Název: | Lob cup | Pořadatel: | Lob S.A. Bohnice, zs | Datum: | 03.-05.02. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Kubín Marian | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Miler Kevin | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Žák Kryštof | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Petrofský Martin | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Kubišta Adam | 7:5, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Jašek David | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Jirucha Ladislav | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kopecký Maxmilián Albert | | | | 7:5, 7:6 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Skokan Ondřej | | 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | |
Štelzig Adam | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kafka Tomáš | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Bureš Ondřej | 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 7:6 | | | |
| | | | | |
Nováček Filip | | | | | |
| | | | | |
Šich Daniel | | | | | 6:1, 2:1, scr. |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Taláb Matěj | | 7:5, 7:5 | | | |
| | | | | |
Modrák Martin | 5:7, 6:2, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Šubert Vítek | | | scr. | | |
| | | | | |
Bulíř Adam | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Maštálka Petr | | | | | |
| | | | | |
Vydlák Šimon | | | | 1:6, 7:6, 1:0 | |
| | | | | |
Makovský Jiří | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Suchánek Jakub | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | |
Růžek Filip | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Cizner Adam | | | scr. | | |
| | | | | |
Taláb Vojtěch | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 3:6, 6:1, 1:0 | | | |
| | | | | |
Šrámek Ondřej | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: mgr. jiří knížek |
Poznámka pořadatele: program na neděli:
9:00==čtvrtfinále singlů, následují semifinále, dohrávka deblů cca ve 13 hodin |
| Počet účastníků | 26 | Nasazení | CŽ | BH | Kubín Marian | 179 | 12 | Šrámek Ondřej | 202 | 12 | Maštálka Petr | 209 | 12 | Kopecký Maxmilián Albert | 232 | 12 | Jirucha Ladislav | 234 | 9 | Vydlák Šimon | 355 | 6 | Nováček Filip | 411 | 6 | Šich Daniel | 451 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 75 |
Kódové číslo akce: 302087 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Klápa Kryštof | 15.04.2001 | Sokol Praha Dejvice | Švec Jáchym | 19.05.2001 | Pála Vízner Tennis z.s. | Pekárek Lukáš | 19.07.2000 | Sokol Praha Dejvice | Šulc Dominik | 06.06.2003 | LTC Kolín |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Makovský Jiří | 22.12.2004 | Start Brno | Modrák Martin | 23.05.2003 | TK Radošovice | Maštálka Petr | 13.11.2002 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | Žák Kryštof | 14.04.2004 | SK Satalice | Petrofský Martin | 01.11.2005 | TJ Sokol Vysočany | Kubín Marian | 14.10.2002 | TK Sport Kolovraty | Novák Lukáš | 01.03.2001 | TJ Solidarita Praha 10 |
|