Český tenisový svaz
Název:
IRON ART CUP 2018
Datum:
14.-16.07.
Pořadatel:
LTC Vysoké Mýto (C - 200)
Kódové číslo:
316038
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 08:15 hod.
Kontaktní osoba:
Rejlek Jiří
Sportovní 224
56601 Vysoké Mýto
Tel. (1):
739261024
Tel. (2):
739038880
E-mail:
rejlek.jiri@gmail.com

Poznámka pořadatele:

Vrchní rozhodčí turnaje:

Mgr.Martin Drahoš, tel.:739038880
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Krejčíř Petr 12.04.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
124
15
 
volná karta
11.07.2018 08:21:59
2.
Navrátil Vojtěch 02.05.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
209
12
 
 
23.06.2018 15:01:34
3.
Ryšánek Jan 18.04.2001 TC-MJ TENIS Líšeň
233
12
 
 
28.06.2018 10:17:01
4.
Jirucha Ladislav 20.03.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
234
9
 
 
01.07.2018 10:19:38
5.
Hrubý Pavel 16.03.2001 TK Pernštýn 1897 Pardubice
274
9
 
 
13.05.2018 14:10:39
6.
Novotný Šimon 01.01.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice
295
9
61
 
10.07.2018 17:08:20
7.
Postupa Richard 10.03.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
301
9
34
 
16.04.2018 13:52:22
8.
Kratochvíl Tomáš 18.09.2000 1. Východočeská Tenisová
314
9
 
 
13.07.2018 12:58:44
9.
Vrtěna Tomáš 25.12.2000 TO TJ Svitavy
416
6
 
volná karta
13.07.2018 09:15:03
10.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
420
6
20
 
09.07.2018 11:01:28
11.
Málek Jan 01.06.2002 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
467
6
 
 
12.06.2018 23:00:44
12.
Málek Josef 01.06.2002 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
493
6
 
 
12.06.2018 23:00:44
13.
Hradecký Dan 14.06.2001 Slavoj Žiželice
504
6
 
 
02.07.2018 09:41:04
14.
Bradáč Matěj 29.04.2001 Slavoj Žiželice
504
6
 
 
02.07.2018 11:09:36
15.
Holub David 12.02.2002 TK Pernštýn 1897 Pardubice
516
6
 
 
26.06.2018 21:01:25
16.
Unzeitig Jiří 15.03.2001 LTC Vysoké Mýto
521
6
 
 
07.06.2018 21:52:04
17.
Horák František 15.10.2002 TK Pernštýn 1897 Pardubice
527
4
 
 
10.07.2018 17:08:49
18.
Malý Lukáš 11.09.2003 TO SK Žamberk
569
4
94
 
27.06.2018 22:14:40
19.
Skokan Ondřej 17.05.2003 LTC Pardubice
576
4
110
 
31.03.2018 21:54:21
20.
Melichar Adam 26.08.2002 TK Pernštýn 1897 Pardubice
618
4
 
volná karta
06.07.2018 12:26:15
21.
Meixner Dominik 04.01.2003 TK Choceň
680
4
171
 
30.04.2018 10:40:36
22.
Krejčí Jan 14.08.2004 TO TJ Svitavy
689
4
79
volná karta
13.07.2018 09:16:06
23.
Pechal Tomáš 31.07.2003 T.J. Sokol Šumperk
707
4
279
 
11.04.2018 21:52:41
24.
Berka Vojtěch 15.03.2002 LTC Pardubice
721
4
 
 
18.06.2018 19:39:09
25.
Pala Ondřej 13.07.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
810
3
211
 
12.06.2018 09:57:26
26.
Bahenský Martin 17.01.2003 TO TJ Svitavy
1032
3
217
 
01.06.2018 10:48:53
27.
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha
1061
3
56
 
08.07.2018 11:19:32
28.
Horáček Jaroslav 15.01.2004 LTC Vysoké Mýto
1170
1
586
volná karta
21.06.2018 08:25:46
29.
Ješina Adam 21.08.2000 LTC Vysoké Mýto
1170
1
 
volná karta
28.06.2018 12:51:06
30.
Nekvinda Lukáš 13.03.2000 TO TJ Svitavy
1170
1
 
volná karta
13.07.2018 09:15:30
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Typl Jáchym 26.06.2003 TK Česká Třebová, z.s.
320
9
51
odhlášeno hráčem
03.06.2018 20:51:04
2.
Podškubka Karel 22.08.2001 TK Spartak Jihlava
209
12
 
odhlášeno hráčem
04.06.2018 19:16:01
3.
Makovský Jiří 22.12.2004 Start Brno
1170
1
317
odhlášeno hráčem
20.06.2018 09:48:46
4.
Bartáček Filip 29.11.2000 TK Ústí n. Orlicí
260
9
 
odhlášeno hráčem
21.06.2018 12:41:34
5.
Tlačbaba Jakub 28.09.2002 TJ Brno-Komín
405
6
 
odhlášeno hráčem
28.06.2018 10:51:37
6.
Čížek Daniel 12.04.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
293
9
 
odhlášeno hráčem
01.07.2018 09:46:08
7.
David Václav 11.07.2001 Sokol Zábřeh
331
9
 
odhlášeno hráčem
01.07.2018 15:39:02
8.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 TO SK Žamberk
202
12
 
odhlášeno hráčem
01.07.2018 21:06:57
9.
Laciga Bruno 29.11.2004 I.NTC Olomouc
1125
3
207
odhlášeno hráčem
02.07.2018 08:05:06
10.
Ben Ahmed Adam 17.12.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
1170
1
235
odhlášeno hráčem
02.07.2018 10:28:30
11.
Hojgr Milan 13.03.2002 TK Mohelnice, z.s.
840
3
 
odhlášeno hráčem
04.07.2018 16:40:38
12.
Foltas Dominik 23.01.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1170
1
384
odhlášeno hráčem
04.07.2018 20:33:52
13.
Macek Matěj 24.07.2001 TJ TK Šumperk
397
6
 
odhlášeno hráčem
05.07.2018 13:00:25
14.
Bezdíček Bohumil 18.04.2004 DTK Skuteč
894
3
197
IS: kolizní přihláška
07.07.2018 12:00:11
15.
Zourek David 29.07.2003 ŽLTC Brno
379
6
86
odhlášeno hráčem
08.07.2018 10:53:19
16.
Haisman David 06.09.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1170
1
823
odhlášeno hráčem
08.07.2018 11:04:06
17.
Horálek Dominik 04.02.2003 TO SK Žamberk
187
12
28
odhlášeno hráčem
09.07.2018 11:27:32
18.
Vala Filip 23.07.2004 LTC Pardubice
994
3
145
odhlášeno hráčem
09.07.2018 18:50:26
19.
Kubelka Maxim 04.08.2003 TO SK Žamberk
894
3
122
IS: lhůta 8 dní
13.07.2018 10:01:29
20.
Peterka Lukáš 11.04.2001 LTC Vysoké Mýto
611
4
 
odhlášeno pořadatelem
13.07.2018 12:59:00