Český tenisový svaz
Název:
DOLINA OPEN
Datum:
20.-24.03.
Pořadatel:
TK Na Dolině o.s. (B - 600)
Místo konání:
Trojanovice
Kódové číslo:
306144
Dvorců + povrch:
2 decoturf
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
Čt do 17:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Guráš Martin
Trojanovice 112
74401 Frenštát p/R
Tel. (1):
737 227 824
E-mail:
mguras@seznam.cz
Internet:
www.tenis-nadoline.cz

Poznámka pořadatele:

Kvalifikace v pátek 20.3.2020, počet účastníků 16, postupující do hlavní soutěže 4.
Prezentace kvalifikace ve čtvrtek 19.3.2020 do 17:00 hod. (startovné do kvalifikace 400 Kč).

FINANČNÍ ODMĚNY PRO RODIČE:
DVOUHRA 1. místo 5000,- 2. místo 2500,- 3. místo 1000,- ČTYŘHRA 1. místo 3000,- 2. místo 1400,- 3. místo 600,-

V hale se prosím přezouvejte nebo používejte návleky.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
23
35
 
 
15.02.2020 14:19:44
2.
Zapletal Josef 07.01.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
37
30
 
 
08.11.2019 17:55:34
3.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
39
30
 
 
09.03.2020 08:51:18
4.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Olymp Praha
42
30
 
 
19.02.2020 10:05:09
5.
Galuška Daniel Damián 16.12.2002 SK LAMA o.s.
46
25
 
 
09.03.2020 10:18:10
6.
Praus Lukáš 27.11.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
54
25
 
 
18.02.2020 08:05:03
7.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
60
25
 
 
27.01.2020 09:42:33
8.
Zeithamel David 27.02.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí
63
25
 
 
14.01.2020 18:59:17
9.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
67
20
 
 
06.11.2019 07:04:14
10.
Kollár Petr 23.12.2002 Severočeská tenisová o.s.
88
20
 
 
17.02.2020 21:54:24
11.
Doušek Adam 13.06.2002 ŽLTC Brno
91
20
 
 
26.02.2020 10:40:49
12.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TK Olymp Praha
92
20
 
 
07.01.2020 13:11:37
13.
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast
95
20
 
 
09.11.2019 10:08:11
14.
Guráš Martin 18.09.2004 TK Na Dolině o.s.
100
20
 
 
05.11.2019 06:06:15
15.
Palán David 07.09.2003 TK Spartak Jihlava
101
20
 
 
01.11.2019 22:48:17
16.
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé
103
20
 
 
03.01.2020 21:33:30
17.
Zourek David 29.07.2003 ŽLTC Brno
116
15
 
 
16.02.2020 16:41:42
18.
Komrska Ondřej 13.09.2002 TC Brno.
118
15
 
 
10.03.2020 11:38:55
19.
Říha Matyáš 01.02.2004 HTK Třebíč
121
15
 
 
02.11.2019 22:23:29
20.
Uhřík Tadeáš 17.01.2002 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
131
15
 
 
05.03.2020 13:38:25
21.
Fáček Jan 03.08.2005 TK Sparta Praha
234
9
23
 
27.11.2019 10:01:07
22.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
237
9
21
 
29.11.2019 22:00:21
23.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
319
9
33
 
11.11.2019 19:20:31
24.
Opluštil Patrik 21.04.2005 TC BORS CLUB
343
6
20
 
08.03.2020 22:58:39
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dokoupil Přemysl 11.02.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí
137
15
 
 
03.11.2019 17:41:01
2.
Polách Felipe 23.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
145
15
 
 
24.02.2020 10:27:52
3.
Křížek Matěj 31.10.2003 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
149
15
 
 
17.02.2020 20:20:21
4.
Postupa Richard 10.03.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
158
12
 
 
28.12.2019 16:13:28
5.
Valenta Radim 24.09.2004 HTK Třebíč
172
12
 
 
17.02.2020 16:11:05
6.
Viznar Alan 26.08.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
175
12
 
 
08.03.2020 10:48:52
7.
Klemens Filip 13.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
180
12
 
 
01.03.2020 12:23:18
8.
Kozumplík Michal 19.07.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
183
12
 
 
10.12.2019 06:45:13
9.
Páral Radim 04.11.2004 TK Spartak Jihlava
186
12
 
 
06.02.2020 08:15:29
10.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
192
12
 
 
18.11.2019 10:40:26
11.
Juřena Michal 04.10.2005 TK Zlín
260
9
40
 
06.11.2019 20:28:58
12.
Lankočí Matyáš 29.08.2005 TK Havířov
318
9
47
 
03.02.2020 07:12:49
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Janík Petr 09.03.2003 Rožnovský tenisový klub
196
12
 
 
07.11.2019 11:02:02
2.
Kysilko Oliver 06.09.2003 Tenis Nový Jičín,z.s.
205
12
 
 
22.11.2019 21:29:21
3.
Fojtů Michal 05.01.2002 TJ Zbrojovka Vsetín
206
12
 
 
02.01.2020 17:27:20
4.
Kus Jan 11.04.2002 Tenis Nový Jičín,z.s.
218
12
 
 
29.02.2020 21:18:07
5.
Rousek Šimon 12.11.2003 ITS Tennis Club, z.s.
223
9
 
 
09.11.2019 17:54:38
6.
Glocman Michal 27.04.2004 TK Havířov
236
9
 
 
18.11.2019 21:41:54
7.
Musil Jindřich 03.09.2004 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
237
9
 
 
11.11.2019 20:50:56
8.
Grün Vojtěch 30.08.2003 HTK Třebíč
243
9
 
 
17.02.2020 11:39:21
9.
Raška Vítek 10.02.2003 SK Vitality Slezsko o.s.
254
9
 
 
23.02.2020 16:09:28
10.
Barniak Radek 09.02.2004 TK TJ Ostrava
264
9
 
 
01.11.2019 13:22:42
11.
Suchánek David 02.11.2004 BLTC Brno
267
9
 
 
15.02.2020 11:37:11
12.
Černý Jan 10.11.2004 ŽLTC Brno
273
9
 
 
09.03.2020 18:40:16
13.
Novák Lukáš 23.02.2004 TK Zlín
298
9
 
 
25.02.2020 00:16:11
14.
Doppler Patrik 01.08.2003 Start Brno
312
9
 
 
01.02.2020 13:21:58
15.
Blažka Daniel 03.02.2004 TK BH Jihlava z.s.
331
9
 
 
16.01.2020 17:22:47
16.
Makovský Jiří 22.12.2004 Start Brno
343
6
 
 
03.02.2020 10:01:16
17.
Prusenovský Adam 21.07.2005 TK Zlín
375
6
61
 
05.01.2020 21:08:37
18.
Havránek Jakub 19.04.2002 VSK VŠB-TU Ostrava
404
6
 
 
23.02.2020 11:49:54
19.
Vrba Lukáš 02.05.2003 Tenis Nový Jičín,z.s.
428
6
 
 
12.01.2020 11:28:32
20.
Sucháň Ondřej 18.05.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s.
510
4
72
 
29.12.2019 13:45:36
21.
Zavadil Alexandr 15.07.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
852
3
199
 
01.11.2019 18:53:27
22.
Barcik Nikodem Rafal 09.08.2005 TK Na Dolině o.s.
884
3
366
 
03.03.2020 13:12:03
23.
Poritskyi Andrii 23.03.2005 Beskydský tenisový klub
1077
1
 
 
27.12.2019 11:49:17
24.
Veigl Jakub 05.09.2004 BLTC Brno
187
12
 
 
10.03.2020 19:52:25

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
745
4
66
odhlášeno hráčem
19.12.2019 20:57:17
2.
Babka Jakub 22.04.2004 TK Slavia Plzeň
195
12
 
odhlášeno hráčem
08.02.2020 21:17:50
3.
Bako Jan 23.08.2005 TK SC OSTRAVA
294
9
54
odhlášeno hráčem
20.02.2020 14:18:05
4.
Dočekal Daniel 23.11.2005 HTK Třebíč
1077
1
696
odhlášeno hráčem
22.02.2020 13:20:48
5.
Brill Jindřich 07.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
168
12
17
odhlášeno hráčem
26.02.2020 14:58:47
6.
Blumaier Daniel 20.05.2005 ŽLTC Brno
281
9
37
odhlášeno hráčem
02.03.2020 16:06:13
7.
Fedasko Nikolas 02.09.2005 TK Sparta Praha
1077
1
8
odhlášeno hráčem
02.03.2020 21:37:41
8.
Vašenka Daniel 02.06.2005 TK Na Dolině o.s.
388
6
13
odhlášeno hráčem
03.03.2020 19:34:59
9.
Woniakowski Marcel 18.05.2002 SK JC Sport Opava
140
15
 
odhlášeno hráčem
03.03.2020 23:05:08
10.
Papoušek David 15.11.2003 LTC Pardubice
222
9
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 14:24:28
11.
Prášek Vojtěch 23.01.2005 ŽLTC Brno
438
6
65
odhlášeno hráčem
08.03.2020 09:39:26
12.
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK SC OSTRAVA
227
9
 
odhlášeno hráčem
09.03.2020 09:10:18
13.
Frömel Karel 13.01.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
646
4
38
odhlášeno hráčem
10.03.2020 16:19:15
14.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
66
20
 
odhlášeno hráčem
10.03.2020 20:19:54