Český tenisový svaz
Název:
A1
Datum:
07.-11.05.
Pořadatel:
TCG Karlovy Vary (A - 400)
Kódové číslo:
316005
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Kučera Jan
Kolmá 29/161
360 01 Karlovy Vary
Tel. (1):
603 379 692
E-mail:
kucera@tcgkv.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pánik Matěj 09.05.2000 TK Sparta Praha
11
45
 
 
26.04.2018 18:49:00
2.
Pleva Jan 23.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
12
45
 
 
06.04.2018 06:56:34
3.
Barnat Jiří 26.07.2001 TK Neridé
13
45
 
 
02.04.2018 21:42:29
4.
Vondrák Martin 21.05.2001 TK AGROFERT Prostějov
18
35
 
 
09.04.2018 23:03:29
5.
Červinka Petr 05.04.2000 Severočeská tenisová o.s.
21
35
 
 
10.04.2018 20:26:34
6.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
27
35
 
 
24.03.2018 11:50:18
7.
Kozler Adam 03.06.2000 TK Slavia Plzeň
28
35
 
 
02.04.2018 20:23:59
8.
Šilhavý Jan 06.08.2000 Severočeská tenisová o.s.
31
30
 
 
22.04.2018 17:15:48
9.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
32
30
 
 
15.03.2018 08:10:46
10.
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov
33
30
 
 
20.04.2018 14:19:04
11.
Pírek František 02.06.2000 SK HAMR, z.s.
34
30
 
 
17.04.2018 21:31:30
12.
Marančák Jan 10.01.2000 TK AGROFERT Prostějov
35
30
 
 
16.03.2018 15:07:54
13.
Stavrovsky Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
40
30
 
 
18.04.2018 09:08:41
14.
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM
42
30
 
 
26.03.2018 12:04:34
15.
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha
46
25
 
 
11.04.2018 09:43:09
16.
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha
50
25
 
 
17.04.2018 09:02:37
17.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
55
25
 
 
11.04.2018 17:25:37
18.
Podolan Petr 08.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
56
25
 
 
02.04.2018 16:10:22
19.
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TK Sparta Praha
58
25
 
 
17.04.2018 22:15:21
20.
Hegenbart Max 08.10.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
59
25
 
 
20.04.2018 22:59:31
21.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
63
25
 
 
24.04.2018 13:21:12
22.
Čech Michael 09.03.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
65
25
 
 
17.03.2018 15:42:21
23.
Kroupa Václav 04.08.2000 Tenisklub Cheb
65
25
 
 
26.03.2018 13:09:00
24.
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha
67
25
 
 
29.03.2018 19:55:43
25.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov
76
20
 
 
15.03.2018 15:10:28
26.
Růžička Adam 16.03.2000 TK Olymp Praha
76
20
 
volná karta ČTS
09.04.2018 19:29:07
27.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
78
20
 
volná karta ČTS
20.03.2018 10:24:25
28.
Šmíd Filip 28.08.2000 TK Škoda Plzeň z.s.
81
20
 
volná karta ČTS
18.03.2018 17:04:50
29.
Forman Max 27.02.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
83
20
 
 
12.04.2018 20:41:34
30.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
87
20
 
 
16.03.2018 11:21:20
31.
Skrbek Matěj 25.11.2000 LTC Sušice
88
20
 
 
17.04.2018 19:47:02
32.
Jurajda Adam 17.05.2003 TK AGROFERT Prostějov
160
12
1
 
23.04.2018 05:03:41
33.
Siniakov Daniel 15.01.2003 TK Sparta Praha
162
12
2
 
05.04.2018 16:23:33
34.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
175
12
15
 
09.04.2018 15:27:40
35.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
222
12
13
 
20.03.2018 13:35:59
36.
Mirdzhaliev Mirgiiaz 23.03.2001 TCG Karlovy Vary
242
9
 
volná karta
30.04.2018 18:26:33
37.
Zapletal Josef 07.01.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
281
9
9
 
14.04.2018 20:08:22
38.
Došič Nikola 16.12.2002 TCG Karlovy Vary
355
6
 
volná karta
20.03.2018 12:29:40
39.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
420
6
20
 
17.03.2018 16:23:26
40.
Diushembiev Namazbek 29.09.2000 TCG Karlovy Vary
596
4
 
volná karta
30.04.2018 18:32:28
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Rys Dominik 20.09.2002 VSK VŠB-TU Ostrava
90
20
 
 
04.04.2018 20:12:49
2.
Potůček Adam 28.04.2000 Lokomotiva Beroun
100
20
 
 
09.04.2018 17:09:30
3.
Durovič Milan 15.10.2001 I.ČLTK Praha
114
15
 
 
04.04.2018 16:15:24
4.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
117
15
 
 
20.03.2018 23:21:53
5.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
119
15
 
 
19.03.2018 16:56:26
6.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
119
15
 
 
07.04.2018 22:27:55
7.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
123
15
 
 
28.03.2018 13:45:30
8.
Kljujev Leon 12.02.2002 SK OAZA Praha
129
15
 
 
15.04.2018 09:17:58
9.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
130
15
 
 
20.04.2018 12:54:10
10.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
137
15
548
 
23.04.2018 09:21:00
11.
Kopecký Štěpán 22.02.2002 Slavoj Český Brod
145
15
 
 
23.04.2018 17:01:34
12.
Polák Marek 21.04.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
149
15
 
volná karta ČTS
19.03.2018 19:53:06
13.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 Slavoj Český Brod
160
12
 
volná karta ČTS
22.03.2018 17:25:37
14.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
169
12
 
 
23.03.2018 16:32:18
15.
Janis Tomáš 05.06.2001 LTK Liberec
173
12
 
 
01.04.2018 21:50:30
16.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
175
12
 
 
07.04.2018 17:50:00
17.
Kubín Marian 14.10.2002 TK Sport Kolovraty
179
12
 
 
06.04.2018 07:54:52
18.
Dinh Pavel 01.10.2001 SK HAMR, z.s.
190
12
 
 
18.04.2018 08:45:12
19.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
196
12
61
 
19.04.2018 19:53:26
20.
Kollár Petr 23.12.2002 Severočeská tenisová o.s.
208
12
 
 
17.03.2018 19:49:09
21.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
209
12
 
volná karta
10.04.2018 15:38:26
22.
Bažant Filip 25.01.2002 LTK TEPLICE o.s.
278
9
 
 
12.04.2018 11:57:36
23.
Křížek Matěj 31.10.2003 Tenisová akademie Březno u Loun
307
9
65
 
21.03.2018 18:02:07
24.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
328
9
203
 
04.04.2018 18:02:16
25.
Mouček Tomáš 17.04.2002 TK Slavia Plzeň
339
9
 
 
31.03.2018 12:27:51
26.
Bušek Kryštof 28.08.2003 TJ Sokol Vysočany
340
9
37
 
19.04.2018 22:20:28
27.
Hofmann Jiří 11.06.2001 TCG Karlovy Vary
475
6
 
volná karta
30.04.2018 18:36:17
28.
Holzer Radek 29.10.2003 TCG Karlovy Vary
736
4
411
 
13.04.2018 13:56:42
29.
Klír Lukáš 05.07.2004 I.ČLTK Praha
754
4
47
volná karta
14.04.2018 20:09:56
30.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
780
4
45
 
20.04.2018 21:56:17
31.
Růžek Filip 07.10.2003 TCG Karlovy Vary
872
3
294
 
08.04.2018 19:40:49
32.
Korolev Ilya 16.08.2002 TCG Karlovy Vary
1061
3
 
volná karta
02.05.2018 14:14:03

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hrachovec Tomáš 27.07.2001 TK Slavia Orlová
96
20
 
odhlášeno hráčem
19.04.2018 20:20:12
2.
Galuška Daniel Damián 16.12.2002 SK LAMA o.s.
132
15
 
odhlášeno hráčem
21.04.2018 22:11:05
3.
Holiš Dominik 22.05.2000 TK Radegast
72
20
 
odhlášeno hráčem
24.04.2018 16:27:27
4.
Kazda Martin 26.07.2001 TJ Sokol Vysočany
98
20
 
odhlášeno hráčem
27.04.2018 22:11:38
5.
Prachař Jakub 09.05.2003 SK HAMR, z.s.
141
15
11
odhlášeno hráčem
28.04.2018 14:39:33
6.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
25
35
 
odhlášeno hráčem
28.04.2018 21:06:18
7.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
57
25
 
odhlášeno hráčem
30.04.2018 10:53:21
8.
Brill Jindřich 07.05.2005 TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně
1170
1
216
odhlášeno hráčem
30.04.2018 15:05:13
9.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
144
15
 
odhlášeno hráčem
30.04.2018 19:42:59
10.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
314
9
4
odhlášeno hráčem
30.04.2018 21:50:53
11.
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín
84
20
 
odhlášeno hráčem
01.05.2018 03:14:54
12.
Růžička Václav 21.02.2000 TK Škoda Plzeň z.s.
68
25
 
odhlášeno hráčem
01.05.2018 09:45:25
13.
Babka Jakub 22.04.2004 TK Slavia Plzeň
532
4
83
odhlášeno hráčem
01.05.2018 10:34:30
14.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
20
35
 
odhlášeno hráčem
01.05.2018 11:58:02
15.
Vild Ondřej 19.01.2004 SK Tenis Mýto, o.s.
330
9
96
odhlášeno hráčem
02.05.2018 17:39:50
16.
Křenek Kristián 28.05.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
273
9
87
odhlášeno hráčem
02.05.2018 22:15:06
17.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
443
6
6
odhlášeno hráčem
03.05.2018 13:01:54
18.
Jančík Jakub 13.10.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
42
30
 
odhlášeno hráčem
03.05.2018 18:33:29
19.
Zpěvák Lukáš 17.12.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
127
15
 
odhlášeno pořadatelem
04.05.2018 15:05:07
20.
Kračman Michal 23.06.2003 TK Sparta Praha
227
12
14
odhlášeno hráčem
04.05.2018 22:18:58
21.
Ventrča Václav 15.08.2001 TK Zlín
113
15
 
odhlášeno hráčem
05.05.2018 15:35:58
22.
Ježek Vojtěch 17.06.2000 I.ČLTK Praha
164
12
 
odhlášeno hráčem
05.05.2018 22:33:34
23.
Hertl Otto 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
435
6
63
odhlášeno hráčem
06.05.2018 12:27:26
24.
Kulhánek Michael 01.07.2001 TC Brno.
105
20
 
odhlášeno hráčem
06.05.2018 12:45:57
25.
Hošna Tadeáš 28.05.2002 SK HAMR, z.s.
121
15
 
odhlášeno hráčem
06.05.2018 15:13:55
26.
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
95
20
 
odhlášeno hráčem
06.05.2018 17:01:30
27.
Zahraj Adam 05.10.2004 TCG Karlovy Vary
532
4
250
odhlášeno pořadatelem
06.05.2018 17:57:27