 6:3
 
Hruška Petr
4:6, 6:3, 6:1
 
 
6:0, 6:2
 
Guráš Martin
 
Zourek David
6:3, 5:7, 6:2
 
 
 
Křížek Matěj
scr.
 
Guzik Martin
6:2, 7:5
 
Filip Jakub
6:2, 6:1
 
Mojžíš Patrik
6:1, 6:3
 
 
scr.
 
Janoušek Lukáš
 
Šrámek Ondřej
6:4, 6:3
 
 
 
David Tomáš
7:6 (5), 5:7, 7:5
 
Ščurek Oliver
6:1, 6:0
 
Marn Alexander
7:5, 6:3
 
Mach Jan
6:0, 6:0
 
 
6:1, 7:6 (5)
 
Říha Matyáš
 
Padevět Jonáš
6:0, 3:1, scr.
 
 
 
Taláb Vojtěch
6:1, 7:5
 
Müller Theodor
6:3, 6:2
 
Taláb Matěj
6:4, 6:4
 
Moštěk David
6:2, 6:1
 
 
6:4, 7:5
 
Jadlovský Jan
 
Kratochvíl Ondřej
3:6, 6:4, 6:3
 
 
 
Soukup Albert
6:0, 6:1
 
Holík Denis
6:2, 6:0
 
Páral  Radim
6:2, 7:5
 
Grün Vojtěch
3:6, 6:1, 6:2
 
 
6:3, 7:5
 
Hrdina Aleš
 
Hrazdil Jan
6:1, 6:2
 
 
 
Polách Felipe
6:0, 6:1
 
Čížek Jiří
scr.
 
Beránek Ondřej
6:1, 6:0
 
Mojžíš Dominik
6:2, 6:4
 
 
7:5, 6:1
 
Minárik Martin
 
Klakurka Lukáš
6:3, 6:1
 
 
 
Kneys Radek
6:0, 6:1
 
Lens Tristan
6:1, 6:0
 
Uhřík Tadeáš
6:4, 6:2
 
Brunclík Petr
6:1, 6:4
 
 
6:0, 6:3
 
Palán David
 
Bartoněk Jonáš
6:1, 6:2
 
 
 
Dvořák Štěpán
6:4, 6:2
 
Kuba Jakub
scr.
 
Fedasko Nikolas
6:3, 6:3
 
Postupa Richard
6:2, 4:6, 6:3
 
 
6:4, 6:2
 
Apltauer Filip
 
Rozhodčí turnaje: Zasadil Vladimír (platná licence B do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: výsledek předkola Dvořák-Kuba opraven na základě upozornění pana Podařila mailem dne 31.7.-klasifikace ČTS
Počet účastníků48
NasazeníBH
Prachař Jakub 1545
Apltauer Filip 3230
Šrámek Ondřej 6620
Minárik Martin 7820
Jadlovský Jan 8320
Klakurka Lukáš 8520
Janoušek Lukáš 8920
Kratochvíl Ondřej 9920
Kategorie : 8Součet BH: 195
Kódové číslo akce: 312044

Padevět Jonáš - Prachař Jakub
 
 
 
Grün Vojtěch - Guzik Martin
6:1, 6:2
 
Bartoněk Jonáš - Uhřík Tadeáš
6:1, 6:2
 
Guráš Martin - Palán David
6:3, 7:5
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Kratochvíl Ondřej - Fedasko Nikolas
 
Jadlovský Jan - Hrdina Aleš
7:5, 6:2
 
 
 
 
5:7, 6:3, 1:0 (6)
 
Říha Matyáš - Postupa Richard
 
Filip Jakub - Brunclík Petr
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Hrazdil Jan - Pazdera Marek
 
Soukup Albert - Petera Patrik
6:3, 6:1
 
 
 
 
scr.
 
Mojžíš Dominik - Mojžíš Patrik
 
David Tomáš - Polách Felipe
6:3, 6:4
 
 
 
 
scr.
 
Klakurka Lukáš - Šrámek Ondřej
 
Taláb Matěj - Taláb Vojtěch
7:6 (5), 3:6, 1:0 (8)
 
 
 
 
6:4, 7:5
 
Mach Jan - Minárik Martin
 
Kneys Radek - Holík Denis
7:5, 3:6, 1:0 (8)
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
Křížek Matěj - Novák Jakub
 
Počet dvojic17
NasazeníBH
Prachař Jakub 1545
Novák Jakub 3130
Šrámek Ondřej 6620
Minárik Martin 7820
Jadlovský Jan 8320
Klakurka Lukáš 8520
Kratochvíl Ondřej 9920
Guráš Martin 10020
Kategorie : 8Součet BH: 195
Kódové číslo akce: 314044

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Cevik Mert24.02.2004TK Olymp Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Novák Jakub22.03.2003TK AGROFERT Prostějov
Petera Patrik12.10.2005Tenis Dobříš