Pořadatel: | LTC Modřany 2005 | Datum: | 05.-08.01. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Kopecký Štěpán | | | | | |
| | | | | |
Šulc Matyáš | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Šulc Dominik | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Manda Ondřej | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kučera Šimon | | | scr. | | |
| | | | | |
Bulíř Adam | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kusý Jan | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Dubec Adam Zdeněk | 7:6 (4), 6:3 | | | | |
| | | | | |
Dvořák Tomáš | | | | 2:6, 6:0, 1:0 (5) | |
| | | | | |
Krautman Patrick Joseph | 6:1, 6:7 (3), 1:0 (4) | | | | |
| | | | | |
Pavelka Lukáš | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Tauber Václav | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Pavelka Ondřej | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | |
Stauch Tomáš | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Šafář Petr | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Pepelanov Mario Valentýn | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Bažant Filip | | | | | 6:3, 3:6, 1:0 (6) |
| | | | | |
Klápa Kryštof | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Pučelík Jan | | 6:0, 7:5 | | | |
| | | | | |
Daněk Martin Stefan | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Vůle Matyáš | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | |
Hofmann Jiří | 6:1, 3:6, 1:0 (8) | | | | |
| | | | | |
Paroulek Filip | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Mikula Jakub | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Hovorka Patrik | | | | 6:4, 3:6, 1:0 (4) | |
| | | | | |
Zlatohlávek Tomáš | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Sommer Patrik | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Bouchner Aleš | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Jungmann Tomáš | | | 6:4, 6:0 | | |
| | | | | |
Johanides Jan | 6:4, 3:6, 1:0 (4) | | | | |
| | | | | |
Křepinský Vojtěch | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Vejšický Oldřich | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Poznámka pořadatele: Program Neděle: 9.00 Dvouhra dorostenci. 10.00 Dvouhra dorostenky. 11.00 Semifinále dvouhra dorostenci. 12.00 Semifinále dvouhra dorostenky. 13.00 Čtyřhra dorostenci i dorostenky. |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Kopecký Štěpán | 145 | 15 | Vejšický Oldřich | 194 | 12 | Mikula Jakub | 222 | 12 | Dvořák Tomáš | 255 | 9 | Hovorka Patrik | 269 | 9 | Bažant Filip | 278 | 9 | Dubec Adam Zdeněk | 301 | 9 | Pepelanov Mario Valentýn | 334 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 84 |
Kódové číslo akce: 302029 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Pekárek Lukáš | 19.07.2000 | Sokol Praha Dejvice |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Šafář Petr | 24.01.2004 | TK Start Praha-Topolka | Starý Michal | 12.05.2005 | LTC Modřany 2005 | Špringer Adam | 08.03.2000 | LTC Radotín |
|