Pořadatel: | TK Horní Měcholupy | Datum: | 18.-20.02. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Hájek Tobiáš | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kraus Josef | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Pavelka Lukáš | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Tomaščík Peter | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 7:6, 6:4 | | | |
| | | | | |
Komínek Filip | | | | | |
| | | | | |
Lazarev Leon | | | | 6:1, 6:4 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Žák Kryštof | | | | | |
| | | | | |
Haluzík Martin | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 4:6, 6:1, 1:0 | | | |
| | | | | |
Šrámek Ondřej | | | | | |
| | | | | |
Hrubý Matouš | | | | | 6:3, 6:3 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | scr. | | | |
| | | | | |
Kühn Vojtěch | | | | | |
| | | | | |
Hibš Michal | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Keller Oliver | | | | | |
| | | | | |
Mareš Vojtěch | | | | 7:5, 2:6, 1:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 5:7, 6:1, 1:0 | | | |
| | | | | |
Olšanský Filip | | | | | |
| | | | | |
Brunclík Ondřej | | | 5:7, 6:2, 1:0 | | |
| | | | | |
Pavelka Ondřej | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 7:5 | | | |
| | | | | |
Dinh Pavel | | | | | |
| | | | | |
Poznámka pořadatele: Program sobota areál Hornoměcholupská 564 9:00 Kraus-Pavelka L, Brunclík- Pavelka O 10:00 Tomaščík-Komínek, Kljujev-Žák 11:00 Hájek-, Dinh-,
areál Tenis Hostivař Turínská 1483 9:00 Hibš-Keller, Mareš-Olšanský 10:00 Haluzík-Šrámek, Hrubý-Kuhn |
| Počet účastníků | 18 | Nasazení | CŽ | BH | Hájek Tobiáš | 160 | 12 | Dinh Pavel | 226 | 9 | Keller Oliver | 226 | 9 | Lazarev Leon | 269 | 9 | Mareš Vojtěch | 270 | 9 | Brunclík Ondřej | 321 | 9 | Šrámek Ondřej | 336 | 6 | Žák Kryštof | 347 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 69 |
Kódové číslo akce: 302089 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Šmídt Daniel | 06.12.2000 | TK Slavia Plzeň | Ferkl Richard | 12.11.2002 | Lokomotiva Trutnov | Dyba Jan | 24.05.2002 | TK Neridé |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Kraus Josef | 02.10.2001 | TK Sokolov | Hájek Tobiáš | 04.09.2002 | SK HAMR, z.s. |
|