Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
07.-10.02.
Pořadatel:
severomoravský (P - 700)
Místo konání:
TK Precheza Přerov
Kódové číslo:
306970
Dvorců + povrch:
3 COURT SOL
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Navara Patrik
Kosmákova 55
75000 Přerov
Tel. (1):
608273708
E-mail:
tenis@tenis-prerov.cz

Poznámka pořadatele:

PREZENTACE formou SMS v pátek 7.2.2020 na tel. 608 273 708 v čase 16:00 - 18:00

ROZEHRÁVKY BUDOU MOŽNÉ POUZE PŘED ZAHÁJENÍM PRVNÍCH KOL OD 7:30-8:25 HOD.

PŘEBORY SE BUDOU KONAT V NOVÉ HALE HORNÍHO AREÁLU NA KURTECH BĚŽNĚ HRANÝCH LETNÍCH TURNAJŮ - ulice: KOSMÁKOVA 55

Úterý:
__________
8:30 finále singl - Myslivec, Petr
10:00 finále debl - Machala, Zeithamel - Galuška, Kubín

Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov
35
30
 
 
08.11.2019 11:27:13
2.
Galuška Daniel Damián 16.12.2002 SK LAMA o.s.
46
25
 
 
16.01.2020 22:18:52
3.
Zeithamel David 27.02.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí
63
25
 
 
14.01.2020 19:01:36
4.
Machala Martin 18.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
71
20
 
 
19.12.2019 21:13:14
5.
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
79
20
 
 
20.01.2020 11:21:00
6.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
80
20
 
 
11.01.2020 13:42:40
7.
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast
95
20
 
 
09.11.2019 10:03:17
8.
Guráš Martin 18.09.2004 TK Na Dolině o.s.
100
20
 
 
05.11.2019 06:00:49
9.
Káňa Filip 19.06.2004 TK Havířov
120
15
 
 
21.01.2020 18:26:57
10.
Dokoupil Přemysl 11.02.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí
137
15
 
 
03.11.2019 17:38:30
11.
David Tomáš 07.05.2003 Tenisový klub Šternberk, z.s.
142
15
 
 
10.11.2019 21:17:28
12.
Polách Felipe 23.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
145
15
 
 
29.12.2019 08:14:45
13.
Gedeon Petr 06.04.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
160
12
 
 
01.11.2019 07:35:54
14.
Fromel Martin 16.02.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
170
12
 
 
13.11.2019 21:38:02
15.
Divila Radek Adam 24.11.2002 TK Milo Olomouc
178
12
 
 
26.12.2019 12:23:36
16.
Nováček Filip 20.12.2003 TK SC OSTRAVA
184
12
 
 
11.12.2019 16:53:01
17.
Janík Petr 09.03.2003 Rožnovský tenisový klub
196
12
 
 
07.11.2019 11:00:57
18.
Kysilko Oliver 06.09.2003 Tenis Nový Jičín,z.s.
205
12
 
 
22.11.2019 21:27:27
19.
Fojtů Michal 05.01.2002 TJ Zbrojovka Vsetín
206
12
 
 
19.11.2019 19:24:33
20.
Rousek Šimon 12.11.2003 ITS Tennis Club, z.s.
223
9
 
 
01.11.2019 20:56:29
21.
Kubáň Pavel 05.03.2004 TK Slavia Orlová
225
9
 
 
23.01.2020 16:35:08
22.
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK SC OSTRAVA
227
9
 
 
02.01.2020 10:33:39
23.
Glocman Michal 27.04.2004 TK Havířov
236
9
 
 
18.11.2019 21:39:28
24.
Raška Vítek 10.02.2003 SK Vitality Slezsko o.s.
254
9
 
 
15.12.2019 11:19:36
25.
Barniak Radek 09.02.2004 TK TJ Ostrava
264
9
 
 
01.11.2019 13:36:13
26.
Kubatko Dominik 29.03.2005 TK Slavia Orlová
273
9
36
 
12.01.2020 14:56:43
27.
Bako Jan 23.08.2005 TK SC OSTRAVA
294
9
54
 
09.11.2019 21:09:56
28.
Grois Oldřich 21.12.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
303
9
 
 
10.12.2019 14:19:31
29.
Lankočí Matyáš 29.08.2005 TK Havířov
318
9
47
 
23.12.2019 07:43:53
30.
Kořalka Vojtěch 09.07.2003 TK Gymnázium Uničov
319
9
 
 
02.11.2019 13:10:09
31.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
319
9
33
 
11.11.2019 19:18:40
32.
Bonk Vojtěch 26.04.2005 Městský tenisový klub Karviná
339
6
163
 
01.11.2019 14:10:29
33.
Matějíček Petr 20.07.2005 ITS Tennis Club, z.s.
357
6
92
 
25.01.2020 08:36:17
34.
Formánek Václav 12.11.2004 Tenis Nový Jičín,z.s.
410
6
 
 
23.01.2020 12:08:00
35.
Vrba Lukáš 02.05.2003 Tenis Nový Jičín,z.s.
428
6
 
 
12.01.2020 11:23:01
36.
Velčovský Vojtěch 20.04.2005 VSK VŠB-TU Ostrava
432
6
77
 
16.12.2019 20:53:10
37.
Budina Martin 21.01.2005 TK Mohelnice, z.s.
454
6
131
 
01.11.2019 09:09:06
38.
Fiala Štěpán 22.02.2004 SK JC Sport Opava
465
6
 
 
24.01.2020 15:47:48
39.
Lýsek Lukáš 10.10.2004 SK Vitality Slezsko o.s.
593
4
 
 
05.11.2019 10:20:24
40.
Kondler Libor 18.01.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
656
4
149
 
27.11.2019 12:29:56
41.
OLŠAR Štěpán 15.09.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
685
4
83
 
08.11.2019 18:45:56
42.
Mandelík Lukáš 09.09.2005 SK Vitality Slezsko o.s.
838
3
142
 
16.11.2019 23:35:15
43.
Zavadil Alexandr 15.07.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
852
3
199
 
01.11.2019 18:40:13
44.
Drozdík Adam 26.10.2005 SHARK Brno
1077
1
802
 
26.12.2019 18:57:52
45.
Harajda Michal 12.04.2005 TK Na Dolině o.s.
1077
1
 
 
03.01.2020 13:45:32
46.
Petráš Adam 13.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1077
1
251
 
25.01.2020 09:11:34
47.
Kus Jan 11.04.2002 Tenis Nový Jičín,z.s.
218
12
 
 
04.02.2020 16:42:15
48.
Petr Vojtěch 15.03.2005 TK Na Dolině o.s.
62
25
1
 
05.02.2020 15:47:56

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
457
6
62
odhlášeno hráčem
17.12.2019 21:08:07
2.
Cienciala Jan 09.01.2004 TC Třinec
284
9
 
odhlášeno hráčem
05.01.2020 09:56:08
3.
Čech Jan 01.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
110
15
 
odhlášeno hráčem
19.01.2020 10:32:20
4.
Šafařík Jonáš 10.03.2006 TJ Zbrojovka Vsetín
1077
1
121
odhlášeno hráčem
19.01.2020 19:12:16
5.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1077
1
99
odhlášeno hráčem
20.01.2020 08:22:34
6.
Foltas Dominik 23.01.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
457
6
 
odhlášeno hráčem
21.01.2020 18:57:00
7.
Stejskal Adam 01.06.2007 TK Milo Olomouc
1077
1
168
odhlášeno hráčem
24.01.2020 21:57:14
8.
Sochor Matyáš 01.06.2004 Slavoj Český Těšín
410
6
 
odhlášeno hráčem
27.01.2020 20:41:17
9.
Laciga Bruno 29.11.2004 I.NTC Olomouc
311
9
 
odhlášeno hráčem
27.01.2020 20:50:53
10.
Dvorský Daniel 15.11.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1077
1
985
odhlášeno hráčem
28.01.2020 18:53:39
11.
Frömel Karel 13.01.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
646
4
38
odhlášeno hráčem
30.01.2020 15:54:19
12.
Postupa Richard 10.03.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
158
12
 
odhlášeno hráčem
31.01.2020 17:06:34
13.
Spirka Simon 19.02.2004 Slavoj Český Těšín
190
12
 
odhlášeno hráčem
01.02.2020 10:57:42
14.
Woniakowski Marcel 18.05.2002 SK JC Sport Opava
140
15
 
odhlášeno hráčem
01.02.2020 23:51:48
15.
Klemens Filip 13.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
180
12
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 10:45:49
16.
Vašenka Daniel 02.06.2005 TK Na Dolině o.s.
388
6
13
IS: lhůta 8 dní
03.02.2020 17:11:35
17.
Krahulec Jan 27.08.2004 TK SC OSTRAVA
246
9
 
odhlášeno hráčem
05.02.2020 18:14:10