Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Horní Měcholupy
Datum:  30.03-02.04.
Věk. kategorie:  dorost
Podolan Petr
 
 
 
Kljujev Leon
6:4, 6:4
 
Dinh Pavel
1:0, scr.
 
Zapský Kryštof
6:3, 6:2
 
Průcha Oliver
6:7, 6:1, 6:2
 
 
3:6, 6:4, 6:3
 
Gorbušin Ivan
 
Černý Matyáš
7:5, 7:6 (6)
 
 
 
Janis Tomáš
6:1, 6:0
 
Durovič Milan
6:3, 6:1
 
Kubín Marian
6:0, 6:2
 
Baum Štěpán
7:5, 4:6, 6:2
 
 
scr.
 
Peterka Adam
 
Čech Michael
4:6, 6:1, 6:4
 
 
 
Hájek Tobiáš
6:2, 3:1, scr.
 
Keller Oliver
7:6, 3:6, 6:3
 
Truhlář Josef
5:7, 7:6 (4), 6:3
 
Hošna Tadeáš
7:6, scr.
 
 
5:7, 6:1, 6:3
 
Hegenbart Max
 
Stolín Jan
6:2, 6:0
 
Příhoda Jan
6:4, 6:4
 
Kazda Martin
6:1, 6:4
 
Landfeld Vít
6:1, 6:3
 
Mareš Vojtěch
2:6, 6:4, 6:4
 
Mrůzek Štěpán
6:4, 4:6, 6:4
 
 
6:0, 3:0, scr.
 
Stuchlík Oskar Oliver
 
Poznámka pořadatele: Program sobota areál Tenis Hostivař Turínská 1483 9:00 Podolan-Zapský, Čech-Hegenbart, Stolín-Stuchlík 10:00 Janis-Peterka čtyřhra 12:00 hod
Počet účastníků25
NasazeníBH
Podolan Petr 5625
Stuchlík Oskar Oliver 5825
Hegenbart Max 5925
Černý Matyáš 6325
Čech Michael 6525
Gorbušin Ivan 6725
Stolín Jan 7620
Peterka Adam 7820
Kategorie : 8Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 302151

Hegenbart Max - Stuchlík Oskar Oliver
 
 
 
Keller Oliver - Kazda Martin
2:6, 7:5, 1:0
 
Durovič Milan - Hájek Tobiáš
7:6, 2:6, 1:0
 
Zapský Kryštof - Čech Michael
6:2, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:4
 
Landfeld Vít - Hošna Tadeáš
 
Gorbušin Ivan - Truhlář Josef
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:4, 3:6, 1:0
 
Peterka Adam - Stolín Jan
 
Dinh Pavel - Kljujev Leon
6:4, 6:3
 
Kubín Marian - Průcha Oliver
7:5, 2:6, 1:0
 
 
7:5, 2:6, 1:0
 
Podolan Petr - Černý Matyáš
 
Počet dvojic10
NasazeníBH
Podolan Petr 5625
Stuchlík Oskar Oliver 5825
Hegenbart Max 5925
Černý Matyáš 6325
Čech Michael 6525
Gorbušin Ivan 6725
Stolín Jan 7620
Peterka Adam 7820
Kategorie : 8Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 304151

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Marcolla Jakub18.03.2000LTC Tábor 1903