Název: | VYSOČANSKÝ POHÁR | Pořadatel: | TJ Sokol Vysočany | Datum: | 19.-22.01. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Šoltys Radek | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Brož Daniel | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Kocourek Adam | 6:2, 3:6, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Růžek Filip | | | 6:2, 6:7, 1:0 | | |
| | | | | |
Vůle Matyáš | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Paul Adam | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Haňkovský David | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Stanek Martin | | | | 7:6, 6:1 | |
| | | | | |
Hagino Takuya | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Pecháček Jonáš | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Čvančara Matěj | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Klíma Štěpán | | | 3:6, 7:5, 1:0 | | |
| | | | | |
Ben Ahmed Adam | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Augustýn Mikoláš | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Průcha Oliver | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Průcha Patrik | | | | | 4:6, 6:2, 1:0 |
| | | | | |
Novák Vojtěch | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Šoltys Tobias | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
Švagerka David | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Lesch Adam | | | 6:7, 6:4, 1:0 | | |
| | | | | |
Bureš Ondřej | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Zámečník Adam | | | | | |
| | | | | |
Ryšánek Jan | | | | 6:3, 6:2 | |
| | | | | |
Paroulek Filip | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kříž Jan | | 7:6, 6:2 | | | |
| | | | | |
Macek Matyáš | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Bega Petr | | | 6:3, 6:4 | | |
| | | | | |
Palamarchuk Vasyl | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Phan Tomáš | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: ING. ALEŠ VEJŠICKÝ |
Poznámka pořadatele: FINÁLE . V11.00 |
| Počet účastníků | 29 | Nasazení | CŽ | BH | Šoltys Radek | 150 | 15 | Phan Tomáš | 187 | 12 | Stanek Martin | 225 | 12 | Zámečník Adam | 227 | 12 | Ryšánek Jan | 233 | 12 | Průcha Patrik | 270 | 9 | Haňkovský David | 270 | 9 | Brož Daniel | 346 | 6 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 87 |
Kódové číslo akce: 302054 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Miller David | 23.06.2002 | TK Škoda Plzeň z.s. | Stehlík Jan | 20.10.2001 | TK Sokolov |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Palamarchuk Vasyl | 24.07.2003 | TK Sparta Praha | Macek Matyáš | 14.03.2004 | Sokol Smíchov I. | Kříž Jan | 10.01.2002 | SK Tenis Duchcov | Zámečník Adam | 29.05.2003 | TJ Sokol Vysočany | Průcha Patrik | 09.02.2001 | TJ Sokol Vysočany | Ryšánek Jan | 18.04.2001 | ŽLTC Brno | Bureš Ondřej | 11.07.2004 | SK Tenis Duchcov | Lesch Adam | 04.08.2000 | LTC Svoboda Praha | Průcha Oliver | 06.05.2002 | TJ Sokol Vysočany | Šoltys Radek | 30.06.2002 | TC Jičín | Moravec František | 10.09.2000 | TJ Sokol Vysočany | Kladiva Šimon | 23.11.2002 | TJ Sokol Vysočany |
|