Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  IRON ART CUP 2018
Pořadatel:  LTC Vysoké Mýto
Datum:  14.-16.07.
Věk. kategorie:  dorost
Krejčíř Petr
 
 
 
Skokan Ondřej
6:1, 6:2
 
Pala Ondřej
6:0, 6:1
 
Novák Jakub
6:2, 6:1
 
Horák František
6:0, 6:0
 
Nekvinda Lukáš
6:4, 7:5
 
Hrubý Pavel
6:2, 6:1
 
Ryšánek Jan
6:1, 6:1
 
Berka Vojtěch
2:6, 7:6, 1:0 (7)
 
Melichar Adam
6:2, 6:2
 
Bahenský Martin
6:3, 4:6, 1:0 (9)
 
Hradecký Dan
scr.
 
Bradáč Matěj
7:6, 1:6, 1:0 (3)
 
Zlatohlávek Tomáš
6:2, 6:4
 
Postupa Richard
6:4, 6:1
 
Novotný Šimon
6:2, 6:1
 
Holub David
6:2, 6:3
 
Pechal Tomáš
scr.
 
Unzeitig Jiří
6:0, 6:0
 
Meixner Dominik
2:6, 6:4, 1:0 (2)
 
Bezdíček Bohumil
6:4, 6:4
 
 
6:2, 6:3
 
Jirucha Ladislav
 
Kratochvíl Tomáš
6:3, 6:1
 
Vrtěna Tomáš
6:2, 6:4
 
Málek Josef
7:6, 6:1
 
Málek Jan
6:3, 7:5
 
Malý Lukáš
scr.
 
Krejčí Jan
6:0, 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Navrátil Vojtěch
 
Rozhodčí turnaje: Drahoš Martin (platná licence B do 28.04.2019)
Počet účastníků29
NasazeníBH
Krejčíř Petr 12415
Navrátil Vojtěch 20912
Ryšánek Jan 23312
Jirucha Ladislav 2349
Hrubý Pavel 2749
Novotný Šimon 2959
Postupa Richard 3019
Kratochvíl Tomáš 3149
Kategorie : 5Součet BH: 84
Kódové číslo akce: 312038

Postupa Richard - Navrátil Vojtěch
 
 
 
Málek Jan - Málek Josef
6:0, 6:3
 
Jirucha Ladislav - Pala Ondřej
scr.
 
Holub David - Hrubý Pavel
6:1, 6:3
 
Bradáč Matěj - Hradecký Dan
6:2, 1:6, 1:0 (9)
 
Bahenský Martin - Malý Lukáš
1:6, 6:0, 1:0 (7)
 
Kratochvíl Tomáš - Berka Vojtěch
1:6, 6:3, 1:0 (5)
 
Melichar Adam - Horák František
6:4, 6:3
 
Zlatohlávek Tomáš - Krejčí Jan
6:4, 6:3
 
 
6:4, 6:3
 
Novotný Šimon - Zourek David
 
Nekvinda Lukáš - Vrtěna Tomáš
6:1, 6:2
 
Bezdíček Bohumil - Skokan Ondřej
4:6, 6:7
 
 
6:2, 6:2
 
Krejčíř Petr - Novák Jakub
 
Rozhodčí turnaje: Drahoš Martin (platná licence B do 28.04.2019)
Počet dvojic13
NasazeníBH
Krejčíř Petr 12415
Navrátil Vojtěch 20912
Jirucha Ladislav 2349
Hrubý Pavel 2749
Novotný Šimon 2959
Postupa Richard 3019
Kratochvíl Tomáš 3149
Zourek David 3796
Kategorie : 4Součet BH: 78
Kódové číslo akce: 314038

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Horáček Jaroslav15.01.2004LTC Vysoké Mýto
Ješina Adam21.08.2000LTC Vysoké Mýto

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bezdíček Bohumil18.04.2004DTK Skuteč
Zourek David29.07.2003ŽLTC Brno