Český tenisový svaz
Datum:
05.-08.07.
Pořadatel:
LTC Pardubice (B - 300)
Kódové číslo:
316021
Dvorců + povrch:
11 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
St do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
MUDr.Mgr. Zálabská Eva Ph.D.
Dostihová 1206
530 06 Pardubice
Tel. (1):
777 132 728
Tel. (2):
728 407 725
Tel. (3):
777 401 431
E-mail:
zalabska@centrum.cz
Internet:
www.ltcpardubice.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
32
30
0
 
15.03.2018 08:11:55
2.
Marančák Jan 10.01.2000 TK AGROFERT Prostějov
35
30
0
 
16.03.2018 15:28:25
3.
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM
42
30
0
 
26.03.2018 12:17:35
4.
Hegenbart Max 08.10.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
59
25
0
 
20.04.2018 23:01:31
5.
Čech Michael 09.03.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
65
25
0
 
17.03.2018 15:48:21
6.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov
76
20
0
 
15.03.2018 15:16:04
7.
Rys Dominik 20.09.2002 VSK VŠB-TU Ostrava
90
20
0
 
14.05.2018 18:29:09
8.
Žák Kryštof 23.08.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
91
20
0
 
17.06.2018 10:46:38
9.
Kulhánek Michael 01.07.2001 TC Brno.
105
20
0
 
15.03.2018 00:04:41
10.
Keller Oliver 22.01.2001 TK Olymp Praha
112
15
0
 
03.05.2018 11:07:35
11.
Ventrča Václav 15.08.2001 TK Zlín
113
15
0
 
17.06.2018 21:09:05
12.
Durovič Milan 15.10.2001 I.ČLTK Praha
114
15
0
 
04.04.2018 16:16:13
13.
Pavlišta Jonáš 18.04.2001 SK OAZA Praha
121
15
0
 
20.06.2018 21:22:07
14.
Kljujev Leon 12.02.2002 SK OAZA Praha
129
15
0
 
17.03.2018 17:44:00
15.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
130
15
0
 
01.06.2018 22:45:09
16.
Paleček Adam 09.01.2001 Tenisový klub Tesla Brno
132
15
0
 
03.04.2018 09:51:34
17.
Drška Vojtěch 06.07.2000 TC Realsport Nymburk o.s.
139
15
0
 
27.05.2018 17:44:10
18.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
144
15
0
 
17.03.2018 21:52:18
19.
Hájek Bořivoj 21.02.2000 TO TJ Tesla Pardubice
147
15
0
 
19.06.2018 16:37:28
20.
Polák Marek 21.04.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
149
15
0
 
05.06.2018 07:28:31
21.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 Slavoj Český Brod
160
12
0
 
06.06.2018 16:35:32
22.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
169
12
0
 
23.03.2018 16:34:30
23.
Janis Tomáš 05.06.2001 LTK Liberec
173
12
0
 
19.06.2018 08:43:46
24.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
175
12
15
 
03.06.2018 20:50:43
25.
Kubín Marian 14.10.2002 TK Sport Kolovraty
179
12
0
 
02.05.2018 19:19:44
26.
Horálek Dominik 04.02.2003 TO SK Žamberk
187
12
28
 
04.06.2018 16:37:30
27.
Dinh Pavel 01.10.2001 SK HAMR, z.s.
190
12
0
 
13.06.2018 13:39:11
28.
Stříteský Tomáš 17.05.2000 SK Tenis Tišnov
192
12
0
 
10.04.2018 21:13:27
29.
Valigůra Radim 29.06.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
193
12
0
 
26.03.2018 21:05:16
30.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
196
12
61
 
15.06.2018 10:20:31
31.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 TO SK Žamberk
202
12
0
 
28.03.2018 13:07:13
32.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
209
12
0
 
26.03.2018 21:56:48
33.
Praus Lukáš 27.11.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
218
12
0
 
20.03.2018 08:24:58
34.
Ryšánek Jan 18.04.2001 TC-MJ TENIS Líšeň
233
12
0
 
19.06.2018 21:04:37
35.
Jirucha Ladislav 20.03.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
234
9
0
 
18.03.2018 11:14:20
36.
Zeithamel David 27.02.2003 Beskydský tenisový klub
249
9
21
 
31.05.2018 20:54:21
37.
Častulík Marek 26.03.2003 TK Milo Olomouc
255
9
135
 
18.06.2018 20:08:20
38.
Robiček Petr 13.02.2000 Tatran Starý Lískovec
261
9
0
 
18.03.2018 14:54:11
39.
Kverek Libor 04.08.2003 LTC Mladá Boleslav o.s.
263
9
171
 
14.06.2018 09:56:28
40.
Hrubý Pavel 16.03.2001 TK Pernštýn 1897 Pardubice
274
9
0
 
13.05.2018 14:09:22
41.
Trunečka Štěpán 30.07.2001 SK HAMR, z.s.
274
9
0
 
16.06.2018 22:41:31
42.
Zapletal Josef 07.01.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
281
9
9
 
14.04.2018 20:09:58
43.
Čížek Daniel 12.04.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
293
9
0
 
26.03.2018 14:16:45
44.
Novotný Šimon 01.01.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice
295
9
61
 
03.06.2018 22:03:14
45.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
300
9
0
 
08.04.2018 14:09:19
46.
Postupa Richard 10.03.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
301
9
34
 
16.04.2018 13:51:39
47.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TJ Spoje Praha
305
9
49
 
12.06.2018 10:04:17
48.
Pařízek Radim 24.06.2000 TJ Spoje Praha
305
9
0
 
17.06.2018 18:16:44
49.
Typl Jáchym 26.06.2003 TK Česká Třebová, z.s.
320
9
51
 
04.04.2018 21:20:19
50.
Průcha Oliver 06.05.2002 TJ Sokol Vysočany
349
6
0
 
25.03.2018 21:12:18
51.
Nerud Vladimír 21.03.2002 TK Tuřany
370
6
0
 
20.06.2018 14:23:37
52.
Zourek David 29.07.2003 ŽLTC Brno
379
6
86
 
06.04.2018 07:05:30
53.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
392
6
48
 
07.06.2018 10:49:25
54.
Tlačbaba Jakub 28.09.2002 TJ Brno-Komín
405
6
0
 
27.03.2018 10:35:10
55.
Čížek Gabriel 02.05.2002 TK Sparta Praha
405
6
0
 
06.05.2018 12:03:37
56.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
420
6
20
 
04.04.2018 21:29:21
57.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
443
6
6
 
05.04.2018 11:05:37
58.
Křepinský Tomáš 10.04.2003 Lokomotiva Trutnov
455
6
26
 
19.06.2018 12:45:52
59.
Šlapák David 20.04.2003 LTK Liberec
470
6
58
 
13.06.2018 10:47:41
60.
Ptáček Petr 06.05.2003 TK Náchod
485
6
450
 
14.05.2018 11:04:01
61.
Klemens Filip 13.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
504
6
73
 
27.03.2018 23:22:57
62.
Hradecký Dan 14.06.2001 Slavoj Žiželice
504
6
0
 
08.05.2018 16:39:01
63.
Bradáč Matěj 29.04.2001 Slavoj Žiželice
504
6
0
 
15.05.2018 16:27:39
64.
Malý Lukáš 11.09.2003 TO SK Žamberk
569
4
94
 
26.04.2018 20:12:48
65.
Skokan Ondřej 17.05.2003 LTC Pardubice
576
4
110
 
31.03.2018 21:53:34
66.
Kelnar Lukáš 08.01.2003 LTC Pardubice
604
4
124
 
11.05.2018 18:32:40
67.
Berka Vojtěch 15.03.2002 LTC Pardubice
721
4
0
 
18.06.2018 19:37:34
68.
Nešpor Štěpán 18.09.2003 TC BORS CLUB-STK Břeclav
766
4
278
 
27.05.2018 21:25:42
69.
Bezdíček Bohumil 18.04.2004 DTK Skuteč
894
3
197
 
03.04.2018 13:56:27
70.
Knutson Dominik 29.09.2003 TC Dvůr Králové, z.s.
945
3
892
 
17.06.2018 22:18:57
71.
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
1170
1
101
 
18.06.2018 18:25:41

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín
84
20
 
odhlášeno hráčem
26.03.2018 14:25:14
2.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
119
15
 
odhlášeno hráčem
16.04.2018 10:37:01
3.
Vala Filip 23.07.2004 LTC Pardubice
994
3
145
odhlášeno hráčem
23.05.2018 10:22:13
4.
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha
46
25
 
odhlášeno hráčem
14.06.2018 16:03:42
5.
Stavrovsky Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
40
30
 
odhlášeno hráčem
14.06.2018 20:11:53
6.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
119
15
 
odhlášeno hráčem
16.06.2018 17:10:45
7.
Zámečník Adam 29.05.2003 TJ Sokol Vysočany
227
12
38
odhlášeno hráčem
21.06.2018 11:30:36
8.
Bartáček Filip 29.11.2000 TK Ústí n. Orlicí
260
9
 
odhlášeno hráčem
21.06.2018 12:41:34