Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  JOKRA CUP
Pořadatel:  TK Radegast
Datum:  16.-18.12.
Věk. kategorie:  dorost
Pavelka Patrik
 
 
 
Boček Alejandro
4:6, 6:6, scr.
 
Cerhák Matěj
6:1, 6:3
 
Fromel Martin
1:6, 6:1, 1:0 (3)
 
Wojnar Dominik
6:2, 7:5
 
 
6:3, 6:3
 
Zeithamel David
 
Mihoč Jakub
6:1, 6:2
 
 
 
Majerek Michal
6:3, 6:2
 
Pavlica Tomáš
6:1, 6:2
 
Žilinský Jan
3:6, 6:4, 1:0 (7)
 
Vrba Lukáš
6:4, 6:1
 
 
6:2, 6:2
 
Kubín Matěj
 
Fojtů Michal
6:3, 6:3
 
 
 
Majer Lukáš
7:5, 6:3
 
Michut David
6:0, 6:1
 
Zdzuj Aleksandr
7:5, 6:4
 
Dokoupil Přemysl
6:3, 6:2
 
 
6:4, 6:1
 
Mišťúrik David
 
Vodák Matěj
6:3, 6:0
 
 
 
Holešovský Marian
7:6 (5), 6:4
 
Czudek Michael
6:2, 4:6, 1:0 (9)
 
Janík Petr
6:1, 6:1
 
Robiček Petr
6:4, 6:2
 
 
6:0, 6:1
 
Holiš Dominik
 
Rozhodčí turnaje: Ing. Josef Kramoliš, Kramolišová Dominika
Poznámka pořadatele: hráč Pavelka zápas skrečoval pro zranění.
Počet účastníků24
NasazeníBH
Pavelka Patrik 7120
Holiš Dominik 7220
Mihoč Jakub 10020
Mišťúrik David 12615
Kubín Matěj 13415
Fojtů Michal 20012
Vodák Matěj 20212
Zeithamel David 2499
Kategorie : 6Součet BH: 123
Kódové číslo akce: 302021

Holiš Dominik - Pavelka Patrik
 
 
 
Vrba Lukáš - Kysilko Oliver
2:1, scr.
 
Boček Alejandro - Mišťúrik David
6:3, 6:4
 
Vodák Matěj - Fojtů Michal
5:7, 6:2, 1:0 (1)
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Žilinský Jan - Cerhák Matěj
 
Fromel Martin - Zpěvák Lukáš
6:3, 4:6, 1:0 (4)
 
Majer Lukáš - Robiček Petr
scr.
 
 
6:1, 6:3
 
Mihoč Jakub - Wojnar Dominik
 
Czudek Michael - Janík Petr
6:2, 6:0
 
Michut David - Pavlica Tomáš
6:0, 7:5
 
 
6:3, 6:1
 
Kubín Matěj - Zeithamel David
 
Rozhodčí turnaje: Ing. Josef Kramoliš, Kramolišová Dominika
Poznámka pořadatele: Hráči Majer nenastoupil k utkání kvůli bolestem hlavy. Hráč Pavelka vzdal pro zranění.
Počet dvojic11
NasazeníBH
Pavelka Patrik 7120
Holiš Dominik 7220
Mihoč Jakub 10020
Mišťúrik David 12615
Zpěvák Lukáš 12715
Kubín Matěj 13415
Fojtů Michal 20012
Vodák Matěj 20212
Kategorie : 6Součet BH: 129
Kódové číslo akce: 304021

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Václavík Jan13.12.2002TC Kopřivnice
Strážnický Filip10.04.2004TK AGROFERT Prostějov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Holiš Dominik22.05.2000TK Radegast
Pavelka Patrik07.01.2000TK TENNISPOINT FM
Zpěvák Lukáš17.12.2001TK PRECHEZA Přerov o.s.