Český tenisový svaz
Název:
DEZA TROPHY
Datum:
30.06-03.07.
Pořadatel:
TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300)
Kódové číslo:
316016
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Holík Martin
Kouty 126
757 01 Val. Meziříčí
Tel. (1):
606 073 159
E-mail:
m.holik@tenisdeza.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Marančák Jan 10.01.2000 TK AGROFERT Prostějov
35
30
 
 
16.03.2018 15:27:36
2.
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM
42
30
 
 
21.03.2018 18:03:34
3.
Jančík Jakub 13.10.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
42
30
 
 
07.04.2018 08:52:09
4.
Zoubek Vojtěch 29.05.2000 TK Havířov
70
20
 
 
20.06.2018 07:46:11
5.
Holiš Dominik 22.05.2000 TK Radegast
72
20
 
 
05.04.2018 16:11:42
6.
Rys Dominik 20.09.2002 VSK VŠB-TU Ostrava
90
20
 
 
14.05.2018 18:28:01
7.
Najman Erik 13.04.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s.
93
20
 
 
23.05.2018 14:54:45
8.
Hrachovec Tomáš 27.07.2001 TK Slavia Orlová
96
20
 
 
22.03.2018 20:13:47
9.
Mihoč Jakub 31.01.2001 SK Vitality Slezsko o.s.
100
20
 
 
09.05.2018 20:16:56
10.
Ventrča Václav 15.08.2001 TK Zlín
113
15
 
 
17.06.2018 20:59:24
11.
Paleček Adam 09.01.2001 Tenisový klub Tesla Brno
132
15
 
 
30.04.2018 11:40:42
12.
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast
134
15
 
 
03.04.2018 16:59:51
13.
Mikulák Jakub 04.08.2001 TK DEZA Valašské Meziříčí
138
15
 
 
10.06.2018 22:25:26
14.
Šustáček Tomáš 21.01.2001 TK DEZA Valašské Meziříčí
155
15
 
 
13.06.2018 16:39:25
15.
Valigůra Radim 29.06.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
193
12
 
 
26.03.2018 21:02:03
16.
Fojtů Michal 05.01.2002 TJ Zbrojovka Vsetín
200
12
 
 
27.05.2018 21:27:39
17.
Vodák Matěj 06.04.2001 TK DEZA Valašské Meziříčí
202
12
 
 
29.05.2018 05:55:54
18.
Otypka Matouš 12.02.2003 SK LAMA o.s.
204
12
10
 
19.03.2018 20:19:15
19.
Bollog Jiří 21.07.2001 Městský tenisový klub Karviná
204
12
 
 
13.05.2018 21:10:12
20.
Navrátil Vojtěch 02.05.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
209
12
 
 
03.04.2018 19:10:18
21.
Gedeon Petr 06.04.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
237
9
 
 
10.06.2018 19:38:13
22.
Zeithamel David 27.02.2003 Beskydský tenisový klub
249
9
21
 
21.04.2018 06:06:06
23.
Zapletal Josef 07.01.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
281
9
9
 
14.04.2018 20:09:39
24.
Nováček Filip 20.12.2003 TK SC OSTRAVA
301
9
68
 
29.03.2018 14:29:19
25.
Postupa Richard 10.03.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
301
9
34
 
12.06.2018 10:58:23
26.
Woniakowski Marcel 18.05.2002 SK JC Sport Opava
317
9
 
 
21.03.2018 21:21:18
27.
Dokoupil Přemysl 11.02.2003 TK Havířov
317
9
53
 
16.06.2018 19:24:08
28.
Fromel Martin 16.02.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
353
6
 
volná karta
25.06.2018 15:31:08
29.
Nerud Vladimír 21.03.2002 TK Tuřany
370
6
 
 
12.05.2018 22:05:27
30.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
392
6
48
 
28.03.2018 16:52:35
31.
Sapala Michal 05.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
400
6
 
volná karta
16.06.2018 14:51:20
32.
Černý Jakub 27.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
500
6
66
 
17.06.2018 23:26:50
33.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
502
6
27
 
10.06.2018 12:21:22
34.
Klemens Filip 13.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
504
6
73
 
27.03.2018 23:22:16
35.
Viznar Alan 26.08.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
504
6
81
 
29.06.2018 17:33:14
36.
Janík Petr 09.03.2003 TK Radegast
521
6
129
volná karta
20.03.2018 19:34:57
37.
Čech Jan 01.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
561
4
55
 
10.06.2018 18:15:56
38.
Glocman Michal 27.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
629
4
74
volná karta
14.05.2018 13:05:39
39.
Holík Jakub 23.11.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
707
4
 
volná karta
17.05.2018 10:42:59
40.
Polách Felipe 23.06.2004 HTK Třebíč
745
4
69
 
11.05.2018 13:09:48
41.
Václavík Jan 13.12.2002 TC Kopřivnice
1170
1
 
 
18.03.2018 11:29:21
42.
Krahulec Jan 27.08.2004 TK SC OSTRAVA
1170
1
109
 
09.05.2018 12:39:57
43.
Svozil Jan 31.12.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
1170
1
215
volná karta
20.06.2018 09:55:52

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mazáč David Matyáš 18.08.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí
1170
1
605
odhlášeno hráčem
14.05.2018 20:17:48
2.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
221
12
3
odhlášeno hráčem
04.06.2018 19:42:39
3.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
32
30
 
odhlášeno hráčem
07.06.2018 22:11:10
4.
Kulhánek Michael 01.07.2001 TC Brno.
105
20
 
odhlášeno hráčem
08.06.2018 15:17:25
5.
Koplík Tadeáš 01.06.2004 LTC Hodonín
359
6
80
odhlášeno hráčem
12.06.2018 13:36:59
6.
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín
84
20
 
odhlášeno hráčem
13.06.2018 15:49:48
7.
Zpěvák Lukáš 17.12.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
127
15
 
odhlášeno hráčem
13.06.2018 15:53:40
8.
Semerák Jan 26.01.2001 TK Neridé
23
35
 
odhlášeno hráčem
14.06.2018 23:00:14
9.
Macek Matěj 24.07.2001 TJ TK Šumperk
397
6
 
odhlášeno hráčem
15.06.2018 08:16:07
10.
Galuška Daniel Damián 16.12.2002 SK LAMA o.s.
132
15
 
odhlášeno hráčem
15.06.2018 15:16:03
11.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
119
15
 
odhlášeno hráčem
16.06.2018 17:10:44
12.
Čech Michael 09.03.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
65
25
 
odhlášeno hráčem
16.06.2018 17:50:28
13.
Hauerland Adam 08.12.2003 TJ Sokol Uherský Brod
1170
1
 
odhlášeno hráčem
18.06.2018 20:19:34
14.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov
76
20
 
odhlášeno hráčem
20.06.2018 18:01:17
15.
Spirka Simon 19.02.2004 Slavoj Český Těšín
618
4
111
odhlášeno hráčem
21.06.2018 08:23:36
16.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
169
12
 
odhlášeno hráčem
23.06.2018 18:28:19
17.
Robiček Petr 13.02.2000 Tatran Starý Lískovec
261
9
 
odhlášeno hráčem
23.06.2018 22:06:01
18.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
137
15
548
odhlášeno hráčem
24.06.2018 08:24:44
19.
Moravec Ondřej 25.08.2001 TK Hlučín
105
20
 
odhlášeno hráčem
24.06.2018 09:33:49
20.
Majer Lukáš 30.12.2002 ŽLTC Brno
584
4
 
odhlášeno hráčem
24.06.2018 10:12:06
21.
Černý Jan 10.11.2004 ŽLTC Brno
754
4
114
odhlášeno hráčem
24.06.2018 11:41:41
22.
Častulík Marek 26.03.2003 TK Milo Olomouc
255
9
135
odhlášeno hráčem
24.06.2018 11:47:02
23.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
574
4
8
odhlášeno hráčem
24.06.2018 14:36:09
24.
Kus Jan 11.04.2002 TO TJ Nový Jičín
320
9
 
odhlášeno hráčem
25.06.2018 22:41:20
25.
Kořalka Vojtěch 09.07.2003 TK Gymnázium Uničov
894
3
294
odhlášeno hráčem
26.06.2018 07:11:08
26.
Cerhák Matěj 12.10.2001 Beskydský tenisový klub
655
4
 
odhlášeno hráčem
28.06.2018 06:48:43
27.
Divila Radek Adam 24.11.2002 TK Milo Olomouc
178
12
 
odhlášeno hráčem
28.06.2018 11:00:29
28.
Žilkay Filip 04.07.2003 TJ Sokol Vysočany
125
15
211
odhlášeno hráčem
29.06.2018 08:10:05
29.
Strážnický Filip 10.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
1170
1
 
odhlášeno hráčem
29.06.2018 08:24:30
30.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
493
6
41
odhlášeno pořadatelem
29.06.2018 10:25:33
31.
Pavlica Tomáš 28.01.2001 TK Radegast
374
6
 
odhlášeno hráčem
29.06.2018 12:23:15
32.
Jurajda Adam 17.05.2003 TK AGROFERT Prostějov
160
12
1
odhlášeno hráčem
29.06.2018 14:38:52
33.
Petr Vojtěch 15.03.2005 TK Na Dolině o.s.
1170
1
43
odhlášeno pořadatelem
29.06.2018 15:32:20
34.
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
95
20
 
odhlášeno pořadatelem
29.06.2018 17:22:21
35.
Doušek Adam 13.06.2002 ŽLTC Brno
134
15
 
odhlášeno pořadatelem
29.06.2018 17:22:58
36.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
420
6
20
odhlášeno pořadatelem
29.06.2018 17:30:34