Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Halový oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  10.-13.02.
Věk. kategorie:  dorost
Kubík Kristián
 
 
 
Bega Petr
6:1, 6:0
 
Průcha Patrik
6:2, 6:4
 
Vencl Matyáš
6:0, 6:2
 
Krautman Patrick Joseph
6:0, 6:4
 
Peterka Adam
4:6, 6:3, 6:4
 
 
 
Kazda Martin
6:3, 6:1
 
 
 
Prachař Jakub
6:4, 6:4
 
Phan Tomáš
6:2, 6:2
 
Hájek Tobiáš
7:5, 2:6, 6:3
 
Sklenka Victor Andrés
7:5, 4:6, 6:4
 
Hegenbart Max
6:3, 6:1
 
 
 
Kolijev Alexandr
6:7, 7:6, 6:2
 
 
 
Keller Oliver
6:7, 7:6, 6:1
 
Kračman Michal
6:4, 6:1
 
Mikula Jakub
4:6, 6:4, 6:2
 
Špringer Adam
4:6, 7:5, 6:4
 
Závrský Hynek
6:4, 6:4
 
 
 
Růžička Adam
7:6, 6:7, 6:4
 
 
 
Kopecký Maxmilián Albert
6:2, 6:3
 
Šťastný Zoran
6:4, 1:6, 6:2
 
Matějka Daniel
4:6, 6:1, 6:2
 
Siniakov Daniel
6:2, 6:7, 6:3
 
Stuchlík Oskar Oliver
2:6, 7:6, 6:3
 
 
 
Beran Jakub
5:7, 7:6, 6:2
 
 
 
Šťastný Boris
6:2, 6:3
 
Bušek Kryštof
0:6, 7:5, 6:0
 
Schneider Václav
7:5, 6:2
 
Dinh Pavel
0:6, 6:3, 6:4
 
Žák Kryštof
6:3, 6:2
 
 
 
Gorbušin Ivan
6:3, 6:0
 
 
 
Ježek Vojtěch
6:7, 6:3, 7:5
 
Průcha Oliver
5:7, 6:1, 6:2
 
Kladiva Šimon
7:6, 6:4
 
Kubín Marian
6:1, 6:1
 
Pírek František
6:4, 2:6, 7:5
 
 
 
Musil Mathias
6:2, 6:4
 
 
 
Junek Štěpán
6:1, 6:0
 
Agovič Semi
6:1, 7:6
 
Kljujev Leon
7:6, 6:1
 
Vůle Matyáš
6:0, 7:6
 
Forman Max
6:1, 6:2
 
 
 
Vavák Erik
6:1, 6:2
 
 
 
Kotarac Oliver
6:0, 6:1
 
Landfeld Vít
6:3, 6:2
 
Stanek Martin
7:5, 6:4
 
Pučelík Jan
6:2, 6:1
 
 
6:3, 6:1
 
Horák Vítek
 
Poznámka pořadatele: neděle: 9:00 Prachař-Hegenbart, Kolijev-Závrský, Gorbušin-Kladiva, Musil-Kljujev ostatní 10:15
Počet účastníků48
NasazeníBH
Kubík Kristián 2535
Horák Vítek 2935
Pírek František 3430
Beran Jakub 4625
Kolijev Alexandr 4625
Musil Mathias 5025
Stuchlík Oskar Oliver 5825
Hegenbart Max 5925
Kategorie : 9Součet BH: 225
Kódové číslo akce: 302800

Horák Vítek - Pírek František
 
 
 
Gorbušin Ivan - Šťastný Boris
6:0, 6:4
 
Junek Štěpán - Špringer Adam
6:1, 6:4
 
Průcha Oliver - Průcha Patrik
6:4, 6:2
 
 
 
 
6:4, 1:6, 1:0
 
Dinh Pavel - Kljujev Leon
 
Kolijev Alexandr - Stuchlík Oskar Oliver
scr.
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Agovič Semi - Šťastný Zoran
 
Kračman Michal - Mikula Jakub
6:4, 3:6, 1:0
 
 
 
 
2:6, 7:6, 1:0
 
Vavák Erik - Růžička Adam
 
Hájek Tobiáš - Prachař Jakub
6:2, 6:1
 
 
 
 
7:5, 6:3
 
Peterka Adam - Závrský Hynek
 
Ježek Vojtěch - Sklenka Victor Andrés
7:5, 6:3
 
 
 
 
2:1, scr.
 
Hegenbart Max - Musil Mathias
 
Kazda Martin - Keller Oliver
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Kopecký Maxmilián Albert - Kotarac Oliver
 
Vencl Matyáš - Kubín Marian
6:2, 6:3
 
Phan Tomáš - Schneider Václav
7:6, 1:6, 1:0
 
 
6:2, 6:4
 
Beran Jakub - Kubík Kristián
 
Počet dvojic18
NasazeníBH
Kubík Kristián 2535
Horák Vítek 2935
Pírek František 3430
Kolijev Alexandr 4625
Beran Jakub 4625
Musil Mathias 5025
Stuchlík Oskar Oliver 5825
Hegenbart Max 5925
Kategorie : 9Součet BH: 225
Kódové číslo akce: 304800

Tisková PDF verze hracího plánu