Název: |
TENNISPOINT WINTER |
Datum: |
15.-17.02. |
Pořadatel: |
TK TENNISPOINT FM (C - 500) |
Kódové číslo: |
306099 |
Dvorců+povrch: |
3 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Vykoukal Jiří |
: |
Na Drahách 196 |
: |
739 25 Sviadnov |
Tel. (1): |
602 718 364 |
E-mail: |
jiri.vykoukal@seznam.cz |
Internet: |
www.tennispoint.cz |
Poznámka pořadatele: HARMONOGRAM PŘÍJEZDŮ HRÁČŮ K ÚVODNÍM UTKÁNÍM (uvedený čas je časem možného začátku utkání, prosím směřujte příjezd do areálu cca 15 minut dopředu i vzhledem k povaze vozovek či dopravní situaci, čekací doba od vyhlášení utkání je 5 minut)
07,45-Rozafindrakoto M+D, Votápka, Stanovský, Formánek, Brož
09,15-Nepožitek, Prusenovský, Mauler, Harajda, Pavlis, Petráš
10,30-Cienciala, Woniakowski, Nezval, Zavadil, Kuřitka
12,00-Volčík, Kubalka
13,15-Šíp, Vymazal, Foldyna, Bárta, Mandelík
14,30-Novák, Stříž, Oleksy, Jursa
16,00-Kus
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK DO ČTYŘHRY : 16,00 hodin (začátek turnaje čtyřher : NEDĚLE 16.2.2020)
TURNAJ BUDE SEHRÁN V ANTUKOVÝCH HALÁCH/3 DVORCE TK HAVÍŘOV/OPLETALOVA 1218/8b, HAVÍŘOV-ŠUMBARK
ELEKTRONICKÁ PREZENCE :
VÝHRADNĚ FORMOU SMS (jméno hráče a číslo turnaje - 306099 na číslo telefonu 602718364) : PÁTEK 14.2.2020 od 08,30 do 17,00 hodin (potvrzení o řádné prezenci uvidíte průběžně v IS SYSTÉMU ČTS vedle svého jména "PREZENTOVÁN")
LOSOVÁNÍ (z řádně SMS prezentovaných nebo osobně přítomných hráčů) : PÁTEK 14.2.2020 v 17,30 hodin V PEVNÉ HALE TK HAVÍŘOV
ČASOVÝ HARMONOGRAM PŘÍJEZDŮ HRÁČŮ K UTKÁNÍM PRVNÍHO HRACÍHO DNE BUDE POŘADATELEM UVEŘEJNĚN V POZNÁMCE PŘÍSLUŠNÉHO TURNAJE (pořadatel nezveřejní jednotlivé zápasy) V PÁTEK 14.2.2020 do 19,00 hodin NEBO V KRAJNÍM PŘÍPADĚ SDĚLEN NA VÁŠ DOTAZ TELEFONICKY
ÚVODNÍ UTKÁNÍ BUDOU ZAHÁJENA V SOBOTU 15.2.2020 v 08,00 hodin, ROZEHRÁVKA OD 07,40, DALŠÍ ROZEHRÁVKY, MIMO 5 MINUTOVÝCH PŘED UTKÁNÍM NEBUDOU MOŽNÉ
PROGRAM TURNAJE :
- SOBOTA 15.2.2020 : DVOUHRA 29/8
- NEDĚLE 16.2.2020 : DVOUHRA 8/2, ČTYŘHRA XX/4
- PONDĚLÍ 17.2.2020 : DVOUHRA 2/1, ČTYŘHRA 4/1
ZPŮSOB HRY :
DVOUHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-i BODŮ
ČTYŘHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-i BODŮ, V KAŽDÉ HŘE ZA STAVU SHODA S UŽITÍM PRAVIDLA NO-AD (rozhodující míč ve hře)
ADRESA HALY :
HALA TK HAVÍŘOV, HAVÍŘOV-ŠUMBARK
ULICE : OPLETALOVA 1218/8b
GPS : 49°47'41.5048729"N, 18°24'43.2291536"E |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Woniakowski Marcel |
18.05.2002 |
SK JC Sport Opava |
140 |
15 |
|
prezentován |
01.02.2020 23:52:58 |
2. |
Foldyna Matěj |
21.04.2004 |
SK JC Sport Opava |
177 |
12 |
|
prezentován |
09.02.2020 18:28:31 |
3. |
Kus Jan |
11.04.2002 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
218 |
12 |
|
prezentován |
04.02.2020 16:28:34 |
4. |
Cienciala Jan |
09.01.2004 |
TC Třinec |
284 |
9 |
|
prezentován |
13.02.2020 12:23:23 |
5. |
Novák Lukáš |
23.02.2004 |
TK Zlín |
298 |
9 |
|
prezentován |
04.02.2020 20:52:38 |
6. |
Prusenovský Adam |
21.07.2005 |
TK Zlín |
375 |
6 |
61 |
prezentován |
17.01.2020 17:57:49 |
7. |
Šíp Ondřej |
14.06.2002 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
404 |
6 |
|
prezentován |
25.01.2020 20:45:55 |
8. |
Formánek Václav |
12.11.2004 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
410 |
6 |
|
prezentován |
08.02.2020 20:56:13 |
9. |
Volčík Petr |
11.02.2004 |
SK JC Sport Opava |
457 |
6 |
|
prezentován |
27.01.2020 10:07:48 |
10. |
Pavlis Lukáš |
27.10.2004 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
532 |
4 |
|
prezentován |
10.11.2019 09:34:06 |
11. |
Kuřitka Adam |
02.06.2005 |
SK JC Sport Opava |
685 |
4 |
97 |
prezentován |
04.02.2020 16:50:17 |
12. |
Votápka Marek |
03.05.2002 |
TK TENNISPOINT FM |
781 |
4 |
|
prezentován |
30.01.2020 14:01:22 |
13. |
Mandelík Lukáš |
09.09.2005 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
838 |
3 |
142 |
prezentován |
20.01.2020 15:18:42 |
14. |
Bárta Jan |
07.08.2005 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
852 |
3 |
171 |
prezentován |
30.12.2019 15:42:03 |
15. |
Zavadil Alexandr |
15.07.2005 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
852 |
3 |
199 |
prezentován |
04.02.2020 06:57:34 |
16. |
Brož Štěpán |
26.11.2003 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
945 |
3 |
|
prezentován |
24.01.2020 23:58:17 |
17. |
Stříž Marek |
29.10.2005 |
TK TENNISPOINT FM |
1077 |
1 |
733 |
prezentován |
06.11.2019 21:40:34 |
18. |
Nepožitek Lukáš |
29.04.2005 |
TK TENNISPOINT FM |
1077 |
1 |
208 |
prezentován |
09.01.2020 11:49:11 |
19. |
Kubalka Igor |
23.04.2005 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1077 |
1 |
190 |
prezentován |
18.01.2020 14:55:47 |
20. |
Petráš Adam |
13.02.2006 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1077 |
1 |
251 |
prezentován |
18.01.2020 15:57:41 |
21. |
Razafindrakoto Marc |
06.09.2005 |
TK Milo Olomouc |
1077 |
1 |
|
prezentován |
21.01.2020 22:30:20 |
22. |
Razafindrakoto Davida |
08.05.2004 |
TK Milo Olomouc |
1077 |
1 |
|
prezentován |
25.01.2020 13:50:06 |
23. |
Stanovský Petr |
30.06.2005 |
TK TENNISPOINT FM |
1077 |
1 |
|
prezentován |
30.01.2020 13:58:41 |
24. |
Jursa Dominik |
30.03.2003 |
TK TENNISPOINT FM |
1077 |
1 |
|
prezentován |
30.01.2020 14:02:49 |
25. |
Harajda Michal |
12.04.2005 |
TK Spytihněv |
1077 |
1 |
|
prezentován |
03.02.2020 22:49:12 |
26. |
Nezval Jakub |
09.10.2006 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
1077 |
1 |
180 |
prezentován |
10.02.2020 15:56:34 |
27. |
Vymazal Jakub |
20.06.2005 |
TK Milo Olomouc |
1077 |
1 |
340 |
prezentován |
13.02.2020 12:31:46 |
28. |
Mauler Šimon Petr |
28.11.2005 |
Tenisklub7 |
1077 |
1 |
1043 |
prezentován |
13.02.2020 12:32:45 |
29. |
Oleksy Šimon |
22.02.2004 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
1077 |
1 |
|
prezentován |
13.02.2020 18:22:35 |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Dokoupil Přemysl |
11.02.2003 |
TC Brno. |
137 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
17.01.2020 15:08:03 |
2. |
Havlíček Jiří |
05.01.2004 |
TK Havířov, z.s. |
755 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
27.01.2020 07:45:24 |
3. |
Chodura Sebastian |
31.01.2007 |
I.ČLTK Praha |
798 |
3 |
95 |
odhlášeno hráčem |
08.02.2020 19:12:13 |
4. |
Kuřitka Lukáš |
11.10.2006 |
SK JC Sport Opava |
704 |
4 |
103 |
odhlášeno hráčem |
08.02.2020 21:11:50 |
5. |
Berka Dalibor |
14.08.2006 |
TC Bajda Kroměříž |
1077 |
1 |
259 |
odhlášeno hráčem |
09.02.2020 11:21:35 |
6. |
Olša Michal |
10.03.2005 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
488 |
6 |
89 |
odhlášeno hráčem |
09.02.2020 12:45:11 |
7. |
Bonk Vojtěch |
26.04.2005 |
Městský tenisový klub Karviná |
339 |
6 |
163 |
odhlášeno hráčem |
09.02.2020 20:16:03 |
8. |
Kvapil Eduard |
10.11.2004 |
Pašťa tenis, z.s. |
543 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
11.02.2020 10:18:27 |
9. |
Kaňák Andreas Ivo |
26.06.2002 |
Beskydský tenisový klub-klub zrušen |
1077 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
11.02.2020 17:01:26 |
10. |
Kubatko Dominik |
29.03.2005 |
TK Slavia Orlová |
273 |
9 |
36 |
odhlášeno hráčem |
12.02.2020 19:32:47 |
11. |
Sikora David |
17.08.2005 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1076 |
3 |
381 |
odhlášeno hráčem |
12.02.2020 20:23:15 |
12. |
Ondřej Matyáš |
23.06.2005 |
TK TENNISPOINT FM |
1077 |
1 |
749 |
odhlášeno pořadatelem |
13.02.2020 12:26:18 |
13. |
Šimek Ondřej |
23.04.2003 |
TK TENNISPOINT FM |
1077 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
14.02.2020 09:55:00 |
14. |
Polách Vítězslav |
09.01.2003 |
TK TENNISPOINT FM |
1077 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
14.02.2020 13:37:31 |
|