Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
11.-14.02. |
Pořadatel: |
Praha (P - 400) |
Kódové číslo: |
306800 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Písecký Jan |
: |
V Stráni 11 |
: |
150 00 Praha 5 |
Tel. (1): |
774995021 |
E-mail: |
turnaje@teniscibulka.cz |
Internet: |
www.teniscibulka.cz |
Poznámka pořadatele: !!! Telefonická prezentace v pátek do 18,00 na čísle 774 995 021 !!!
Rozhodčí - Aneta Šimlová
Zdravotník - Lenka Zvalová
PŘEBOR JE, VZHLEDEM K TOMU, ŽE SE JEDNÁ O POSTUPOVOU SOUTĚŽ NA MISTROVSTVÍ REPUBLIKY, VYPSÁN POUZE PRO HRÁČE S ČESKÝM STÁTNÍM OBČANSTVÍM |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Jeníček Jiří |
14.12.1999 |
RPM Spoje Praha |
57 |
25 |
|
|
14.11.2016 11:13:17 |
2. |
Válek Milan |
04.09.1999 |
TK Sport Kolovraty |
61 |
25 |
|
|
09.11.2016 08:40:44 |
3. |
Závrský Hynek |
11.08.2000 |
Tenisový klub Ledeč nad Sázavou |
68 |
25 |
|
|
07.01.2017 11:58:44 |
4. |
Loder David |
09.11.1999 |
TJ Radlice z.s. |
79 |
20 |
|
|
09.01.2017 16:54:40 |
5. |
Kubík Kristián |
09.04.2002 |
SK OAZA Praha |
86 |
20 |
5 |
|
04.12.2016 06:35:17 |
6. |
Solař David |
07.06.1999 |
TK Olymp Praha |
91 |
20 |
|
|
16.01.2017 10:36:40 |
7. |
Šafář Martin |
13.09.1999 |
TK Start Praha-Topolka |
93 |
20 |
|
|
12.12.2016 08:31:24 |
8. |
Štětka Ondřej |
29.09.1999 |
TJ Radlice z.s. |
99 |
20 |
|
|
15.01.2017 08:38:17 |
9. |
Růžička Adam |
16.03.2000 |
TK Ruzyně Praha |
102 |
15 |
|
|
15.11.2016 13:55:52 |
10. |
Hegenbart Max |
08.10.2001 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
106 |
15 |
|
|
06.11.2016 18:26:22 |
11. |
Peterka Adam |
20.04.2001 |
Sokol Čimice |
122 |
15 |
|
|
04.11.2016 09:05:58 |
12. |
Šťastný Boris |
24.07.2001 |
TK Olymp Praha |
129 |
15 |
|
|
01.11.2016 06:53:27 |
13. |
Svoboda Šimon |
26.09.2000 |
TJ Radlice z.s. |
134 |
15 |
|
|
28.01.2017 13:58:42 |
14. |
Gorbušin Ivan |
07.06.2001 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
135 |
15 |
|
|
25.11.2016 07:34:52 |
15. |
Otáhal Jan |
23.09.2000 |
SK Aritma Praha |
150 |
12 |
|
|
12.12.2016 11:18:04 |
16. |
Kolář Jan |
25.05.1999 |
TO Spartak Modřany |
152 |
12 |
|
|
09.01.2017 14:50:55 |
17. |
Kováč Benjamin |
01.09.1999 |
LTC Modřany 2005 |
157 |
12 |
|
|
01.11.2016 12:31:06 |
18. |
Hájek Tobiáš |
04.09.2002 |
SK HAMR, z.s. |
160 |
12 |
87 |
|
13.01.2017 14:20:39 |
19. |
Kiliján Josef |
12.08.1999 |
TJ Radlice z.s. |
161 |
12 |
|
|
09.01.2017 13:44:51 |
20. |
Musil Mathias |
08.08.2002 |
I.ČLTK Praha |
174 |
12 |
9 |
|
04.11.2016 18:17:08 |
21. |
Pavlišta Jonáš |
18.04.2001 |
TK Roja Příbram z.s. |
181 |
12 |
|
|
01.02.2017 11:49:41 |
22. |
Forman Max |
27.02.2002 |
TJ Sokol Vysočany |
184 |
12 |
25 |
|
20.01.2017 08:00:12 |
23. |
Matějka Daniel |
14.01.2002 |
SK Aritma Praha |
205 |
12 |
73 |
|
11.12.2016 20:02:25 |
24. |
Hošna Tadeáš |
28.05.2002 |
SK HAMR, z.s. |
210 |
12 |
37 |
|
27.11.2016 22:06:33 |
25. |
Trunečka Štěpán |
30.07.2001 |
TJ Spoje Praha |
215 |
12 |
|
volná karta |
08.02.2017 15:08:09 |
26. |
Keller Oliver |
22.01.2001 |
Pliskova Tennis Academy, z.s. |
226 |
9 |
|
volná karta PTS |
03.02.2017 20:27:47 |
27. |
Moravec František |
10.09.2000 |
TJ Sokol Vysočany |
230 |
9 |
|
|
06.11.2016 20:01:08 |
28. |
Kladiva Šimon |
23.11.2002 |
TJ Sokol Vysočany |
259 |
9 |
115 |
volná karta |
09.02.2017 19:45:27 |
29. |
Novák Jiří |
01.09.1999 |
LTC Modřany 2005 |
271 |
9 |
|
|
01.11.2016 14:09:49 |
30. |
Chlumský Tomáš |
18.05.1999 |
Sokol Smíchov I. |
297 |
9 |
|
|
16.01.2017 22:48:23 |
31. |
Phan Tomáš |
11.11.2001 |
TJ Radlice z.s. |
299 |
9 |
|
|
23.01.2017 09:45:17 |
32. |
Stanek Martin |
28.06.2000 |
TJ Radlice z.s. |
299 |
9 |
|
|
23.01.2017 10:30:50 |
33. |
Špringer Adam |
08.03.2000 |
LTC Radotín |
304 |
9 |
|
|
22.01.2017 16:05:28 |
34. |
Pidrman David |
25.03.2000 |
Sokol Smíchov I. |
319 |
9 |
|
|
24.01.2017 18:46:26 |
35. |
Žák Kryštof |
23.08.2002 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
347 |
6 |
50 |
dle Cž nvk |
27.11.2016 18:53:57 |
36. |
Pavlovič Max |
23.12.2001 |
TJ Radlice z.s. |
360 |
6 |
|
|
29.12.2016 20:41:15 |
37. |
Schneider Václav |
25.08.2002 |
I.ČLTK Praha |
381 |
6 |
53 |
dle Cž nvk |
12.11.2016 11:54:10 |
38. |
Kubín Marian |
14.10.2002 |
TK Sport Kolovraty |
418 |
6 |
78 |
dle Cž nvk |
24.01.2017 19:30:41 |
39. |
Duričič Nikola |
26.02.1999 |
Tenisový klub Progress z.s. |
459 |
6 |
|
|
03.01.2017 15:55:47 |
40. |
Kopecký Maxmilián Albert |
17.11.2002 |
TJ Břevnov |
475 |
6 |
257 |
dle Cž nvk |
30.12.2016 18:27:01 |
41. |
Procházka Jakub |
29.07.2001 |
LTC Modřany 2005 |
614 |
4 |
|
|
03.01.2017 09:14:53 |
42. |
Vejšický Oldřich |
26.02.2004 |
TJ Sokol Vysočany |
656 |
4 |
71 |
volná karta |
09.02.2017 19:44:48 |
43. |
Lesch Adam |
04.08.2000 |
LTC Svoboda Praha |
693 |
4 |
|
|
15.01.2017 21:05:12 |
44. |
Šmalcl Vlastimil |
05.02.2002 |
TO TJ Slovan Varnsdorf |
1166 |
1 |
149 |
dle Cž nvk |
04.12.2016 13:26:58 |
45. |
Fialka Jakub |
26.01.2001 |
TGC Kunratice |
1166 |
1 |
|
|
09.12.2016 17:48:06 |
46. |
Truhlář Josef |
01.05.2003 |
Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. |
1166 |
1 |
834 |
volná karta pořadatele |
18.01.2017 09:54:36 |
47. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
48. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Liška Vojtěch |
31.03.2000 |
TK SK Kladno, z.s. |
323 |
9 |
|
jiná oblast |
20.11.2016 15:26:41 |
2. |
Vencl Matyáš |
23.12.2002 |
TJ Radlice z.s. |
323 |
9 |
58 |
odhlášeno hráčem |
23.01.2017 18:24:51 |
3. |
Štyler Ondřej |
01.06.2000 |
I.ČLTK Praha |
2 |
60 |
|
odhlášeno hráčem |
26.01.2017 22:20:18 |
4. |
Ježek Vojtěch |
17.06.2000 |
I.ČLTK Praha |
151 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
28.01.2017 17:03:52 |
5. |
Kazda Martin |
26.07.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
130 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
29.01.2017 13:44:18 |
6. |
Hrudka Jakub |
23.06.2000 |
Tenis & Padel klub Písečná, z.s. |
1166 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.01.2017 19:50:10 |
7. |
Siniakov Daniel |
15.01.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
889 |
3 |
8 |
odhlášeno hráčem |
31.01.2017 09:25:52 |
8. |
Gedevanišvili Teimuraz |
18.09.2002 |
TC VŠ Praha |
943 |
3 |
503 |
odhlášeno pořadatelem-nemá občanství ČR |
02.02.2017 10:15:08 |
9. |
Landfeld Vít |
20.09.2003 |
I.ČLTK Praha |
1067 |
3 |
23 |
odhlášeno hráčem |
03.02.2017 13:39:41 |
10. |
Novák Martin |
04.03.1999 |
Tenis Club Mokropsy |
121 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
03.02.2017 19:29:22 |
11. |
Durovič Milan |
15.10.2001 |
I.ČLTK Praha |
200 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
03.02.2017 20:44:03 |
12. |
Koliev Alexandr |
26.07.2002 |
TK Sparta Praha |
545 |
4 |
22 |
odhlášeno hráčem |
04.02.2017 10:33:39 |
13. |
Vavák Erik |
19.11.2000 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
87 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
04.02.2017 16:07:24 |
14. |
Brunclík Ondřej |
30.03.1999 |
Sokol Petrovice |
321 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
04.02.2017 18:00:02 |
15. |
Horák Vítek |
06.07.2002 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
77 |
20 |
2 |
odhlášeno hráčem |
04.02.2017 20:50:52 |
16. |
Březina Jakub |
20.06.2001 |
TK Ruzyně Praha |
285 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
05.02.2017 10:30:03 |
17. |
Forejtek Jonáš |
10.03.2001 |
I.ČLTK Praha |
14 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
05.02.2017 10:40:41 |
18. |
Paulson Andrew |
16.11.2001 |
I.ČLTK Praha |
13 |
45 |
|
odhlášeno hráčem |
06.02.2017 20:05:17 |
19. |
Pánik Matěj |
09.05.2000 |
Tenisklub Cheb |
25 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
06.02.2017 21:11:31 |
20. |
Kučera Šimon |
05.04.2002 |
LTC Modřany 2005 |
717 |
4 |
212 |
odhlášeno hráčem |
07.02.2017 21:53:30 |
21. |
Velek Daniel |
01.06.1999 |
LTC Tábor 1903 |
15 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
08.02.2017 11:45:33 |
22. |
Junek Štěpán |
29.11.2000 |
TJ Radlice z.s. |
304 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
09.02.2017 10:17:39 |
23. |
Stuchlík Oskar Oliver |
17.08.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
112 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
09.02.2017 20:18:56 |
24. |
Krumich Martin |
26.12.2002 |
TK Sparta Praha |
345 |
6 |
3 |
odhlášeno hráčem |
10.02.2017 14:11:31 |
|