Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  LTC Modřany 2005
Datum:  28.02-02.03.
Věk. kategorie:  dorost
Petrofský Martin
 
 
 
Burián Marek
7:5, 6:3
 
Rosický Jan
6:1, 2:0, scr.
 
Hrášek Jakub
6:1, 6:1
 
Losman Matěj
6:2, 6:1
 
Picek Samuel
6:2, 6:2
 
Šiler Martin
6:3, 3:6, 1:0 (5)
 
Pelda Ondřej
1:6, 6:0, 1:0 (4)
 
 
 
Čech Michal
6:4, 6:7, 1:0 (4)
 
Ledvina Jan
6:1, 7:6
 
Lešetický Jan
6:1, 6:3
 
Milovanovič Ilija
6:2, 6:4
 
Volf Matěj
6:7, 7:6, 1:0 (13)
 
Kotarac Alex
3:6, 6:1, 1:0 (04)
 
Jungmann Tomáš
6:4, 6:2
 
 
 
Voláček Oliver
1:0, scr.
 
Pešl Alec
6:3, 6:2
 
Starý Michal
6:1, 6:2
 
Popravkin Andrej
6:0, 6:1
 
 
7:5, 6:1
 
Kulhánek Martin
 
Pecháček Jonáš
6:2, 6:0
 
Vávra Kajetán
7:5, 6:4
 
Lahoda Šimon
6:3, 6:4
 
Žoldák Patrik
6:0, 6:0
 
Kovačka Matouš
6:7, 6:4, 1:0 (5)
 
Petrofský David
4:6, 7:5, 1:0 (8)
 
 
6:3, 0:6, 1:0 (7)
 
Bořek-Dohalský Vojtěch
 
Poznámka pořadatele: Čtvrtfinále dvouher 9:00. Následuje semifinále dvouher. Čtyřhry NB 13:00.
Počet účastníků27
NasazeníBH
Petrofský Martin 2609
Bořek-Dohalský Vojtěch 2679
Kulhánek Martin 2779
Pelda Ondřej 2849
Pecháček Jonáš 3019
Jungmann Tomáš 3129
Kotarac Alex 3229
Šiler Martin 3476
Kategorie : 4Součet BH: 69
Kódové číslo akce: 302112

Brož Tobiáš - Rybín Kryštof
 
 
 
Kovačka Matouš - Šiler Martin
3:6, 7:6, 1:0 (3)
 
Vávra Kajetán - Hrášek Jakub
6:3, 6:4
 
 
7:6, 6:3
 
Pecháček Jonáš - Losman Matěj
 
 
7:6, 6:4
 
Picek Samuel - Ledvina Jan
 
 
6:0, 6:2
 
Rosický Jan - Žoldák Patrik
 
 
6:4, 4:6, 1:0 (8)
 
Kotarac Alex - Milovanovič Ilija
 
Jungmann Tomáš - Starý Michal
6:4, 6:2
 
Petrofský David - Petrofský Martin
6:1, 6:1
 
 
7:6, 5:7, 1:0 (6)
 
Bořek-Dohalský Vojtěch - Pelda Ondřej
 
Počet dvojic10
NasazeníBH
Brož Tobiáš 2579
Rybín Kryštof 2599
Petrofský Martin 2609
Bořek-Dohalský Vojtěch 2679
Pelda Ondřej 2849
Pecháček Jonáš 3019
Jungmann Tomáš 3129
Kotarac Alex 3229
Kategorie : 4Součet BH: 72
Kódové číslo akce: 304112

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Gáborík Trajan16.06.2005TJ Sokol Hostivice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kotarac Alex22.06.2005TK Sparta Praha
Milovanovič Ilija12.09.2003TK Sokol Horní Počernice,p.s.
Ledvina Jan06.04.2006Slavoj Český Brod
Pelda Ondřej14.05.2004TK Sokol Horní Počernice,p.s.
Rosický Jan06.01.2006TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
Brož Tobiáš05.03.2005SK HAMR, z.s.
Rybín Kryštof23.06.2005SK HAMR, z.s.