Datum: |
18.-20.03. |
Pořadatel: |
Tenis Cibulka (C - 400) |
Kódové číslo: |
306129 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Šimlová Aneta |
: |
V Stráni 11 |
: |
15000 Praha |
Tel. (1): |
774995021 |
E-mail: |
Anetasimlova@seznam.cz |
Internet: |
www.teniscibulka.cz |
Poznámka pořadatele: Z technických důvodů se turnaj dorostenců (kluků) odehrává na venkovních kurtech. Startovné 300,-
Hráči, kteří se přihlásí po 16.3.2017 budou platit dvojnásobné startovné dle soutěžního řádu ČTS.
telefonická prezentace 17.3. do 18:00 na tel. 774995021 |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Jindra Pavel |
07.06.1999 |
TK Kaznějov |
172 |
12 |
|
|
13.03.2017 20:26:46 |
2. |
Forman Max |
27.02.2002 |
TJ Sokol Vysočany |
184 |
12 |
25 |
|
13.03.2017 10:58:08 |
3. |
Matějka Daniel |
14.01.2002 |
SK Aritma Praha |
205 |
12 |
73 |
|
14.03.2017 08:22:50 |
4. |
Polák Marek |
21.04.2001 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
247 |
9 |
|
|
04.03.2017 20:19:22 |
5. |
Chlumský Tomáš |
18.05.1999 |
Sokol Smíchov I. |
297 |
9 |
|
|
17.02.2017 22:21:18 |
6. |
Stanek Martin |
28.06.2000 |
TJ Radlice z.s. |
299 |
9 |
|
|
06.03.2017 17:49:24 |
7. |
Junek Štěpán |
29.11.2000 |
TJ Radlice z.s. |
304 |
9 |
|
|
11.03.2017 08:42:36 |
8. |
Špringer Adam |
08.03.2000 |
LTC Radotín |
304 |
9 |
|
|
14.03.2017 18:56:58 |
9. |
Pidrman David |
25.03.2000 |
Sokol Smíchov I. |
319 |
9 |
|
|
05.03.2017 11:31:04 |
10. |
Slabihoudek Matěj |
18.08.2002 |
LTC Beroun, z.s. |
323 |
9 |
216 |
|
14.03.2017 15:45:18 |
11. |
Kollár Petr |
23.12.2002 |
TK Most |
330 |
9 |
246 |
|
12.03.2017 16:21:20 |
12. |
Stehlík Jan |
20.10.2001 |
TK Sokolov |
358 |
6 |
|
|
06.03.2017 13:52:18 |
13. |
Pavlovič Max |
23.12.2001 |
TJ Radlice z.s. |
360 |
6 |
|
|
14.03.2017 12:18:30 |
14. |
Šmíd Jáchym |
12.02.2001 |
TJ TK Neratovice |
433 |
6 |
|
|
24.02.2017 16:56:10 |
15. |
Pepelanov Mario Valentýn |
06.09.2002 |
LTC Modřany 2005 |
469 |
6 |
624 |
|
13.01.2017 18:04:16 |
16. |
Kopecký Maxmilián Albert |
17.11.2002 |
TJ Břevnov |
475 |
6 |
257 |
|
12.02.2017 11:10:54 |
17. |
Miller David |
23.06.2002 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
520 |
4 |
93 |
|
05.03.2017 15:49:33 |
18. |
Kraus Josef |
02.10.2001 |
TK Sokolov |
530 |
4 |
|
|
06.03.2017 17:38:00 |
19. |
Pospíšil Jan |
30.07.2001 |
TJ Sokol Újezd n.L. - klub zrušen 2021 |
545 |
4 |
|
volná karta |
05.03.2017 10:47:57 |
20. |
Altman Jakub |
01.05.2000 |
TJ TK Neratovice |
635 |
4 |
|
volná karta |
24.02.2017 15:49:02 |
21. |
Johanides Jan |
15.02.2000 |
LTC Radotín |
656 |
4 |
|
volná karta |
05.03.2017 11:23:18 |
22. |
Toman Jakub |
05.08.1999 |
TK Praha- Jižní Město |
661 |
4 |
|
|
01.01.2017 15:26:13 |
23. |
Stuchlík Jakub |
03.10.2000 |
TC Hořice |
670 |
4 |
|
volná karta |
03.03.2017 17:44:26 |
24. |
Kutil Šimon |
11.10.2001 |
LTC Radotín |
688 |
4 |
|
volná karta |
03.11.2016 17:58:24 |
25. |
Hospodka David |
07.04.1999 |
TK Ruzyně Praha |
705 |
4 |
|
volná karta |
03.03.2017 19:36:00 |
26. |
Brož Petr |
15.06.2003 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
976 |
3 |
123 |
|
04.03.2017 12:33:56 |
27. |
Tocháček Marek |
26.06.2002 |
TC ESO Praha z.s. |
1125 |
3 |
480 |
|
10.01.2017 16:01:04 |
28. |
Vůle Matyáš |
03.02.2003 |
SK HAMR, z.s. |
1125 |
3 |
216 |
volná karta |
27.02.2017 22:05:54 |
29. |
Šmalcl Vlastimil |
05.02.2002 |
TO TJ Slovan Varnsdorf |
1166 |
1 |
149 |
|
04.12.2016 14:24:33 |
30. |
Novák Benedikt |
27.08.2002 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
1166 |
1 |
822 |
|
03.03.2017 20:41:37 |
31. |
Palamarchuk Vasyl |
24.07.2003 |
TK Sparta Praha |
1166 |
1 |
439 |
|
04.03.2017 19:24:04 |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Kazda Martin |
26.07.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
130 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
21.11.2016 17:03:44 |
2. |
Gedevanišvili Teimuraz |
18.09.2002 |
TC VŠ Praha |
943 |
3 |
503 |
odhlášeno hráčem |
26.02.2017 12:16:41 |
3. |
Kračman Michal |
23.06.2003 |
TJ Spoje Praha |
1166 |
1 |
149 |
odhlášeno hráčem |
01.03.2017 19:56:10 |
4. |
Michna Jan |
06.01.2000 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
583 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
02.03.2017 07:54:29 |
5. |
Kulhánek Martin |
10.07.2002 |
TK Radošovice |
507 |
6 |
342 |
odhlášeno hráčem |
04.03.2017 11:01:41 |
6. |
Milovanovič Ilija |
12.09.2003 |
Lokomotiva Praha |
1166 |
1 |
449 |
odhlášeno hráčem |
05.03.2017 21:59:18 |
7. |
Náhlovský Dominik |
29.03.2001 |
Sparta Kutná Hora |
833 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
07.03.2017 19:16:30 |
8. |
Mráz Filip |
11.05.1999 |
LTC Modřany 2005 |
479 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
10.03.2017 15:36:43 |
9. |
Jupa Jakub |
18.09.2003 |
Open Tennis Club |
1166 |
1 |
1076 |
odhlášeno hráčem |
10.03.2017 17:12:27 |
10. |
Šmídt Daniel |
06.12.2000 |
TK Slavia Plzeň |
593 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
10.03.2017 22:37:02 |
11. |
Pučelík Jan |
25.03.2003 |
LTC Modřany 2005 |
1166 |
1 |
326 |
odhlášeno hráčem |
11.03.2017 07:20:15 |
12. |
Zámečník Adam |
29.05.2003 |
TJ Sokol Vysočany |
583 |
4 |
61 |
odhlášeno hráčem |
11.03.2017 08:03:34 |
13. |
Novák Lukáš |
01.03.2001 |
TJ Solidarita Praha 10 |
226 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
11.03.2017 10:30:44 |
14. |
Minol Dan |
24.05.2003 |
LTC Český Krumlov |
1166 |
1 |
551 |
odhlášeno hráčem |
11.03.2017 15:28:35 |
15. |
Šrámek Ondřej |
17.09.2002 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
336 |
6 |
90 |
odhlášeno hráčem |
11.03.2017 19:42:45 |
16. |
Sklenka Victor Andrés |
21.09.2001 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
296 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
12.03.2017 06:53:06 |
17. |
Janatka David |
19.02.2002 |
TO TJ Tesla Pardubice |
1166 |
1 |
968 |
odhlášeno hráčem |
13.03.2017 19:40:29 |
18. |
Hrudka Jakub |
23.06.2000 |
Tenis & Padel klub Písečná, z.s. |
1166 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.03.2017 21:24:50 |
19. |
Uhřík Tadeáš |
17.01.2002 |
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu |
496 |
6 |
209 |
odhlášeno hráčem |
15.03.2017 16:31:16 |
20. |
Chmelík Oliver |
22.03.2001 |
LTC Hodonín |
126 |
15 |
|
odhlášeno pořadatelem |
15.03.2017 19:37:17 |
21. |
Došič Nikola |
16.12.2002 |
TCG Karlovy Vary |
1166 |
1 |
216 |
odhlášeno hráčem |
15.03.2017 21:44:38 |
22. |
Růžek Filip |
07.10.2003 |
TCG Karlovy Vary |
1166 |
1 |
304 |
odhlášeno hráčem |
16.03.2017 07:53:30 |
23. |
Sluka Matěj |
18.05.2001 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
437 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
16.03.2017 10:44:36 |
24. |
Fišer Štěpán |
05.11.2002 |
TK Čelákovice |
551 |
4 |
89 |
odhlášeno pořadatelem |
16.03.2017 12:11:18 |
25. |
Dinh Pavel |
01.10.2001 |
SK HAMR, z.s. |
226 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
16.03.2017 13:49:18 |
26. |
Hošna Tadeáš |
28.05.2002 |
SK HAMR, z.s. |
210 |
12 |
37 |
odhlášeno hráčem |
17.03.2017 09:26:36 |
27. |
Vencl Matyáš |
23.12.2002 |
TJ Radlice z.s. |
323 |
9 |
58 |
odhlášeno pořadatelem |
17.03.2017 14:20:04 |
28. |
Ferkl Richard |
12.11.2002 |
Lokomotiva Trutnov |
434 |
6 |
439 |
odhlášeno hráčem |
17.03.2017 14:29:44 |
29. |
Jelínek Adam |
23.04.2000 |
Spartak Polička |
416 |
6 |
|
odhlášeno pořadatelem |
17.03.2017 16:51:35 |
|