Prachař Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kadlec Adam | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Silovský Miroslav | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Palovčík Oskar | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sýkora Tadeáš | | 6:1, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Landfeld Vít | | | | 7:5, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rybín Kryštof | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Bladský Adam | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Haluzík Martin | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Lešetický Jan | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Bernas Daniel | | 6:4, 5:7, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kopecký Štěpán | | | | | 6:1, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Arefe Tarkan | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Voleský Jakub | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Štěpán Marek | | | 4:6, 7:6, 1:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bega Petr | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Novák Marek | | | | 1:6, 6:1, 1:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ptáček Ondřej | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jungmann Tomáš | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Pidrman Dominik | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Hertl Otto | | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kopecký Maxmilián Albert | | | | | | 6:2, 6:4 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Cizner Adam | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Vaněk Matyáš | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Watzek Jonáš | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Pepelanov Mario Valentýn | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Rudolf Matěj | | 6:4, 3:6, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Tocháček Marek | | | | 7:5, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Brož Dominik | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sembdner Adam | | | 6:3, 7:6 | | | |
| | | | | | |
Klíma Štěpán | 6:1, 6:7 | | | | | |
| | | | | | |
Slabihoudek Matěj | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šťastný Zoran | | | | | 6:2, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Brož Tobiáš | | 6:1, 3:6, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Ungerman Otakar | 7:5, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Benedikt Šimon | | | 6:3, 6:7, 1:0 | | | |
| | | | | | |
Vojta Martin | 7:5, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Křepinský Tomáš | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vůle Matyáš | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šafář Petr | | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Badhe Ashmit Samir | | | 6:2, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Manda Ondřej | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Hovorka Patrik | | 2:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jakovec Lukáš (platná licence B do 31.12.2021) |
Poznámka pořadatele: 8:00 Kadlec-Silovský, Rybín-Bladský, Haluzík-Lešetický, Arefe-Voleský, Jungman-Piderman, Cizner- Vaněk
9:15 Watzek-Pepelanov, Sembdner-Klíma, Brož T.-Ungerman, Benedikt-Vojta, Badhe-Manda, Palovčík-Sýkora
10:30 Štěpán-Bega, Novák-Ptáček, Tocháček-Brož D., Vůle-Šafář, Prachař-???, Landfeld-???
11:45 Bernas-???, Kopecký Š.-???, Hertl-???, Kopecký max.-???, Rudolf-???, Slabihoudek-???
13:00 Štastný-???, Křepinský-???, Hovorka-??? |
| Počet účastníků | 43 | Nasazení | CŽ | BH | Prachař Jakub | 40 | 30 | Hovorka Patrik | 135 | 15 | Slabihoudek Matěj | 169 | 12 | Kopecký Štěpán | 176 | 12 | Kopecký Maxmilián Albert | 182 | 12 | Šťastný Zoran | 191 | 12 | Hertl Otto | 203 | 12 | Bernas Daniel | 213 | 12 |
Kategorie : 6 | Součet BH: 117 |
Kódové číslo akce: 302041 |
|
|