Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Lob cup
Pořadatel:  Lob S.A. Bohnice, zs
Datum:  20.-22.01.
Věk. kategorie:  dorost
Potůček Adam
 
 
 
Petrofský Martin
6:3, 6:1
 
Korolev Ilya
6:2, 6:2
 
Střihavka Darek
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Koubovský Petr
 
Froňka Martin
6:0, 6:1
 
 
 
Minol Dan
6:4, 6:1
 
Smutný Josef
7:6, 6:1
 
Šubert Vítek
scr.
 
Bakytbek Uulu Arnas
6:0, 6:1
 
 
6:3, 6:3
 
Růžička Tomáš
 
Valoušek Jakub
6:4, 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Pidrman Dominik
 
Gedevanišvili Teimuraz
6:3, 7:5
 
Žák Kryštof
6:3, 6:2
 
 
7:6, 7:6
 
Uhřík Tadeáš
 
Ullrych Roman
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Löffelmann René
 
Šlambor Jakub
6:2, 6:0
 
Stolz Maxim
6:4, 6:3
 
 
6:1, 6:1
 
Mirdzhaliev Mirgiiaz
 
Rozhodčí turnaje: mgr. jiří knížek
Poznámka pořadatele: program na neděli: 10:00==Valoušek-Uhřík, Ullrych-Mirdzhaliev 11:30==Potůček-Koubovský následuje semi singlů v cca 14:30 na závěr debly
Počet účastníků21
NasazeníBH
Potůček Adam 10020
Mirdzhaliev Mirgiiaz 2429
Uhřík Tadeáš 2819
Froňka Martin 2849
Růžička Tomáš 3129
Valoušek Jakub 3259
Ullrych Roman 3836
Koubovský Petr 3836
Kategorie : 4Součet BH: 77
Kódové číslo akce: 302065

Potůček Adam - Uhřík Tadeáš
 
 
 
Petrofský Martin - Mirdzhaliev Mirgiiaz
6:1, 6:2
 
Bakytbek Uulu Arnas - Korolev Ilya
6:0, 6:1
 
Ullrych Roman - Šlambor Jakub
scr.
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Mitrofanov Daniel - Löffelmann René
 
Koubovský Petr - Smutný Josef
5:7, 6:1, 1:0
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Střihavka Darek - Šubert Vítek
 
Gedevanišvili Teimuraz - Minol Dan
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Valoušek Jakub - Pidrman Dominik
 
Počet dvojic9
NasazeníBH
Potůček Adam 10020
Mirdzhaliev Mirgiiaz 2429
Uhřík Tadeáš 2819
Valoušek Jakub 3259
Koubovský Petr 3836
Ullrych Roman 3836
Střihavka Darek 3886
Šlambor Jakub 4116
Kategorie : 4Součet BH: 71
Kódové číslo akce: 304065

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hradecký Dan14.06.2001Slavoj Žiželice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mirdzhaliev Mirgiiaz23.03.2001TCG Karlovy Vary
Smutný Josef06.04.2000Lob S.A. Bohnice, zs
Petrofský Martin01.11.2005Lob S.A. Bohnice, zs
Mitrofanov Daniel04.10.2004TK Horní Měcholupy