Název: |
TS CUP |
Datum: |
24.-26.03. |
Pořadatel: |
TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400) |
Kódové číslo: |
306142 |
Dvorců+povrch: |
3 Bergo |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v So do 08:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Štěpánek Pavel |
: |
Salašská 2182 |
: |
686 03 Staré Město |
Tel. (1): |
775701618 |
E-mail: |
bubin1@seznam.cz |
Internet: |
www.sportparkrybníček.cz |
Poznámka pořadatele: PREZENTACE SOBOTA do 8:00 !!!!!!!
Nasazení hráči/ky se mohou prezentovat telefonicky (tel. VR 776846515) v sobotu do 8:00 a dostavit později (dle losu a počtu účastníků). Kdo se neprezentuje nebude zařazen do losování a bude nahrazen náhradníkem. Ostatní se musí prezentovat osobně.
VR Před akcí Pavel Štěpánek 775 701 618 (volné karty, nasazení hráči, atd....)
Nově je možnost ubytování přímo v areálu.
Apartmány Rybníček www.sportparkrybnicek.cz
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Keľo Pavel |
19.02.2003 |
SK Zlín-Mladcová |
236 |
9 |
427 |
|
25.01.2018 08:30:23 |
2. |
Robiček Petr |
13.02.2000 |
Tatran Starý Lískovec |
261 |
9 |
|
volná karta |
19.03.2018 14:15:07 |
3. |
Kus Jan |
11.04.2002 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
320 |
9 |
|
|
04.03.2018 11:58:14 |
4. |
Boček Jan Alejandro |
02.01.2001 |
Jiskra Otrokovice |
343 |
6 |
|
|
19.03.2018 14:49:13 |
5. |
Fromel Martin |
16.02.2002 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
353 |
6 |
|
|
18.03.2018 11:09:27 |
6. |
Sapala Michal |
05.10.2001 |
TK Tatran Štítina |
400 |
6 |
|
|
14.03.2018 10:09:37 |
7. |
Klakurka Lukáš |
04.08.2003 |
Start Brno |
408 |
6 |
132 |
|
14.03.2018 07:00:24 |
8. |
Kostka Daniel |
25.08.2000 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
521 |
6 |
|
|
20.03.2018 20:08:59 |
9. |
Josefčák David |
23.08.2002 |
TC Holešov, o.s. |
556 |
4 |
|
|
07.01.2018 11:11:00 |
10. |
Kozumplík Michal |
19.07.2004 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
596 |
4 |
75 |
|
12.03.2018 21:37:18 |
11. |
Czudek Michael |
13.10.2003 |
SKT Frýdlant n.O. |
707 |
4 |
226 |
|
01.03.2018 07:40:51 |
12. |
Šikuta Martin |
01.08.2000 |
NTC Kyjov |
754 |
4 |
|
volná karta |
05.03.2018 13:20:06 |
13. |
Jakubčík Martin |
10.02.2002 |
SK Slatina |
766 |
4 |
|
|
21.03.2018 13:33:08 |
14. |
Evják Štěpán |
22.04.2001 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
824 |
3 |
|
volná karta |
20.03.2018 20:09:30 |
15. |
Pekár Jan |
21.07.2003 |
Pašťa tenis, z.s. |
913 |
3 |
365 |
|
01.01.2018 18:05:58 |
16. |
Novák Lukáš |
23.02.2004 |
TK Zlín |
1170 |
1 |
289 |
|
01.11.2017 06:09:14 |
17. |
Čech Vilém |
22.10.2003 |
Pašťa tenis, z.s. |
1170 |
1 |
294 |
|
01.11.2017 09:15:51 |
18. |
Stindl Rudolf |
17.12.2003 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
1170 |
1 |
378 |
volná karta |
01.11.2017 11:31:34 |
19. |
Sucháň Ondřej |
18.05.2005 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
1170 |
1 |
257 |
|
14.01.2018 12:05:06 |
20. |
Ševčík Martin |
31.05.2005 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
1170 |
1 |
471 |
volná karta |
24.02.2018 18:51:53 |
21. |
Kratochvíl Tomáš |
16.02.2006 |
TK Milo Olomouc |
1170 |
1 |
527 |
|
07.03.2018 14:48:10 |
22. |
Bebjak Richard |
24.07.2003 |
TK Zlín |
1170 |
1 |
|
|
08.03.2018 12:34:46 |
23. |
Holík Filip |
27.09.2005 |
Jiskra Otrokovice |
1170 |
1 |
312 |
|
18.03.2018 11:09:57 |
24. |
Juřena Michal |
04.10.2005 |
TK Zlín |
1170 |
1 |
291 |
volná karta |
21.03.2018 08:35:53 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Kroupa Adam |
29.05.2003 |
Jiskra Otrokovice |
840 |
3 |
427 |
přijat do turnaje!!! |
22.03.2018 12:24:12 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Pelucha Adam |
29.04.2003 |
Tenisový klub Vnorovy, z.s. |
1170 |
1 |
917 |
odhlášeno hráčem |
16.11.2017 20:34:46 |
2. |
Doppler Patrik |
01.08.2003 |
Start Brno |
913 |
3 |
411 |
odhlášeno hráčem |
15.01.2018 13:47:15 |
3. |
Tichý Štěpán |
16.02.2001 |
Jiskra Otrokovice |
289 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
05.03.2018 11:39:03 |
4. |
Turčin Ondřej |
27.10.2004 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
1061 |
3 |
270 |
odhlášeno hráčem |
12.03.2018 17:11:36 |
5. |
Křížek Matěj |
31.10.2003 |
TK Most |
307 |
9 |
65 |
odhlášeno hráčem |
15.03.2018 21:18:06 |
6. |
Prášek Vojtěch |
23.01.2005 |
ŽLTC Brno |
1170 |
1 |
333 |
odhlášeno hráčem |
16.03.2018 16:16:59 |
7. |
Suchánek Jakub |
01.03.2003 |
LTC Hodonín |
556 |
4 |
200 |
odhlášeno hráčem |
16.03.2018 20:35:58 |
8. |
Rauš Lukáš |
14.09.2002 |
SK Slatina |
745 |
4 |
|
IS: kolizní přihláška |
17.03.2018 12:00:11 |
9. |
Magula Marek |
18.08.2002 |
LTC Hodonín |
156 |
12 |
|
IS: kolizní přihláška |
17.03.2018 12:00:11 |
10. |
Hlavoň Ondřej |
28.08.2001 |
BLTC Brno |
287 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
17.03.2018 15:37:21 |
11. |
Majer Lukáš |
30.12.2002 |
ŽLTC Brno |
584 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
17.03.2018 20:25:00 |
12. |
Komrska Ondřej |
13.09.2002 |
TC Brno. |
325 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
18.03.2018 10:09:08 |
13. |
Kollár Samuel |
10.11.2000 |
- |
1170 |
1 |
|
IS: lhůta 8 dní |
19.03.2018 14:30:23 |
14. |
Ševčík Jakub |
12.04.2004 |
TCV Strání |
1170 |
1 |
128 |
odhlášeno hráčem |
21.03.2018 17:38:07 |
15. |
Suchánek David |
02.11.2004 |
BLTC Brno |
1170 |
1 |
319 |
odhlášeno hráčem |
22.03.2018 19:00:21 |
16. |
Strážnický Filip |
10.04.2004 |
TK AGROFERT Prostějov |
1170 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.03.2018 14:19:34 |
|