Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Mimoň
Datum:  20.-23.01.
Věk. kategorie:  dorost
Semerák Jan
 
Ježek Vojtěch
6:1, 6:1
 
Brett Daniel
scr.
 
Kotarac Oliver
6:2, 6:4
 
Mareš Vojtěch
6:3, 6:4
 
Lukáš Břetislav
6:1, 6:4
 
Šťastný Zoran
6:2, 6:1
 
Čech Michael
6:0, 6:3
 
Šlachta Cyril František
6:1, 6:3
 
Forman Max
7:5, 6:2
 
Keller Oliver
6:3, 7:6
 
Prachař Jakub
6:4, 6:3
 
Kurilla Matyáš
7:6, 2:1, scr.
 
Kollár Petr
6:1, 6:7, 6:1
 
Doušek Adam
6:4, 6:3
 
Stolín Jan
6:2, 6:2
 
Černý Matyáš
6:2, 7:6
 
Landfeld Vít
7:5, 6:0
 
Rudolf Matěj
6:1, 6:1
 
Martinka Jiří
6:3, 7:5
 
Krejčíř Petr
6:1, 6:1
 
Brett Milan
6:0, 6:0
 
Pozdenkov Petr
scr.
 
Musil Mathias
6:2, 7:5
 
Podolan Petr
6:0, 6:0
 
Peterka Adam
6:7, 6:3, 7:6
 
Kračman Michal
7:5, 6:2
 
Kalaš Simon
6:1, 6:1
 
Beneš Martin
6:0, 6:1
 
Šťastný Boris
6:1, 6:2
 
Růžička Adam
6:2, 6:4
 
Kubík Kristián
6:3, 6:4
 
Rozhodčí turnaje: Jiří Valtr
Počet účastníků32
NasazeníBH
Semerák Jan 2335
Kubík Kristián 2535
Šlachta Cyril František 4230
Musil Mathias 5025
Podolan Petr 5625
Černý Matyáš 6325
Čech Michael 6525
Růžička Adam 7620
Kategorie : 9Součet BH: 220
Kódové číslo akce: 302066

Semerák Jan - Stavrovsky Petr
 
 
 
Prachař Jakub - Kračman Michal
scr.
 
Keller Oliver - Šťastný Boris
3:6, 6:1, 1:0
 
Ježek Vojtěch - Čech Michael
6:3, 6:7, 1:0
 
 
 
 
7:5, 6:4
 
Beneš Martin - Mareš Vojtěch
 
Kollár Petr - Kotarac Oliver
4:6, 7:5, 1:0
 
Martinka Jiří - Rudolf Matěj
6:0, 6:1
 
 
6:4, 6:2
 
Růžička Adam - Peterka Adam
 
Doušek Adam - Pozdenkov Petr
6:4, 7:5
 
Lukáš Břetislav - Krejčíř Petr
scr.
 
 
6:2, 6:2
 
Podolan Petr - Černý Matyáš
 
Počet dvojic11
NasazeníBH
Semerák Jan 2335
Stavrovsky Petr 4030
Podolan Petr 5625
Černý Matyáš 6325
Čech Michael 6525
Růžička Adam 7620
Peterka Adam 7820
Pozdenkov Petr 9520
Kategorie : 8Součet BH: 200
Kódové číslo akce: 304066

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Brett Milan19.06.2002TK Mimoň