Datum: |
22.-24.02. |
Pořadatel: |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 500) |
Kódové číslo: |
306106 |
Dvorců+povrch: |
2 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Damašková Gabriela |
: |
Pustkovecká 18/13 |
: |
708 00 Ostrava-Pustkovec |
Tel. (1): |
602 455 258 |
E-mail: |
gabriela.damaskova@seznam.cz |
Internet: |
www.start-ostrava.cz |
Poznámka pořadatele: Program neděle 23.2.2020
8:00 Woniakowski-Bonk, Nováček-Kremser
NB 9:00 Šíp-Kubatko, Prokop-Klemens
NB 10:15 SF dvouhry dorostenky
následuje SF dvouhry dorostenci, F dvouhry dorostenky
čtyřhra dorostenci NB 13:00 (ověřit u pořadatele)
ZPŮSOB HRY :
DVOUHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-ti BODŮ
ČTYŘHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-ti BODŮ, V KAŽDÉ HŘE ZA STAVU SHODA S UŽITÍM PRAVIDLA NO-AD (rozhodující míč ve hře)
Adresa tenisových kurtů: Pustkovecká 18/13; 708 00 Ostrava-Pustkovec
POZOR!!!
PREZENTACE FORMOU SMS na mobil 602 455 258 v pátek 21.2.2020 od 15:00 do 17:00 hod.
LOSOVÁNÍ prezentovaných hráčů v pátek 21.2.2020 po ukončení prezentace v klubovně tenisového oddílu.
Časový harmonogram na sobotu 22.2.2020 bude zveřejněn v poznámce pořadatele do 19:00 hod. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Woniakowski Marcel |
18.05.2002 |
SK JC Sport Opava |
140 |
15 |
|
prezentace |
01.02.2020 23:53:30 |
2. |
Klemens Filip |
13.08.2003 |
TC Třinec |
180 |
12 |
|
prezentace |
26.01.2020 13:40:16 |
3. |
Nováček Filip |
20.12.2003 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
184 |
12 |
|
prezentace |
30.01.2020 10:06:46 |
4. |
Kubatko Dominik |
29.03.2005 |
TK Slavia Orlová |
273 |
9 |
36 |
prezentace |
05.02.2020 06:54:38 |
5. |
Novák Lukáš |
23.02.2004 |
TK Zlín |
298 |
9 |
|
prezentace |
04.02.2020 20:53:22 |
6. |
Kratochvíl Tomáš |
16.02.2006 |
TK Milo Olomouc |
307 |
9 |
52 |
prezentace |
07.02.2020 10:07:01 |
7. |
Křenek Kristián |
28.05.2003 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
316 |
9 |
|
prezentace |
11.02.2020 16:46:02 |
8. |
Bonk Vojtěch |
26.04.2005 |
Městský tenisový klub Karviná |
339 |
6 |
163 |
prezentace |
01.11.2019 14:11:45 |
9. |
Kremser Filip |
12.04.2005 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
401 |
6 |
126 |
prezentace |
04.01.2020 17:19:43 |
10. |
Šíp Ondřej |
14.06.2002 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
404 |
6 |
|
prezentace |
10.01.2020 16:38:53 |
11. |
Volčík Petr |
11.02.2004 |
SK JC Sport Opava |
457 |
6 |
|
prezentace |
27.01.2020 10:36:33 |
12. |
Šulák Jiří |
23.12.2005 |
TK Opava |
483 |
6 |
158 |
prezentace |
19.12.2019 09:38:39 |
13. |
Prokop Jan |
05.02.2002 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
538 |
4 |
|
prezentace |
11.02.2020 14:51:40 |
14. |
Brož Štěpán |
26.11.2003 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
945 |
3 |
|
prezentace |
24.01.2020 23:51:00 |
15. |
Baránek Matyáš |
14.05.2005 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1077 |
1 |
255 |
prezentace |
05.11.2019 20:16:32 |
16. |
Vácha Lukáš |
16.07.2004 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1077 |
1 |
|
prezentace |
26.01.2020 12:25:20 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Herčko Petr |
18.10.2003 |
TC Holešov, o.s. |
1077 |
1 |
|
|
10.11.2019 11:37:56 |
2. |
Oleksy Šimon |
22.02.2004 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
1077 |
1 |
|
|
12.02.2020 13:30:52 |
3. |
Ichnovský Marek |
29.10.2004 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
339 |
6 |
|
|
17.02.2020 18:44:11 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Zavadil Alexandr |
15.07.2005 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
852 |
3 |
199 |
odhlášeno hráčem |
14.12.2019 12:02:37 |
2. |
Petráš Adam |
13.02.2006 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1077 |
1 |
251 |
odhlášeno hráčem |
15.01.2020 20:26:59 |
3. |
Dokoupil Přemysl |
11.02.2003 |
TC Brno. |
137 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
17.01.2020 15:04:52 |
4. |
Drozdík Adam |
26.10.2005 |
SHARK Brno |
1077 |
1 |
802 |
odhlášeno hráčem |
14.02.2020 10:03:42 |
5. |
Prusenovský Adam |
21.07.2005 |
TK Zlín |
375 |
6 |
61 |
odhlášeno hráčem |
15.02.2020 19:31:11 |
6. |
Kubalka Igor |
23.04.2005 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1077 |
1 |
190 |
odhlášeno hráčem |
15.02.2020 20:19:33 |
7. |
Keiper Jakub |
04.11.2005 |
TC Ostrava Nová Ves |
1077 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.02.2020 22:28:46 |
8. |
Grois Oldřich |
21.12.2003 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
303 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
16.02.2020 07:02:13 |
9. |
Grois Ondřej |
27.06.2007 |
TC-MJ TENIS Líšeň |
1077 |
1 |
147 |
odhlášeno hráčem |
16.02.2020 07:03:07 |
10. |
Foldyna Matěj |
21.04.2004 |
SK JC Sport Opava |
177 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
17.02.2020 17:35:39 |
11. |
Pavlis Lukáš |
27.10.2004 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
532 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
18.02.2020 16:07:35 |
12. |
Zemek Štěpán |
13.03.2003 |
SK LAMA o.s. |
1077 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.02.2020 18:24:22 |
13. |
Zemek Matěj |
17.04.2005 |
SK LAMA o.s. |
907 |
3 |
442 |
odhlášeno hráčem |
19.02.2020 18:25:40 |
14. |
Ocásek Maxim |
20.05.2005 |
SK LAMA o.s. |
907 |
3 |
541 |
odhlášeno hráčem |
21.02.2020 08:47:26 |
15. |
Bárta Jan |
07.08.2005 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
852 |
3 |
171 |
odhlášeno hráčem |
21.02.2020 17:09:35 |
16. |
Laciga Bruno |
29.11.2004 |
TK Milo Olomouc |
311 |
9 |
|
odhlášeno telefonicky |
21.02.2020 17:10:16 |
|