Datum: |
24.-28.02. |
Pořadatel: |
TC BORS CLUB-STK Břeclav (A - 700) |
Kódové číslo: |
306094 |
Dvorců+povrch: |
3 COURT SOL |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
ing. Bartoš Richard |
: |
Na Valtické 650/85 |
: |
691 41 Břeclav |
Tel. (1): |
731 606 208 |
E-mail: |
bartos@bors.cz |
Poznámka pořadatele: Hotelové ubytování přímo v areálu: BORS CLUB, tel. 731606054, cena 900 Kč/2 lůžkový pokoj . Více na www.borsclub.cz
ELEKTRONICKÁ PREZENTACE-VÝHRADNĚ FORMOU SMS (jméno hráče a číslo turnaje - na číslo telefonu 731606208) : PÁTEK 24.2.2017 od 16,00 do 17,00 hodin
VEŘEJNÉ LOSOVÁNÍ (z řádně SMS prezentovaných nebo osobně přítomných hráčů) : PÁTEK 24.2.2017 v 17,15 hodin V KLUBOVNĚ BORS CLUBU, Na Valtické 650/85, Břeclav
ČASOVÝ HARMONOGRAM PŘÍJEZDŮ HRÁČŮ K UTKÁNÍM PRVNÍHO HRACÍHO DNE BUDE POŘADATELEM UVEŘEJNĚN V POZNÁMCE PŘÍSLUŠNÉHO TURNAJE V PÁTEK 24.2.2017 do 19,00 hodin NEBO V KRAJNÍM PŘÍPADĚ SDĚLEN NA VÁŠ DOTAZ TELEFONICKY.
Rozpis zápasů sobota:
8:30 Křipský-Holiš
8:30 Ardenar-Novák Jiří
8:30 Novák Jakub- Jančík
9:30 Pavelka - Lehečka
9:30 Svrčina-Kraus
9:30 Vaculík-Pecák
10:30 Závrský-Šmédek
10:30 Pánik-Podzemný
10:30 Šimeček - Blažka
12:00 Jeníček-Vondrák
12:00 Válek-Stavrovský
12:00 Forejtek-Solař
13:00 Bugaj-Kovařík
13:00 Filo-Doubek
14:00 Horák-Kozler
14:00 Barnat-Lušovský |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Křipský Dominik |
06.09.1999 |
SK Tenis Tišnov |
5 |
60 |
|
|
05.02.2017 18:24:59 |
2. |
Lušovský Michal |
31.03.1999 |
TK Slavia Orlová |
8 |
45 |
|
|
07.11.2016 10:20:03 |
3. |
Svrčina Dalibor |
02.10.2002 |
TK AGROFERT Prostějov |
9 |
45 |
1 |
|
20.01.2017 22:13:35 |
4. |
Forejtek Jonáš |
10.03.2001 |
I.ČLTK Praha |
14 |
35 |
|
|
04.11.2016 12:42:22 |
5. |
Bugaj Martin |
03.11.1999 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
16 |
35 |
|
|
08.11.2016 12:15:34 |
6. |
Šimeček Martin |
08.02.1999 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
24 |
35 |
|
|
08.11.2016 20:26:55 |
7. |
Pánik Matěj |
09.05.2000 |
Tenisklub Cheb |
25 |
35 |
|
|
05.11.2016 14:36:50 |
8. |
Lehečka Jiří |
08.11.2001 |
TK AGROFERT Prostějov |
27 |
35 |
|
|
21.11.2016 08:54:06 |
9. |
Kraus Martin |
06.02.2000 |
TK Slavia Plzeň |
31 |
30 |
|
|
13.11.2016 08:28:59 |
10. |
Jermář Jan |
12.04.2000 |
SLOVAN HRANICE, z.s. |
35 |
30 |
|
|
29.12.2016 19:50:43 |
11. |
Pecák Štěpán |
21.06.2000 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
37 |
30 |
|
|
23.11.2016 18:35:49 |
12. |
Doubek Lukáš |
24.06.2000 |
F.H.TK Dobřichovice |
39 |
30 |
|
|
07.11.2016 12:35:59 |
13. |
Kovařík David |
08.10.2000 |
TK AGROFERT Prostějov |
50 |
25 |
|
|
28.01.2017 15:17:08 |
14. |
Kozler Adam |
03.06.2000 |
TK Slavia Plzeň |
53 |
25 |
|
|
30.12.2016 19:53:27 |
15. |
Hlavačka Martin |
20.12.1999 |
SK JC Sport Opava |
54 |
25 |
|
|
21.11.2016 21:06:37 |
16. |
Vondrák Martin |
21.05.2001 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
55 |
25 |
|
|
25.11.2016 20:53:03 |
17. |
Jeníček Jiří |
14.12.1999 |
RPM Spoje Praha |
57 |
25 |
|
|
14.11.2016 11:17:03 |
18. |
Filo Roman |
14.03.1999 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
59 |
25 |
|
|
16.11.2016 22:49:02 |
19. |
Válek Milan |
04.09.1999 |
TK Sport Kolovraty |
61 |
25 |
|
|
09.11.2016 08:42:48 |
20. |
Stavrovskij Petr |
13.01.2001 |
Tempo Praha |
67 |
25 |
|
volná karta ČTS |
26.11.2016 05:10:43 |
21. |
Závrský Hynek |
11.08.2000 |
Tenisový klub Ledeč nad Sázavou |
68 |
25 |
|
volná karta ČTS |
07.01.2017 11:59:22 |
22. |
Podzemný Vojtěch |
24.10.2000 |
TK Slavia Orlová |
70 |
20 |
|
|
02.11.2016 20:17:20 |
23. |
Horák Vítek |
06.07.2002 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
77 |
20 |
2 |
|
21.12.2016 20:11:34 |
24. |
Novák Jiří |
23.05.2001 |
ITS Tennis Club, z.s. |
100 |
15 |
|
volná karta |
17.02.2017 08:23:43 |
25. |
Vaculík Lukáš |
08.02.2002 |
BLTC Brno |
111 |
15 |
7 |
|
03.11.2016 15:39:39 |
26. |
Blažka Stanislav |
10.12.2000 |
TK BH Jihlava z.s. |
165 |
12 |
|
volná karta |
08.11.2016 21:09:36 |
27. |
Musil Mathias |
08.08.2002 |
I.ČLTK Praha |
174 |
12 |
9 |
|
02.12.2016 23:39:57 |
28. |
Šmédek Jaroslav |
12.06.2002 |
Jiskra Otrokovice |
241 |
9 |
4 |
|
04.12.2016 07:41:34 |
29. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
30. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
31. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
32. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Barnat Jiří |
26.07.2001 |
I.ČLTK Praha |
72 |
20 |
|
|
01.11.2016 10:23:27 |
2. |
Novák Jakub |
26.07.1999 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
72 |
20 |
|
|
12.01.2017 11:03:54 |
3. |
Holiš Dominik |
22.05.2000 |
Rožnovský tenisový klub |
80 |
20 |
|
|
21.01.2017 18:14:49 |
4. |
Semerák Jan |
26.01.2001 |
Slavoj Český Brod |
81 |
20 |
|
|
04.11.2016 16:18:33 |
5. |
Pavelka Patrik |
07.01.2000 |
TK TENNISPOINT FM |
82 |
20 |
|
|
13.02.2017 20:48:09 |
6. |
Solař David |
07.06.1999 |
TK Olymp Praha |
91 |
20 |
|
|
22.01.2017 20:46:00 |
7. |
Šlachta Cyril František |
04.09.2001 |
TK ETIAM |
92 |
20 |
|
|
31.01.2017 08:41:55 |
8. |
Najman Erik |
13.04.2001 |
TK Uherské Hradiště |
96 |
20 |
|
|
12.12.2016 20:34:56 |
9. |
Stříteský Tomáš |
17.05.2000 |
SK Tenis Tišnov |
98 |
20 |
|
|
01.11.2016 08:57:14 |
10. |
Arendar Roman |
13.03.2000 |
TJ Spoje Praha |
100 |
15 |
|
|
28.11.2016 23:20:30 |
11. |
Růžička Adam |
16.03.2000 |
TK Ruzyně Praha |
102 |
15 |
|
volná karta |
15.11.2016 13:56:30 |
12. |
Podolan Petr |
08.08.2001 |
TK Most |
109 |
15 |
|
volná karta ČTS |
01.11.2016 17:50:28 |
13. |
Ventrča Václav |
15.08.2001 |
TK Zlín |
141 |
15 |
|
volná karta |
06.01.2017 19:15:59 |
14. |
Jiroušek Lukáš |
19.07.2001 |
LTC Houštka |
243 |
9 |
|
volná karta ČTS |
29.01.2017 10:07:20 |
15. |
Pozdenkov Petr |
15.06.2002 |
TJ Brno-Komín |
260 |
9 |
21 |
|
07.02.2017 09:12:22 |
16. |
Tejkal Marek |
05.11.2002 |
ŽLTC Brno |
597 |
4 |
15 |
|
10.11.2016 08:06:07 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Jančík Jakub |
13.10.2001 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
104 |
15 |
|
|
15.01.2017 17:01:13 |
2. |
Potůček Adam |
28.04.2000 |
Lokomotiva Beroun |
107 |
15 |
|
|
13.02.2017 18:42:57 |
3. |
Podsedník Dominik |
13.02.2001 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
116 |
15 |
|
|
12.02.2017 19:51:15 |
4. |
Brückner Lukáš |
25.02.2001 |
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
118 |
15 |
|
|
15.11.2016 19:32:47 |
5. |
Adamec Jan |
31.08.1999 |
TK Vyškov |
119 |
15 |
|
|
30.11.2016 14:46:45 |
6. |
Peterka Adam |
20.04.2001 |
Sokol Čimice |
122 |
15 |
|
|
04.11.2016 09:11:56 |
7. |
Špinar Michal |
29.01.2000 |
TK Spartak Jihlava |
131 |
15 |
|
|
17.01.2017 21:11:06 |
8. |
Zoubek Vojtěch |
29.05.2000 |
SLOVAN HRANICE, z.s. |
135 |
15 |
|
|
23.11.2016 18:42:15 |
9. |
Černý Matyáš |
15.10.2001 |
LTK Liberec |
148 |
12 |
|
|
13.02.2017 23:11:43 |
10. |
Hošna Tadeáš |
28.05.2002 |
SK HAMR, z.s. |
210 |
12 |
37 |
|
26.01.2017 16:20:44 |
11. |
Zpěvák Lukáš |
17.12.2001 |
Jiskra Otrokovice |
225 |
12 |
|
|
11.02.2017 21:30:40 |
12. |
Naležinský Josef |
09.06.2002 |
LTC Hodonín |
272 |
9 |
186 |
|
18.01.2017 14:39:31 |
13. |
Koliev Alexandr |
26.07.2002 |
TK Sparta Praha |
545 |
4 |
22 |
|
04.02.2017 10:35:38 |
14. |
Galuška Daniel Damián |
16.12.2002 |
SK LAMA o.s. |
693 |
4 |
26 |
|
01.01.2017 16:57:00 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Gorbušin Ivan |
07.06.2001 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
135 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
07.01.2017 12:45:11 |
2. |
Pučálka Jan |
18.03.2002 |
Slavoj Český Brod |
178 |
12 |
12 |
odhlášeno hráčem |
23.01.2017 13:23:55 |
3. |
Royston Daniel |
11.08.2001 |
Slavoj Český Brod |
170 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
04.02.2017 09:48:41 |
4. |
Vavák Erik |
19.11.2000 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
87 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
04.02.2017 16:07:26 |
5. |
Čech Michael |
09.03.2001 |
TK Most |
123 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
04.02.2017 20:50:37 |
6. |
Vlkovský Vojtěch |
12.07.1999 |
LTC Pardubice |
34 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
06.02.2017 10:12:54 |
7. |
Ryšánek Jan |
18.04.2001 |
ŽLTC Brno |
235 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
07.02.2017 15:42:46 |
8. |
Růžička Václav |
21.02.2000 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
89 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
07.02.2017 20:18:51 |
9. |
Hrachovec Tomáš |
27.07.2001 |
TK Slavia Orlová |
154 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
07.02.2017 22:21:33 |
10. |
Chmelík Oliver |
22.03.2001 |
LTC Hodonín |
126 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
10.02.2017 14:53:48 |
11. |
Sklenka Victor Andrés |
21.09.2001 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
296 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
11.02.2017 11:50:40 |
12. |
Rodák Jan |
02.05.2001 |
Městský tenisový klub Karviná |
240 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
11.02.2017 15:53:51 |
13. |
Šmíd Filip |
28.08.2000 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
139 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
12.02.2017 08:29:15 |
14. |
Zapský Kryštof |
05.05.2001 |
TK Slavia Plzeň |
124 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
12.02.2017 18:19:30 |
15. |
Podlešák Marek |
13.08.1999 |
TK Louny |
42 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
13.02.2017 07:09:01 |
16. |
Novák Martin |
04.03.1999 |
Tenis Club Mokropsy |
121 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
14.02.2017 14:10:15 |
17. |
Vychopeň Vojtěch |
11.08.1999 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
78 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
14.02.2017 16:39:19 |
18. |
Novák Jiří |
01.09.1999 |
LTC Modřany 2005 |
271 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
16.02.2017 08:11:24 |
19. |
Duben Jan |
18.08.1999 |
TK Zlín |
179 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
16.02.2017 08:51:45 |
20. |
Paleček Adam |
09.01.2001 |
TJ Brno-Komín |
256 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
16.02.2017 12:10:24 |
21. |
Doseděl Jakub |
17.05.1999 |
TC Brno. |
215 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
16.02.2017 13:26:25 |
22. |
Kulhánek Michael |
01.07.2001 |
TC Brno. |
156 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
16.02.2017 16:24:07 |
23. |
Šťastný Boris |
24.07.2001 |
TK Olymp Praha |
129 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
17.02.2017 11:25:45 |
24. |
Magula Marek |
18.08.2002 |
LTC Hodonín |
191 |
12 |
45 |
odhlášeno hráčem |
17.02.2017 14:13:40 |
25. |
Pírek František |
02.06.2000 |
SK HAMR, z.s. |
58 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
17.02.2017 15:44:44 |
26. |
Langmajer Dominik |
21.08.1999 |
TJ Spoje Praha |
38 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
17.02.2017 16:22:40 |
27. |
Lenoch Jan |
31.07.1999 |
TC Brno. |
59 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
17.02.2017 17:29:22 |
28. |
Mišťúrik David |
24.09.2001 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
155 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
17.02.2017 22:02:07 |
29. |
Kubík Kristián |
09.04.2002 |
SK OAZA Praha |
86 |
20 |
5 |
odhlášeno hráčem |
18.02.2017 07:56:35 |
30. |
Paulson Andrew |
16.11.2001 |
I.ČLTK Praha |
13 |
45 |
|
odhlášeno hráčem |
18.02.2017 09:26:05 |
31. |
Januška Adam |
20.12.2000 |
TK Neridé |
36 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
18.02.2017 09:26:42 |
32. |
Hájek Tobiáš |
04.09.2002 |
SK HAMR, z.s. |
160 |
12 |
87 |
odhlášeno hráčem |
18.02.2017 12:19:11 |
33. |
Šťastný Zoran |
10.06.2003 |
SK OAZA Praha |
705 |
4 |
77 |
odhlášeno hráčem |
19.02.2017 00:06:07 |
34. |
Nerud Vladimír |
21.03.2002 |
SHARK Brno |
1067 |
3 |
128 |
odhlášeno hráčem |
19.02.2017 14:39:25 |
35. |
Mihoč Jakub |
31.01.2001 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
195 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
20.02.2017 17:03:49 |
36. |
Emborg Patrik |
08.05.2000 |
TC VŠ Praha |
222 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
20.02.2017 17:44:48 |
37. |
Jirák Jaromír |
15.05.2001 |
TO TJ Tesla Pardubice |
114 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
21.02.2017 16:09:14 |
38. |
Keller Oliver |
22.01.2001 |
Pliskova Tennis Academy, z.s. |
226 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
21.02.2017 18:33:11 |
39. |
Vítek Kryštof |
22.01.2002 |
SK Tenis Tišnov |
245 |
9 |
18 |
odhlášeno hráčem |
22.02.2017 13:01:06 |
40. |
Skrbek Matěj |
25.11.2000 |
LTC Sušice |
84 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
23.02.2017 16:18:44 |
41. |
Šenk Filip |
08.01.1999 |
Beskydský tenisový klub-klub zrušen |
48 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
23.02.2017 17:14:25 |
|