Název: | Sport Tennis Club Studénka | Pořadatel: | Tenisový klub Studénka z.s. | Datum: | 14.-16.12. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Čech Jan | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Pospíšil Matěj | | 6:3, 7:5 | | | |
| | | | | |
Olšar Štěpán | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Bartoš Adrian | | | 6:1, 7:6 (0) | | |
| | | | | |
Velčovský Vojtěch | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Kalousek Kryštof | | 6:7 (4), 6:1, 1:0 (9) | | | |
| | | | | |
Cienciala Jan | 6:3, 2:6, 1:0 (5) | | | | |
| | | | | |
Fojtů Michal | | | | 6:3, 6:3 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Fiala Štěpán | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Sikora David | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Novák Lukáš | | | 6:2, 7:6 (6) | | |
| | | | | |
Šajer Vojtěch | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 4:6, 1:0 (5) | | | |
| | | | | |
Barniak Radek | | | | | |
| | | | | |
Juřena Michal | | | | | 6:2, 6:0 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Křenek Kristián | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Zavadil Alexandr | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Ichnovský Marek | | | 6:4, 7:6 (4) | | |
| | | | | |
Berka Dalibor | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Woniakowski Marcel | | | | | |
| | | | | |
Kus Jan | | | | 5:7, 7:6 (4), 1:0 (14) | |
| | | | | |
Goncear Anton | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kuřitka Adam | | 4:6, 6:4, 1:0 (5) | | | |
| | | | | |
Olša Michal | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Beneš Daniel | | | 6:4, 7:6 (6) | | |
| | | | | |
Prusenovský Adam | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 2:6, 6:4, 1:0 (9) | | | |
| | | | | |
Dokoupil Přemysl | | | | | |
| | | | | |
| Počet účastníků | 26 | Nasazení | CŽ | BH | Čech Jan | 110 | 15 | Dokoupil Přemysl | 137 | 15 | Woniakowski Marcel | 140 | 15 | Fojtů Michal | 206 | 12 | Kus Jan | 218 | 12 | Juřena Michal | 260 | 9 | Barniak Radek | 264 | 9 | Cienciala Jan | 284 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 96 |
Kódové číslo akce: 302021 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | David Tomáš | 07.05.2003 | Tenisový klub Šternberk, z.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Beneš Daniel | 24.06.2006 | TK Opava | Kalousek Kryštof | 20.02.2006 | TK SC OSTRAVA | Pospíšil Matěj | 11.03.2007 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | Čech Jan | 01.06.2004 | TJ Zbrojovka Vsetín |
|