Název: |
Sdružený okresní halový přebor |
Datum: |
21.-23.12. |
Pořadatel: |
TK Havířov (P - 500) |
Kódové číslo: |
306991 |
Dvorců + povrch: |
2 COURT SOL |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
28 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Špok Petr |
Opletalova 1218/8b | |
736 01 Havířov-Šumbark | |
Tel. (1): |
777 034 027 |
Tel. (2): |
777 034 009 |
E-mail: |
petrspok@centrum.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Myslivec Šimon | 24.05.2004 | Tennis Hill Havířov o.s. | 35 |
30 |
volná karta-prezentován | 13.12.2019 10:31:25 |
|
2. |
Čech Jan | 01.06.2004 | TJ Zbrojovka Vsetín | 110 |
15 |
volná karta-prezentován | 27.11.2019 09:32:08 |
|
3. |
Káňa Filip | 19.06.2004 | Tennis Hill Havířov o.s. | 120 |
15 |
volná karta-prezentován | 20.12.2019 13:06:57 |
|
4. |
Klemens Filip | 13.08.2003 | TC Třinec | 180 |
12 |
volná karta-prezentován | 15.11.2019 21:48:35 |
|
5. |
Spirka Simon | 19.02.2004 | Slavoj Český Těšín | 190 |
12 |
volná karta-prezentován | 10.12.2019 15:54:35 |
|
6. |
Janík Petr | 09.03.2003 | TJ Zbrojovka Vsetín | 196 |
12 |
volná karta-prezentován | 07.11.2019 10:59:01 |
|
7. |
Fojtů Michal | 05.01.2002 | TJ Zbrojovka Vsetín | 206 |
12 |
volná karta-prezentován | 02.11.2019 21:12:44 |
|
8. |
Nedvídek Jan | 03.01.2002 | Tennis Hill Havířov o.s. | 227 |
9 |
volná karta-prezentován | 13.12.2019 13:03:34 |
|
9. |
Raška Vítek | 10.02.2003 | SK Vitality Slezsko o.s. | 254 |
9 |
volná karta-prezentován | 29.11.2019 19:31:42 |
|
10. |
Barniak Radek | 09.02.2004 | Tennis Hill Havířov o.s. | 264 |
9 |
volná karta-prezentován | 01.11.2019 13:34:15 |
|
11. |
Cienciala Jan | 09.01.2004 | TC Třinec | 284 |
9 |
volná karta-prezentován | 04.11.2019 20:48:51 |
|
12. |
Bako Jan | 23.08.2005 | TJ Baník Ostrava OKD | 294 |
9 |
54 |
volná karta-prezentován | 01.11.2019 08:43:47 |
13. |
Lankočí Matyáš | 29.08.2005 | TK Havířov, z.s. | 318 |
9 |
47 |
volná karta-prezentován | 05.11.2019 12:51:27 |
14. |
Bonk Vojtěch | 26.04.2005 | Městský tenisový klub Karviná | 339 |
6 |
163 |
volná karta | 01.11.2019 13:57:38 |
15. |
Ichnovský Marek | 29.10.2004 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 339 |
6 |
volná karta-prezentován | 29.11.2019 14:01:45 |
|
16. |
Havránek Jakub | 19.04.2002 | VSK VŠB-TU Ostrava | 404 |
6 |
volná karta-prezentován | 13.11.2019 19:51:25 |
|
17. |
Sochor Matyáš | 01.06.2004 | Slavoj Český Těšín | 410 |
6 |
volná karta-prezentován | 01.12.2019 09:42:25 |
|
18. |
Velčovský Vojtěch | 20.04.2005 | VSK VŠB-TU Ostrava | 432 |
6 |
77 |
volná karta-prezentován | 27.11.2019 20:21:35 |
19. |
Šimeček David | 12.05.2006 | TK Slavia Orlová | 457 |
6 |
62 |
volná karta-prezentován | 18.12.2019 11:32:26 |
20. |
Olša Michal | 10.03.2005 | VSK VŠB-TU Ostrava | 488 |
6 |
89 |
volná karta-prezentován | 06.12.2019 19:34:07 |
21. |
Pavlis Lukáš | 27.10.2004 | Tennis Hill Havířov o.s. | 532 |
4 |
volná karta-prezentován | 02.12.2019 21:00:52 |
|
22. |
Klimas Jan | 05.11.2006 | TK AGROFERT Prostějov | 622 |
4 |
51 |
volná karta-prezentován | 09.11.2019 20:31:11 |
23. |
Olšar Štěpán | 15.09.2005 | Tennis Hill Havířov o.s. | 685 |
4 |
83 |
volná karta-prezentován | 08.11.2019 18:43:38 |
24. |
Mandelík Lukáš | 09.09.2005 | SK Vitality Slezsko o.s. | 838 |
3 |
142 |
volná karta-prezentován | 05.11.2019 20:29:53 |
25. |
Kalousek Kryštof | 20.02.2006 | TK SC OSTRAVA | 838 |
3 |
79 |
volná karta-prezentován | 30.11.2019 11:50:06 |
26. |
Zavadil Alexandr | 15.07.2005 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 852 |
3 |
199 |
volná karta-prezentován | 01.11.2019 18:31:36 |
27. |
Šafařík Jonáš | 10.03.2006 | TJ Zbrojovka Vsetín | 1077 |
1 |
121 |
volná karta-prezentován | 22.11.2019 12:55:38 |
28. |
Sosna Maxim | 21.06.2005 | Slavoj Český Těšín | 1077 |
1 |
309 |
volná karta-prezentován | 27.11.2019 10:04:14 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Sikora David | 17.08.2005 | SK Vitality Slezsko o.s. | 1076 |
3 |
381 |
přijat do turnaje-prezentován | 01.11.2019 06:57:09 |
2. |
Harajda Michal | 12.04.2005 | TK Spytihněv | 1077 |
1 |
přijat do turnaje | 12.12.2019 12:18:09 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Kubín Matěj | 15.05.2002 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 95 |
20 |
odhlášeno hráčem | 08.12.2019 09:24:50 |
|
2. |
Kondler Libor | 18.01.2005 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 656 |
4 |
149 |
odhlášeno hráčem | 09.12.2019 11:59:47 |
3. |
Foltas Dominik | 23.01.2004 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 457 |
6 |
odhlášeno hráčem | 12.12.2019 13:16:30 |
|
4. |
Kořalka Vojtěch | 09.07.2003 | TK Gymnázium Uničov | 319 |
9 |
odhlášeno hráčem | 14.12.2019 21:25:16 |
|
5. |
Doskočil Martin | 01.03.2007 | TK Sparta Praha | 1077 |
1 |
115 |
odhlášeno hráčem | 15.12.2019 08:11:04 |
6. |
Drozdík Adam | 26.10.2005 | SHARK Brno | 1077 |
1 |
802 |
odhlášeno hráčem | 17.12.2019 09:36:19 |
7. |
Kubatko Dominik | 29.03.2005 | TK Slavia Orlová | 273 |
9 |
36 |
odhlášeno hráčem | 18.12.2019 19:26:06 |
8. |
Vašenka Daniel | 02.06.2005 | TK Na Dolině o.s. | 388 |
6 |
13 |
odhlášeno hráčem | 20.12.2019 13:06:23 |
9. |
Lýsek Lukáš | 10.10.2004 | SK Vitality Slezsko o.s. | 593 |
4 |
odhlášeno hráčem | 20.12.2019 14:04:48 |