Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  07.-10.02.
Věk. kategorie:  dorost
Myslivec Šimon
 
 
 
Matějíček Petr
6:2, 6:2
 
Kubáň Pavel
6:2, 3:6, 6:2
 
Mandelík Lukáš
7:6 (3), 6:4
 
Kořalka Vojtěch
6:3, 3:6, 6:4
 
David Tomáš
6:2, 6:0
 
 
 
Divila Radek Adam
scr.
 
 
 
Kondler Libor
6:4, 6:2
 
Bonk Vojtěch
6:4, 7:6 (6)
 
Lýsek Lukáš
6:2, 6:4
 
Raška Vítek
6:3, 6:2
 
Opálka Matyas
6:4, 6:4
 
 
 
Zeithamel David
6:1, 6:0
 
 
 
Bako Jan
7:5, 4:6, 6:3
 
Nedvídek Jan
6:3, 6:0
 
Zavadil Alexandr
6:4, 6:0
 
Rousek Šimon
6:4, 6:1
 
Fromel Martin
6:3, 2:6, 6:0
 
 
 
Káňa Filip
6:3, 4:6, 6:4
 
 
 
Janík Petr
7:5, 6:2
 
 
 
Lankočí Matyáš
4:6, 6:3, 7:5
 
Barniak Radek
6:4, 6:3
 
Machala Martin
6:4, 6:4
 
 
 
Kubín Matěj
6:4, 6:1
 
 
 
Šafařík Jonáš
6:3, 6:2
 
Kysilko Oliver
scr.
 
Grois Oldřich
6:1, 6:2
 
Budina Martin
6:4, 6:4
 
Nováček Filip
2:6, 6:3, 6:4
 
 
 
Gedeon Petr
6:2, 6:2
 
 
 
Vacula Filip
6:2, 6:2
 
Vrba Lukáš
7:5, 3:6, 6:0
 
Velčovský Vojtěch
6:3, 6:3
 
Harajda Michal
6:0, 6:1
 
 
6:3, 6:0
 
Petr Vojtěch
 
Pozdenkov Petr
6:2, 6:2
 
 
 
Kubatko Dominik
6:2, 6:0
 
Petráš Adam
6:0, 6:2
 
Glocman Michal
6:4, 5:7, 7:5
 
Fiala Štěpán
6:0, 6:2
 
Polách Felipe
6:4, 2:6, 6:3
 
 
 
Dokoupil Přemysl
6:1, 6:2
 
 
 
Formánek Václav
6:3, 6:3
 
Fojtů Michal
6:1, 6:1
 
Stejskal Adam
6:1, 6:1
 
OLŠAR Štěpán
6:3, 6:0
 
 
6:3, 6:2
 
Galuška Daniel Damián
 
Počet účastníků47
NasazeníBH
Myslivec Šimon 3530
Galuška Daniel Damián 4625
Petr Vojtěch 6225
Zeithamel David 6325
Machala Martin 7120
Pozdenkov Petr 7920
Opálka Matyas 8020
Kubín Matěj 9520
Kategorie : 8Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 302970

Machala Martin - Zeithamel David
 
 
 
Divila Radek Adam - Rousek Šimon
6:3, 6:2
 
Harajda Michal - Petráš Adam
6:0, 6:0
 
OLŠAR Štěpán - Lankočí Matyáš
2:0, scr.
 
 
 
Kubáň Pavel - Kubatko Dominik
5:7, 6:2, 1:0 (6)
 
 
 
Myslivec Šimon - Káňa Filip
6:2, scr.
 
 
 
Budina Martin - Stejskal Adam
6:3, 6:2
 
 
 
Bonk Vojtěch - Fiala Štěpán
2:0, scr.
 
 
 
Kořalka Vojtěch - Grois Oldřich
1:0, scr.
 
 
 
Fojtů Michal - Janík Petr
6:7, 6:2, 1:0 (3)
 
 
 
Kysilko Oliver - Dokoupil Přemysl
4:6, 6:4, 1:0 (5)
 
 
 
Glocman Michal - Vacula Filip
1:0, scr.
 
 
 
Opálka Matyas - Polách Felipe
6:2, 6:2
 
 
 
Raška Vítek - Velčovský Vojtěch
6:1, 7:5
 
 
 
Gedeon Petr - David Tomáš
2:0, scr.
 
 
 
Kondler Libor - Zavadil Alexandr
7:6 (2), 6:1
 
Bako Jan - Nedvídek Jan
6:3, 6:1
 
 
6:3, 6:1
 
Galuška Daniel Damián - Kubín Matěj
 
Počet dvojic18
NasazeníBH
Myslivec Šimon 3530
Galuška Daniel Damián 4625
Zeithamel David 6325
Machala Martin 7120
Opálka Matyas 8020
Kubín Matěj 9520
Káňa Filip 12015
Dokoupil Přemysl 13715
Kategorie : 8Součet BH: 170
Kódové číslo akce: 304970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Stejskal Adam01.06.2007TK Milo Olomouc
Šafařík Jonáš10.03.2006TJ Zbrojovka Vsetín