Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Březnice
Datum:  06.-08.07.
Věk. kategorie:  dorost
Soukup Radek
 
 
 
Brouček Dominik
6:3, 6:0
 
Mazanec David
6:1, 6:1
 
Houška Jan
4:0, scr.
 
Hrdina Aleš
6:2, 6:0
 
Kameník Lukáš
6:2, 6:3
 
Fišer Petr
6:1, 6:1
 
Bužek Václav
6:4, 6:3
 
 
 
Dolenský Jakub
6:1, 6:1
 
Krischke Adam
6:0, 6:1
 
Procházka Filip
6:4, 6:3
 
Tauber Václav
6:0, 6:0
 
 
3:6, 7:5, 6:4
 
Kulhánek Martin
 
Uhřík Tadeáš
2:6, 6:4, 6:1
 
 
 
Brož Petr
6:1, 6:1
 
Janko Antonín
6:4, 6:2
 
Gosler Marek
scr.
 
Dolenský Vojtěch
6:3, 6:1
 
 
6:4, 6:4
 
Bažant Filip
 
Miller David
7:6, 6:1
 
Makovec Radek
6:4, 6:3
 
 
6:3, 2:6, 6:0
 
Vild Ondřej
 
Špánek Adam
6:4, 6:1
 
Šmídt Daniel
6:0, 6:2
 
 
6:0, 6:0
 
Rodák Jan
 
Počet účastníků25
NasazeníBH
Soukup Radek 15912
Rodák Jan 20112
Bužek Václav 22712
Bažant Filip 2789
Uhřík Tadeáš 2819
Kulhánek Martin 3169
Vild Ondřej 3309
Hrdina Aleš 3349
Kategorie : 5Součet BH: 81
Kódové číslo akce: 312024

Mazanec David - Soukup Radek
 
 
 
Janko Antonín - Kameník Lukáš
6:3, 6:3
 
Dolenský Jakub - Dolenský Vojtěch
6:3, 6:1
 
Krischke Adam - Hrdina Aleš
6:7, 6:4, 7:6
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
Kulhánek Martin - Tauber Václav
 
Makovec Radek - Gosler Marek
6:3, 6:7, 7:6
 
 
 
 
7:5, 6:1
 
Miller David - Bužek Václav
 
Brož Petr - Vild Ondřej
scr.
 
Procházka Filip - Špánek Adam
6:3, 6:1
 
 
6:4, 6:3
 
Bažant Filip - Uhřík Tadeáš
 
Počet dvojic10
NasazeníBH
Soukup Radek 15912
Bužek Václav 22712
Bažant Filip 2789
Uhřík Tadeáš 2819
Kulhánek Martin 3169
Vild Ondřej 3309
Hrdina Aleš 3349
Makovec Radek 3436
Kategorie : 4Součet BH: 75
Kódové číslo akce: 314024

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Petráň Matěj28.01.2001TK Březnice
Hladký Jan11.08.2005TK Březnice
Vrablic Lukáš07.12.2003TK Březnice
Sommr Ondřej29.04.2005TK Březnice
Navrátil Jakub09.12.2005Sokol Králův Dvůr
Včelička František12.06.2006Sokol Králův Dvůr

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Rodák Jan02.05.2001Městský tenisový klub Karviná
Vild Ondřej19.01.2004SK Tenis Mýto, o.s.
Miller David23.06.2002TK Škoda Plzeň z.s.
Bažant Filip25.01.2002LTK TEPLICE o.s.
Dolenský Vojtěch01.08.2007TK Březnice
Gosler Marek09.08.2003TK Škoda Plzeň z.s.
Janko Antonín15.11.2003Lob S.A. Bohnice, zs
Brož Petr15.06.2003TK Škoda Plzeň z.s.
Uhřík Tadeáš17.01.2002TKX Tennis Team Krupka z.s.
Kulhánek Martin10.07.2002TK Radošovice
Procházka Filip15.03.2002TK Horažďovice
Tauber Václav03.06.2002SK Tenis Kladno
Krischke Adam03.05.2003TK Radošovice
Dolenský Jakub30.06.2004TK Březnice
Bužek Václav02.05.2002TK Slavia Plzeň
Fišer Petr05.03.2002TK Březnice
Kameník Lukáš19.05.2003SK Aritma Praha
Hrdina Aleš12.04.2003TK Neridé
Houška Jan02.12.2004LTC Český Krumlov
Soukup Radek15.03.2001LTC České Budějovice,z.s.