Pořadatel: | TENIS SLOVÁCKO z.s. | Datum: | 14.-17.01. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Podzemný Vojtěch | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Doušek Adam | | 7:6 (4), 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Zoubek Vojtěch | 7:6 (5), 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Magula Marek | | | scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Mísař Aleš | | | | | | |
| | | | | | |
Navrátil Filip | | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Ryšánek Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Hudetz Filip | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Chmelík Oliver | | | | | | |
| | | | | | |
Mišťúrik David | | | | | 6:2, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 3:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Blažka Stanislav | | | | | | |
| | | | | | |
Krakovský Matej | | | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Novák Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Kozumplík Michal | | | | 3:6, 6:2, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Tejkal Marek | | | | | | |
| | | | | | |
Mikulák Jakub | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 7:6 (3) | | | | |
| | | | | | |
Jančík Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Adamec Jan | | | | | | 6:1, 6:4 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 7:6 (3) | | | | |
| | | | | | |
Tomeček Christian Lucas | | | | | | |
| | | | | | |
Paleček Adam | | | 6:0, 5:7, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Kulhánek Michael | | | | | | |
| | | | | | |
Komrska Ondřej | | | | 4:6, 6:3, 7:6 (5) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Ventrča Václav | | | | | | |
| | | | | | |
Rybář Alex | | | 6:3, 5:7, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Zapletal Josef | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Stříteský Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Vaculík Lukáš | | | | | 6:2, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Zpěvák Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Duben Jan | | | scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Rys Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
Boček Jan Alejandro | | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Suchánek Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Šmédek Jaroslav | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Daniel Jan | 7:5, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Holiš Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Štěpánek Pavel A 775701618 |
Poznámka pořadatele: Skreče: Magula a Duben kvůli nemoci. VR |
| Počet účastníků | 35 | Nasazení | CŽ | BH | Podzemný Vojtěch | 70 | 20 | Holiš Dominik | 80 | 20 | Stříteský Tomáš | 98 | 20 | Novák Jiří | 100 | 15 | Jančík Jakub | 104 | 15 | Vaculík Lukáš | 111 | 15 | Adamec Jan | 119 | 15 | Chmelík Oliver | 126 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 135 |
Kódové číslo akce: 302048 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Gold Oliver | 19.04.2001 | TK Konstruktiva, z.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Šmédek Jaroslav | 12.06.2002 | Jiskra Otrokovice | Doušek Adam | 13.06.2002 | ŽLTC Brno |
|