Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Lob cup
Pořadatel:  Lob S.A. Bohnice, zs
Datum:  22.-25.02.
Věk. kategorie:  dorost
Zámečník Adam
 
 
 
Bořek-Dohalský Vojtěch
6:1, 6:1
 
Janeček Adam
6:4, 6:2
 
Šupka Štěpán
scr.
 
Voleský Jakub
6:3, 7:5
 
Čech Michal
6:3, 6:1
 
Jaroš Václav
6:2, 6:2
 
Arefe Tarkan
6:3, 7:5
 
Petrofský Martin
4:6, 6:3, 1:0
 
Petrofský David
4:6, 6:4, 1:0
 
Ben Ahmed Adam
6:3, 6:2
 
Losman Matěj
6:3, 6:1
 
Novotný Bruno
6:4, 6:3
 
Lukasek Daniel
6:3, 6:1
 
Kopecký Maxmilián Albert
6:3, 6:4
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: program na neděli: 8:30==Šmejdířová-Studená, Šulcová-Škachová, Zámečník-Šupka 9:40==Arefe-Kopecký, Čížková-.........., Drukerová-........... 11:00==semi dívek a finále kluků dohrávka deblů od 13:00, na upřesnění volejte 775 733 787
Počet účastníků15
NasazeníBH
Zámečník Adam 12615
Kopecký Maxmilián Albert 18212
Šupka Štěpán 3516
Ben Ahmed Adam 4306
Petrofský Martin 4726
Lukasek Daniel 5724
Bořek-Dohalský Vojtěch 5834
Voleský Jakub 5974
Kategorie : 4Součet BH: 57
Kódové číslo akce: 302103

Zámečník Adam - Kopecký Maxmilián Albert
 
 
 
Bořek-Dohalský Vojtěch - Watzek Jonáš
6:1, 6:1
 
Petrofský David - Petrofský Martin
4:6, 6:4, 1:0
 
Novotný Bruno - Jaroš Václav
6:3, 2:6, 1:0
 
Ben Ahmed Adam - Arefe Tarkan
6:3, 6:2
 
Janeček Adam - Losman Matěj
3:6, 6:3, 1:0
 
Voleský Jakub - Šupka Štěpán
6:1, 6:0
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic7
NasazeníBH
Zámečník Adam 12615
Kopecký Maxmilián Albert 18212
Šupka Štěpán 3516
Ben Ahmed Adam 4306
Petrofský Martin 4726
Bořek-Dohalský Vojtěch 5834
Voleský Jakub 5974
Watzek Jonáš 7204
Kategorie : 4Součet BH: 57
Kódové číslo akce: 304103

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Žemlička Josef22.12.2001TJ TK MANE Hluboká n.V.
Blahoš Vojtěch08.03.2002Lob S.A. Bohnice, zs

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Lukasek Daniel22.08.2002TK Sparta Praha
Kopecký Maxmilián Albert17.11.2002TK Start Praha-Topolka
Jaroš Václav02.09.2004LTK Liberec
Zámečník Adam29.05.2003TJ Sokol Vysočany
Šupka Štěpán02.01.2003LTC Zbraslav
Watzek Jonáš29.02.2004SK Aritma Praha