Český tenisový svaz
Název:
Crocodille Cup
Datum:
30.06-03.07.
Pořadatel:
Slavoj Žiželice (B - 300)
Kódové číslo:
316012
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Rais Tomáš
Rožumberkova 104
281 29 Žiželice
Tel. (1):
607 772 117
E-mail:
raist@seznam.cz
Internet:
raist@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace formou sms na tel. kontaktní osoby.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Semerák Jan 26.01.2001 TK Neridé
23
35
 
 
30.04.2018 07:10:32
2.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
55
25
 
 
20.06.2018 08:17:54
3.
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TK Sparta Praha
58
25
 
 
18.06.2018 20:00:56
4.
Čech Michael 09.03.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
65
25
 
 
17.03.2018 15:47:05
5.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov
76
20
 
 
15.03.2018 15:11:42
6.
Forman Max 27.02.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
83
20
 
 
15.06.2018 18:14:37
7.
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín
84
20
 
 
04.06.2018 17:56:12
8.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
87
20
 
 
09.04.2018 14:57:22
9.
Kolář Filip 27.06.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
89
20
 
 
18.06.2018 17:55:19
10.
Keller Oliver 22.01.2001 TK Olymp Praha
112
15
 
 
03.05.2018 11:06:53
11.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
123
15
 
 
31.05.2018 21:16:23
12.
Krejčíř Petr 12.04.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
124
15
 
 
19.06.2018 20:50:31
13.
Zpěvák Lukáš 17.12.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
127
15
 
 
13.06.2018 15:56:10
14.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
130
15
 
 
01.06.2018 22:44:02
15.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
137
15
548
 
20.06.2018 08:43:27
16.
Drška Vojtěch 06.07.2000 TC Realsport Nymburk o.s.
139
15
 
 
27.05.2018 17:42:03
17.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
144
15
 
 
17.03.2018 21:52:01
18.
Polák Marek 21.04.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
149
15
 
 
25.03.2018 08:23:15
19.
Šoltys Radek 30.06.2002 TC Jičín
150
15
 
 
24.04.2018 22:02:44
20.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 Slavoj Český Brod
160
12
 
 
17.06.2018 11:31:38
21.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
169
12
 
 
23.03.2018 16:34:09
22.
Janis Tomáš 05.06.2001 LTK Liberec
173
12
 
 
08.05.2018 10:49:24
23.
Makovička Daniel 22.04.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
174
12
 
 
08.04.2018 12:04:08
24.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
175
12
 
 
14.05.2018 08:52:02
25.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
196
12
61
 
10.06.2018 12:06:41
26.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 TO SK Žamberk
202
12
 
 
28.03.2018 13:09:38
27.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
209
12
 
 
05.06.2018 22:03:42
28.
Praus Lukáš 27.11.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
218
12
 
 
16.05.2018 08:09:28
29.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
222
12
13
 
20.03.2018 13:37:14
30.
Blažka Stanislav 10.12.2000 TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s.
225
12
 
 
20.06.2018 08:36:02
31.
Zámečník Adam 29.05.2003 TJ Sokol Vysočany
227
12
38
 
23.04.2018 20:39:49
32.
Jirucha Ladislav 20.03.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
234
9
 
 
17.06.2018 21:21:55
33.
Kverek Libor 04.08.2003 LTC Mladá Boleslav o.s.
263
9
171
 
14.06.2018 09:53:31
34.
Hrubý Pavel 16.03.2001 TK Pernštýn 1897 Pardubice
274
9
 
 
13.05.2018 14:08:36
35.
Palán David 07.09.2003 TK Spartak Jihlava
299
9
25
 
31.05.2018 18:56:39
36.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TJ Spoje Praha
305
9
49
 
12.06.2018 10:03:01
37.
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé
334
9
60
 
12.06.2018 21:44:44
38.
Krischke Adam 03.05.2003 TK Radošovice
374
6
71
 
06.06.2018 11:53:47
39.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
443
6
6
 
05.04.2018 11:05:20
40.
Šlapák David 20.04.2003 LTK Liberec
470
6
58
 
13.06.2018 10:53:13
41.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
614
4
40
 
14.06.2018 08:34:51
42.
Klír Lukáš 05.07.2004 I.ČLTK Praha
754
4
47
 
18.06.2018 09:27:02
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Čížek Daniel 12.04.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
293
9
 
 
26.03.2018 14:17:48
2.
Kubelka David 28.07.2003 Slavoj Český Brod
317
9
85
 
25.05.2018 08:23:22
3.
Průcha Oliver 06.05.2002 TJ Sokol Vysočany
349
6
 
 
25.03.2018 21:10:14
4.
Hradecký Dan 14.06.2001 Slavoj Žiželice
504
6
 
 
03.04.2018 11:36:21
5.
Bradáč Matěj 29.04.2001 Slavoj Žiželice
504
6
 
 
03.04.2018 19:30:41
6.
Nachtman Daniel 17.06.2003 Severočeská tenisová o.s.
584
4
615
 
15.06.2018 20:54:54
7.
Placek Alex 05.03.2003 I.ČLTK Praha
1170
1
544
 
04.06.2018 16:53:47
8.
Kratochvíl Filip 27.02.2002 Slavoj Český Brod
168
12
 
 
21.06.2018 09:18:13

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
119
15
 
odhlášeno hráčem
16.04.2018 10:37:01
2.
Babka Jakub 22.04.2004 TK Slavia Plzeň
532
4
83
odhlášeno hráčem
27.05.2018 16:39:39
3.
Vild Ondřej 19.01.2004 SK Tenis Mýto, o.s.
330
9
96
odhlášeno hráčem
03.06.2018 19:46:27
4.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
221
12
3
odhlášeno hráčem
04.06.2018 19:42:39
5.
Křížek Matěj 31.10.2003 Tenisová akademie Březno u Loun
307
9
65
odhlášeno hráčem
12.06.2018 00:22:13
6.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
119
15
 
odhlášeno hráčem
16.06.2018 17:10:44
7.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
175
12
15
odhlášeno hráčem
16.06.2018 18:28:40
8.
Bažant Filip 25.01.2002 LTK TEPLICE o.s.
278
9
 
odhlášeno hráčem
20.06.2018 12:57:39
9.
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM
42
30
 
odhlášeno hráčem
20.06.2018 16:08:23