Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  Řevnická sportovní
Datum:  23.-26.03.
Věk. kategorie:  dorost
Gorbušin Ivan
 
Mareš Vojtěch
6:1, 6:3
 
Jupa Jakub
6:3, 6:1
 
Froňka Martin
6:0, 6:1
 
Čížek Gabriel
6:3, 2:0, scr.
 
Nicod Jakub
6:1, 6:3
 
Keller Oliver
6:0, 6:3
 
Forman Max
6:4, 6:3
 
Vejšický Oldřich
6:4, 6:2
 
Kopecký Štěpán
6:2, 6:0
 
Duda Adam
6:3, 2:6, 6:1
 
Kollár Petr
6:3, 4:6, 6:2
 
Bušek Kryštof
7:6, 6:3
 
Zámečník Adam
6:3, 6:0
 
Vašíř Adam
6:4, 6:0
 
Veigert Vojtěch
6:3, 6:0
 
Baum Štěpán
6:0, 6:2
 
Novák Marek
6:1, 6:0
 
Jindáček Jiří
3:6, 7:5, 6:2
 
Slabihoudek Matěj
6:3, 6:2
 
Růžička Tomáš
0:6, 7:5, 6:3
 
Mrůzek Štěpán
6:0, 6:1
 
Šoltys Radek
6:1, 4:6, 6:3
 
Kračman Michal
6:3, 6:3
 
Krejčíř Petr
3:6, 6:4, 6:4
 
Havlíček Mark
6:2, 6:2
 
Lukáš Břetislav
6:4, 6:4
 
Klír Lukáš
5:7, 6:2, 6:2
 
Janis Tomáš
scr.
 
Kotarac Oliver
6:1, 7:5
 
Apltauer Filip
6:2, 6:4
 
Hegenbart Max
6:4, 6:1
 
Rozhodčí turnaje: Michal Mottl, B licence do 21.11. 2019
Počet účastníků32
NasazeníBH
Gorbušin Ivan 3530
Hegenbart Max 5425
Kračman Michal 5825
Vejšický Oldřich 6125
Veigert Vojtěch 6920
Baum Štěpán 7020
Forman Max 7420
Krejčíř Petr 7620
Kategorie : 8Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 302144

Prachař Jakub - Kračman Michal
 
 
 
Froňka Martin - Novák Marek
scr.
 
Typl Jáchym - Horálek Dominik
6:3, 6:7, 1:0 (0)
 
Veigert Vojtěch - Lukáš Břetislav
scr.
 
Kollár Petr - Bušek Kryštof
7:5, 7:5
 
Duda Adam - Klír Lukáš
6:0, 6:3
 
Jindáček Jiří - Mrůzek Štěpán
7:5, 6:1
 
Krejčíř Petr - Šoltys Radek
6:2, 6:7, 1:0 (8)
 
Zámečník Adam - Kotarac Oliver
7:5, 6:4
 
Baum Štěpán - Apltauer Filip
6:2, 6:3
 
Gorbušin Ivan - Čížek Gabriel
6:4, 7:5
 
Mareš Vojtěch - Janis Tomáš
4:6, 6:3, 1:0 (4)
 
Jupa Jakub - Nicod Jakub
2:6, 6:3, 1:0 (11)
 
 
6:4, 6:2
 
Hegenbart Max - Kazda Martin
 
Počet dvojic14
NasazeníBH
Gorbušin Ivan 3530
Prachař Jakub 4030
Hegenbart Max 5425
Kračman Michal 5825
Veigert Vojtěch 6920
Baum Štěpán 7020
Krejčíř Petr 7620
Lukáš Břetislav 9420
Kategorie : 8Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 304144

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Typl Jáchym26.06.2003TK Česká Třebová, z.s.
Prachař Jakub09.05.2003SK HAMR, z.s.
Horálek Dominik04.02.2003TO SK Žamberk