Název: |
UNIQA Tecnifibre cup |
Datum: |
11.-13.03. |
Pořadatel: |
TK Havířov (C - 400) |
Kódové číslo: |
306121 |
Dvorců+povrch: |
2 COURT SOL |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
28 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Špok Petr |
: |
Opletalova 1218/8b |
: |
736 01 Havířov-Šumbark |
Tel. (1): |
777034027 |
Tel. (2): |
777034009 |
E-mail: |
petrspok@centrum.cz |
Poznámka pořadatele: Rozhodčí - David Špok 774 578 031
Program na sobotu 11.3.2017 v 7.55 hod. - Kus, Mihoč, Nedvídek, Opálka,
v 8.45 hod. - Adamovich, Bollog, Holeš, Šlachta,
v 9.45 hod. - Botur, Jadamus, Myslivec, Ventrča,
v 11.00 hod. - Čechovič, Keiper, Matýsek, Mikulák,
v 12.30 hod. - Kubín, Polách, Skrbek, Woniakowski,
v 13.30 hod. - Mička, Mištůrik, Rodák, Valigura,
v 14.30 hod. - Šenk,
v 16.00 hod. - Pavelka,
v 17.00 hod. - Holiš,
v 18.00 hod. - Vychopeň,
Prezentace čtyřhry v sobotu 11.3.2017 do 13.00 hod. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Šenk Filip |
08.01.1999 |
Beskydský tenisový klub-klub zrušen |
48 |
30 |
|
volná karta-prezentován |
27.02.2017 08:18:42 |
2. |
Vychopeň Vojtěch |
11.08.1999 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
78 |
20 |
|
prezentován |
08.03.2017 22:53:20 |
3. |
Holiš Dominik |
22.05.2000 |
Rožnovský tenisový klub |
80 |
20 |
|
prezentován |
21.01.2017 18:19:40 |
4. |
Pavelka Patrik |
07.01.2000 |
TK TENNISPOINT FM |
82 |
20 |
|
prezentován |
01.03.2017 08:32:10 |
5. |
Skrbek Matěj |
25.11.2000 |
LTC Sušice |
84 |
20 |
|
prezentován |
28.02.2017 18:01:36 |
6. |
Šlachta Cyril František |
04.09.2001 |
TK ETIAM |
92 |
20 |
|
volná karta-prezentován |
09.03.2017 18:44:12 |
7. |
Ventrča Václav |
15.08.2001 |
TK Zlín |
141 |
15 |
|
prezentován |
28.02.2017 17:42:58 |
8. |
Matýsek Martin |
29.05.2001 |
TK SC OSTRAVA |
146 |
12 |
|
volná karta-prezentován |
09.03.2017 18:44:43 |
9. |
Mišťúrik David |
24.09.2001 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
155 |
12 |
|
volná karta-prezentován |
02.03.2017 07:19:26 |
10. |
Mikulák Jakub |
04.08.2001 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
193 |
12 |
|
prezentován |
12.02.2017 19:17:23 |
11. |
Mihoč Jakub |
31.01.2001 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
195 |
12 |
|
prezentován |
30.12.2016 20:18:34 |
12. |
Rodák Jan |
02.05.2001 |
Městský tenisový klub Karviná |
240 |
9 |
|
prezentován |
02.11.2016 09:34:30 |
13. |
Kubín Matěj |
15.05.2002 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
264 |
9 |
36 |
prezentován |
02.11.2016 16:56:35 |
14. |
Bollog Jiří |
21.07.2001 |
Městský tenisový klub Karviná |
274 |
9 |
|
prezentován |
27.02.2017 13:06:03 |
15. |
Botur Lukáš |
21.08.2001 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
373 |
6 |
|
prezentován |
11.01.2017 17:20:18 |
16. |
Adamovich Georgij |
03.08.1999 |
Beskydský tenisový klub-klub zrušen |
383 |
6 |
|
prezentován |
06.03.2017 15:38:43 |
17. |
Myslivec Matouš |
02.09.2001 |
TK Havířov, z.s. |
451 |
6 |
|
prezentován |
03.11.2016 07:50:23 |
18. |
Kus Jan |
11.04.2002 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
479 |
6 |
101 |
prezentován |
22.02.2017 20:13:04 |
19. |
Opálka Matyas |
11.01.2003 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
597 |
4 |
135 |
prezentován |
23.01.2017 19:37:51 |
20. |
Holeš Marcel |
30.10.2001 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
617 |
4 |
|
prezentován |
20.02.2017 17:49:41 |
21. |
Woniakowski Marcel |
18.05.2002 |
SK JC Sport Opava |
733 |
4 |
145 |
prezentován |
11.12.2016 16:45:02 |
22. |
Polách Felipe |
23.06.2004 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
1067 |
3 |
157 |
volná karta-prezentován |
20.01.2017 20:11:33 |
23. |
Čechovič Dalibor |
05.06.2002 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
1166 |
1 |
572 |
volná karta-prezentován |
05.11.2016 05:54:09 |
24. |
Nedvídek Jan |
03.01.2002 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
1166 |
1 |
103 |
prezentován |
31.01.2017 22:48:28 |
25. |
Keiper Filip |
18.04.2001 |
TK TENNISPOINT FM |
1166 |
1 |
|
prezentován |
24.02.2017 22:40:37 |
26. |
Valigura Matyáš |
21.04.2002 |
TK SC OSTRAVA |
1166 |
1 |
782 |
volná karta-prezentován |
26.02.2017 14:13:00 |
27. |
Mička Matyáš |
31.05.2001 |
SK LAMA o.s. |
1166 |
1 |
|
prezentován |
27.02.2017 21:47:45 |
28. |
Pavlík Lukáš |
25.03.2000 |
TO Odry |
1166 |
1 |
|
|
07.03.2017 08:20:44 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Jadamus Adam |
22.04.2001 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
391 |
6 |
|
prezentován |
10.03.2017 11:18:18 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Postupa Jan |
04.01.2000 |
TK SC OSTRAVA |
235 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
03.01.2017 08:59:35 |
2. |
Mališ Šimon |
17.08.2003 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
373 |
6 |
17 |
odhlášeno hráčem |
05.02.2017 17:24:07 |
3. |
Tuhovčák Matěj |
22.09.2001 |
TO VOKD Ostrava-Poruba |
614 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
25.02.2017 12:22:07 |
4. |
Postupa Richard |
10.03.2003 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
530 |
4 |
39 |
odhlášeno hráčem |
26.02.2017 10:51:50 |
5. |
Zubek Radim |
09.02.2001 |
TK SC OSTRAVA |
336 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
27.02.2017 07:32:34 |
6. |
Hrachovec Tomáš |
27.07.2001 |
TK Slavia Orlová |
154 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
01.03.2017 14:54:33 |
7. |
Rys Dominik |
20.09.2002 |
SK JC Sport Opava |
373 |
6 |
43 |
odhlášeno hráčem |
01.03.2017 18:54:13 |
8. |
Otypka Matouš |
12.02.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
833 |
3 |
14 |
odhlášeno hráčem |
01.03.2017 19:04:14 |
9. |
Spirka Simon |
19.02.2004 |
Slavoj Český Těšín |
1166 |
1 |
193 |
odhlášeno hráčem |
01.03.2017 21:05:36 |
10. |
Nováček Filip |
20.12.2003 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1026 |
3 |
149 |
IS: kolizní přihláška |
04.03.2017 12:00:09 |
11. |
Divila Radek Adam |
24.11.2002 |
TK Milo Olomouc |
360 |
6 |
86 |
odhlášeno hráčem |
04.03.2017 16:19:33 |
12. |
Večerka Radek |
25.10.2001 |
Pašťa tenis, z.s. |
412 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
05.03.2017 08:20:37 |
13. |
Valigůra Radim |
29.06.2001 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
635 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
05.03.2017 11:35:31 |
14. |
Žemla Jakub |
03.07.2000 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
1166 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.03.2017 13:43:53 |
15. |
Kostelník Ondřej |
25.05.1999 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
1067 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
05.03.2017 16:35:04 |
16. |
Jalpota Michael |
09.01.2000 |
TOPTENNIS club |
1166 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.03.2017 07:45:49 |
17. |
Bogdasaryan Evgeniy |
28.06.2001 |
- |
1166 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.03.2017 07:46:16 |
18. |
Sapala Michal |
05.10.2001 |
TK Tatran Štítina |
310 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
09.03.2017 09:54:20 |
19. |
Týn Matěj |
23.04.1999 |
TK Havířov, z.s. |
451 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
09.03.2017 17:09:02 |
20. |
Burda Jiří |
14.11.2001 |
TK Hlučín |
490 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
09.03.2017 20:52:14 |
21. |
Moravec Ondřej |
25.08.2001 |
TK Hlučín |
167 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
09.03.2017 22:22:15 |
22. |
Václavík Jan |
13.12.2002 |
TK Kopřivnice z.s. |
1166 |
1 |
491 |
odhlášeno hráčem |
10.03.2017 07:54:00 |
23. |
Urban Radim |
04.05.2001 |
TK Slavia Orlová |
294 |
9 |
|
odhlášeno hráčem sms |
10.03.2017 17:40:22 |
24. |
Miler Tomáš |
06.02.2000 |
TK Kopřivnice z.s. |
277 |
9 |
|
odhlášeno hráčem sms |
10.03.2017 17:46:44 |
25. |
Kaleta Štěpán |
19.09.2002 |
TK Havířov, z.s. |
1125 |
3 |
439 |
odhlášeno hráčem sms |
10.03.2017 17:55:16 |
|