Český tenisový svaz
Název:
Halový oblastní přebor
Datum:
08.-10.02.
Pořadatel:
středočeský (P - 400)
Místo konání:
TK Neridé, V Chotejně
Kódové číslo:
306830
Dvorců + povrch:
3 decoturf US open
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Jiroušek Roman
V Chotejně 7/700
102 00 Praha 10
Tel. (1):
702034617
Tel. (2):
272703458
Tel. (3):
272703458
E-mail:
rezervace@neride.cz

Poznámka pořadatele:

Na HMČR dorostenců Opava 14.-17.3.2020 postupují oba finalisté dvouhry.
Po domluvě s vedením Středočeského tenisového svazu bude soutěž rozšířena na 32 hráčů.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
22
35
 
 
12.11.2019 14:12:34
2.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
34
30
 
 
01.11.2019 05:53:07
3.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
43
30
 
 
15.01.2020 15:53:47
4.
Jindáček Jiří 20.08.2003 LTC Slovan Kladno
49
25
 
 
19.01.2020 19:16:47
5.
Makovička Daniel 22.04.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
106
15
 
 
10.11.2019 19:24:17
6.
Krischke Adam 03.05.2003 TK Radošovice
109
15
 
 
16.01.2020 10:33:45
7.
Padevět Jonáš 05.01.2004 Tenisový klub Černošice
111
15
 
 
20.12.2019 22:42:35
8.
Kubelka David 28.07.2003 Slavoj Český Brod
123
15
 
 
05.01.2020 14:19:50
9.
Kopecký Štěpán 22.02.2002 Slavoj Český Brod
126
15
 
 
04.01.2020 08:09:04
10.
Král David 14.01.2002 F.H.TK Dobřichovice
141
15
 
 
14.01.2020 14:39:26
11.
Sýkora Tadeáš 10.03.2004 SPORT EDEN Beroun
167
12
 
 
01.11.2019 11:19:52
12.
Barták Antonín 27.01.2003 TK Radošovice
178
12
 
 
12.01.2020 15:51:53
13.
Haňkovský David 09.02.2002 Sportclub Řevnice, z.s.
192
12
 
 
28.01.2020 16:54:28
14.
Arefe Tarkan 20.11.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
325
9
 
 
24.01.2020 15:06:19
15.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
331
9
25
 
28.12.2019 09:41:56
16.
Bouček František 17.07.2005 Slavoj Český Brod
335
9
64
 
28.01.2020 20:24:41
17.
Šiler Martin 15.02.2005 Sokol Říčany
347
6
68
poslední dle CŽ
06.01.2020 20:39:41
18.
Kovačka Matouš 09.03.2005 Sokol Říčany
404
6
114
volná karta StčTS
17.01.2020 08:00:48
19.
Ulrich Patrik 26.11.2006 LTC Kolín
507
4
80
volná karta StčTS
28.01.2020 06:14:18
20.
Holub Lukáš J. 13.02.2006 TK Neridé
1077
1
56
volná karta
21.01.2020 04:52:53
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Losman Matěj 14.06.2005 Slavoj Český Brod
470
6
194
 
08.01.2020 08:41:35
2.
Doubek Vojtěch 16.08.2005 F.H.TK Dobřichovice
499
6
22
 
29.12.2019 10:22:10
3.
Židů Petr 21.01.2005 TJ LTC Poděbrady
514
4
120
 
22.01.2020 11:36:18
4.
Picek Samuel 01.12.2005 Slavoj Český Brod
704
4
137
 
28.12.2019 08:54:07
5.
Olšanský Filip 08.10.2003 Sokol Říčany
704
4
 
 
15.01.2020 15:47:15
6.
Manda Ondřej 14.07.2004 Tenisový klub Mníšek
718
4
 
 
21.12.2019 16:14:52
7.
Cihelka Jan 16.10.2002 F.H.TK Dobřichovice
237
9
 
 
04.02.2020 14:54:04
8.
Polata Michael 04.04.2005 Sokol Říčany
685
4
288
 
04.02.2020 14:54:22

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vaja Samuel 08.07.2002 SK Aritma Praha
852
3
 
odhlášeno hráčem
23.01.2020 14:43:12
2.
Novotný Šimon 01.01.2004 TK Neridé
135
15
 
odhlášeno hráčem
01.02.2020 21:44:40
3.
Marek Jan 14.06.2004 T.J. Sokol Sedlčany
396
6
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 08:46:14
4.
Bražina Michael 12.03.2004 TK Písnice
348
6
 
odhlášeno hráčem
03.02.2020 13:02:46
5.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
28
30
 
odhlášeno hráčem
05.02.2020 15:52:07
6.
Šlosar David 21.01.2005 WILSON Tenis Centrum
1077
1
239
odhlášeno hráčem
05.02.2020 17:17:03
7.
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé
103
20
 
odhlášeno hráčem
05.02.2020 20:41:47
8.
Říha Adam 12.04.2004 TK Neridé
295
9
 
odhlášeno hráčem
07.02.2020 14:41:28
9.
Janeček Adam 09.06.2004 LTC Kolín
322
9
 
odhlášeno hráčem
07.02.2020 14:49:34
10.
Doležel Alex 14.09.2005 SK Tenis Kladno
352
6
249
odhlášeno pořadatelem
07.02.2020 17:38:32