Název: |
A2 |
Datum: |
13.-17.12. |
Pořadatel: |
SK HIT Hradec Králové z.s. (A - 800) |
Kódové číslo: |
306020 |
Dvorců + povrch: |
3 A-B Zlín |
Míče: |
Wilson US Open |
Kvalifikace | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Pá do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 10:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Macura Viktor |
Hradecká 775/115 | |
500 11 Hradec Králové | |
Tel. (1): |
722674616 |
E-mail: |
viktorhelix@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Siniakov Daniel | 15.01.2003 | TK AGROFERT Prostějov | 7 |
60 |
10.11.2019 17:41:21 |
||
2. |
Bartoň Hynek | 05.04.2004 | TK Sparta Praha | 11 |
45 |
14.11.2019 13:40:26 |
||
3. |
Válek Ondřej | 13.11.2003 | TK AGROFERT Prostějov | 18 |
35 |
13.11.2019 13:11:34 |
||
4. |
Pučálka Jan | 18.03.2002 | Slavoj Český Brod | 22 |
35 |
12.11.2019 14:07:04 |
||
5. |
Mališ Šimon | 17.08.2003 | Tennis Hill Havířov o.s. | 23 |
35 |
14.11.2019 21:52:14 |
||
6. |
Nicod Jakub | 21.07.2004 | TK Sparta Praha | 24 |
35 |
11.11.2019 10:28:41 |
||
7. |
Vejšický Oldřich | 26.02.2004 | TJ Sokol Vysočany | 26 |
35 |
16.11.2019 15:28:44 |
||
8. |
Baum Štěpán | 26.07.2003 | TK Sparta Praha | 27 |
35 |
03.11.2019 11:13:36 |
||
9. |
Apltauer Filip | 21.03.2004 | TK Sparta Praha | 32 |
30 |
28.11.2019 11:32:05 |
||
10. |
Otypka Matouš | 12.02.2003 | TK AGROFERT Prostějov | 33 |
30 |
05.11.2019 06:39:43 |
||
11. |
Mrůzek Štěpán | 18.11.2004 | TK AGROFERT Prostějov | 34 |
30 |
01.11.2019 05:50:31 |
||
12. |
Myslivec Šimon | 24.05.2004 | Tennis Hill Havířov o.s. | 35 |
30 |
08.11.2019 11:26:35 |
||
13. |
Truhlář Josef | 01.05.2003 | Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. | 36 |
30 |
25.11.2019 19:54:07 |
||
14. |
Zapletal Josef | 07.01.2003 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 37 |
30 |
08.11.2019 17:53:04 |
||
15. |
Homola Patrik | 10.02.2004 | TK AGROFERT Prostějov | 39 |
30 |
09.11.2019 16:04:04 |
||
16. |
Jupa Jakub | 06.01.2004 | TK Sparta Praha | 42 |
30 |
03.11.2019 21:41:58 |
||
17. |
Schneider Václav | 25.08.2002 | I.ČLTK Praha | 45 |
25 |
03.11.2019 12:57:13 |
||
18. |
Forman Max | 27.02.2002 | TJ Sokol Vysočany | 48 |
25 |
12.11.2019 06:54:52 |
||
19. |
Jindáček Jiří | 20.08.2003 | LTC Slovan Kladno | 49 |
25 |
25.11.2019 09:41:05 |
||
20. |
Havlíček Mark | 13.10.2003 | TK Most | 52 |
25 |
08.11.2019 23:02:54 |
||
21. |
Praus Lukáš | 27.11.2002 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 54 |
25 |
volná karta pořadatele | 01.11.2019 10:19:55 |
|
22. |
Petr Vojtěch | 15.03.2005 | I.ČLTK Praha | 62 |
25 |
1 |
volná karta ČTS | 09.12.2019 09:05:46 |
23. |
Šrámek Ondřej | 17.09.2002 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 66 |
20 |
volná karta pořadatele | 01.11.2019 09:01:03 |
|
24. |
Machala Martin | 18.04.2003 | Pašťa tenis, z.s. | 71 |
20 |
volná karta ČTS | 10.11.2019 13:05:34 |
|
25. |
Hrazdil Jan | 04.03.2005 | I.ČLTK Praha | 128 |
15 |
4 |
02.11.2019 08:30:02 |
|
26. |
Kalina Vít | 12.07.2005 | TK Sparta Praha | 210 |
12 |
5 |
05.11.2019 11:42:18 |
|
27. |
Menšík Jakub | 01.09.2005 | TK AGROFERT Prostějov | 229 |
9 |
2 |
12.11.2019 10:07:09 |
|
28. |
Velík Lukáš | 17.06.2005 | I.ČLTK Praha | 416 |
6 |
3 |
05.11.2019 09:33:11 |
|
29. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
30. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
31. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
32. |
kvalifikant | kvalifikant |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Hájek Tobiáš | 04.09.2002 | SK HAMR, z.s. | 59 |
25 |
03.11.2019 18:42:10 |
||
2. |
Veigert Vojtěch | 16.06.2003 | LTC Pardubice | 64 |
25 |
12.11.2019 14:22:04 |
||
3. |
Lukáš Břetislav | 09.02.2002 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 67 |
20 |
06.11.2019 07:00:40 |
||
4. |
Pozdenkov Petr | 15.06.2002 | TJ Brno-Komín | 79 |
20 |
29.11.2019 20:00:44 |
||
5. |
Opálka Matyas | 11.01.2003 | VSK VŠB-TU Ostrava | 80 |
20 |
03.11.2019 20:42:40 |
||
6. |
Klakurka Lukáš | 04.08.2003 | Start Brno | 85 |
20 |
09.11.2019 09:44:18 |
||
7. |
Nápravník Adam | 10.04.2004 | TC Dvůr Králové, z.s. | 86 |
20 |
01.11.2019 19:51:11 |
||
8. |
Kollár Petr | 23.12.2002 | TK Most | 88 |
20 |
01.11.2019 11:34:45 |
||
9. |
Janoušek Lukáš | 12.06.2004 | TK Slavia Plzeň | 89 |
20 |
04.11.2019 17:17:38 |
||
10. |
Doušek Adam | 13.06.2002 | ŽLTC Brno | 91 |
20 |
03.11.2019 16:36:56 |
||
11. |
Šťastný Zoran | 10.06.2003 | SK OAZA Praha | 92 |
20 |
volná karta pořadatele | 09.11.2019 05:15:59 |
|
12. |
Brill Jindřich | 07.05.2005 | TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. | 168 |
12 |
17 |
volná karta ČTS | 08.11.2019 20:42:01 |
13. |
Křepinský Tomáš | 10.04.2003 | Lokomotiva Trutnov | 254 |
9 |
volná karta pořadatele | 01.12.2019 22:34:56 |
|
14. |
Kusý Jan | 14.03.2005 | LTC Modřany 2005 | 349 |
6 |
10 |
volná karta ČTS | 07.11.2019 10:28:31 |
15. |
Fedasko Nikolas | 02.09.2005 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 1077 |
1 |
8 |
01.11.2019 06:34:26 |
|
16. |
Pazdera Marek | 07.02.2005 | TK Slavia Plzeň | 1077 |
1 |
6 |
01.12.2019 10:39:16 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Vašíř Adam | 09.01.2004 | I.ČLTK Praha | 98 |
20 |
15.11.2019 17:40:15 |
||
2. |
Kratochvíl Ondřej | 20.05.2004 | LTC Pardubice | 99 |
20 |
15.11.2019 09:04:00 |
||
3. |
Kelnar Lukáš | 08.01.2003 | LTC Pardubice | 108 |
15 |
01.11.2019 10:26:11 |
||
4. |
Čech Jan | 01.06.2004 | TJ Zbrojovka Vsetín | 110 |
15 |
27.11.2019 09:31:08 |
||
5. |
Padevět Jonáš | 05.01.2004 | Tenisový klub Černošice | 111 |
15 |
17.11.2019 19:01:38 |
||
6. |
Horálek Dominik | 04.02.2003 | TO SK Žamberk | 114 |
15 |
02.11.2019 10:46:13 |
||
7. |
Zourek David | 29.07.2003 | Start Brno | 116 |
15 |
12.11.2019 18:18:55 |
||
8. |
Komrska Ondřej | 13.09.2002 | TC Brno. | 118 |
15 |
29.11.2019 07:40:53 |
||
9. |
Říha Matyáš | 01.02.2004 | HTK Třebíč | 121 |
15 |
02.11.2019 22:21:44 |
||
10. |
Holub Mikuláš | 09.08.2002 | TC Dvůr Králové, z.s. | 124 |
15 |
05.11.2019 23:54:55 |
||
11. |
Uhřík Tadeáš | 17.01.2002 | TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu | 131 |
15 |
18.11.2019 22:43:41 |
||
12. |
Typl Jáchym | 26.06.2003 | TK Česká Třebová, z.s. | 151 |
12 |
21.11.2019 08:05:07 |
||
13. |
Páral Radim | 04.11.2004 | TK Spartak Jihlava | 186 |
12 |
03.11.2019 16:28:54 |
||
14. |
Zapský Adam | 01.11.2003 | TK Most | 192 |
12 |
18.11.2019 10:34:46 |
||
15. |
Malý Lukáš | 11.09.2003 | TO SK Žamberk | 199 |
12 |
24.11.2019 20:37:18 |
||
16. |
Matouš Jakub | 27.07.2003 | TJ Lázně Bělohrad | 299 |
9 |
04.11.2019 15:32:28 |
||
17. |
Čížek Jiří | 21.08.2005 | LTC Houštka | 331 |
9 |
25 |
01.11.2019 08:42:42 |
|
18. |
Blažka Daniel | 03.02.2004 | TK BH Jihlava z.s. | 331 |
9 |
19.11.2019 21:08:03 |
||
19. |
Vašenka Daniel | 02.06.2005 | TK Na Dolině o.s. | 388 |
6 |
13 |
26.11.2019 15:08:51 |
|
20. |
Hudetz Filip | 04.01.2002 | TO SK Žamberk | 433 |
6 |
14.11.2019 22:50:52 |
||
21. |
Pala Ondřej | 13.07.2004 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 457 |
6 |
01.11.2019 08:40:19 |
||
22. |
Durovič Boris | 26.08.2005 | I.ČLTK Praha | 532 |
4 |
19 |
19.11.2019 19:47:54 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Jedlička Adam | 10.07.2005 | TK Sparta Praha | 499 |
6 |
12 |
odhlášeno hráčem | 21.11.2019 06:12:54 |
2. |
Papoušek David | 15.11.2003 | LTC Pardubice | 222 |
9 |
odhlášeno hráčem | 28.11.2019 21:03:01 |
|
3. |
Vaculík Lukáš | 08.02.2002 | BLTC Brno | 40 |
30 |
odhlášeno hráčem | 30.11.2019 16:52:28 |
|
4. |
Čech Michal | 14.09.2004 | TO TJ Tesla Pardubice | 454 |
6 |
odhlášeno hráčem | 01.12.2019 07:39:00 |
|
5. |
Zlatohlávek Tomáš | 25.01.2004 | I.ČLTK Praha | 94 |
20 |
odhlášeno hráčem | 03.12.2019 18:41:32 |
|
6. |
Matějíček Petr | 20.07.2005 | TO SK Žamberk | 357 |
6 |
92 |
odhlášeno hráčem | 04.12.2019 06:02:59 |
7. |
Novotný Šimon | 01.01.2004 | TK Neridé | 135 |
15 |
odhlášeno hráčem | 04.12.2019 06:48:52 |
|
8. |
Maštálka Petr | 13.11.2002 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 151 |
12 |
odhlášeno hráčem | 04.12.2019 15:01:25 |
|
9. |
Skokan Ondřej | 17.05.2003 | LTC Pardubice | 154 |
12 |
odhlášeno hráčem | 04.12.2019 22:03:08 |
|
10. |
Šich Daniel | 17.10.2002 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. | 169 |
12 |
odhlášeno hráčem | 05.12.2019 13:45:23 |
|
11. |
Rouchal Dominik | 01.10.2005 | TO TJ Svitavy | 137 |
15 |
9 |
odhlášeno hráčem | 05.12.2019 18:56:49 |
12. |
Vencl Matyáš | 23.12.2002 | TJ Radlice z.s. | 119 |
15 |
odhlášeno hráčem | 05.12.2019 19:45:37 |
|
13. |
Hertl Otto | 01.12.2004 | TK Škoda Plzeň z.s. | 115 |
15 |
odhlášeno hráčem | 06.12.2019 18:06:12 |
|
14. |
Vild Ondřej | 19.01.2004 | TK Slavia Plzeň | 153 |
12 |
odhlášeno hráčem | 07.12.2019 07:34:30 |
|
15. |
Žák Kryštof | 23.08.2002 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 70 |
20 |
odhlášeno hráčem | 07.12.2019 11:55:45 |
|
16. |
Palán David | 07.09.2003 | LTC Humpolec | 101 |
20 |
odhlášeno hráčem | 07.12.2019 19:22:02 |
|
17. |
Paroulek Filip | 20.06.2005 | TJ Radlice z.s. | 383 |
6 |
24 |
odhlášeno hráčem | 08.12.2019 09:57:25 |
18. |
Taláb Vojtěch | 05.01.2003 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 202 |
12 |
odhlášeno hráčem | 08.12.2019 12:07:30 |
|
19. |
Taláb Matěj | 05.01.2003 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 232 |
9 |
odhlášeno hráčem | 08.12.2019 12:07:58 |
|
20. |
Mach Štěpán | 09.08.2004 | TK Frýdlant v Čechách | 102 |
20 |
odhlášeno hráčem | 08.12.2019 13:52:07 |
|
21. |
Guráš Martin | 18.09.2004 | TK Na Dolině o.s. | 100 |
20 |
odhlášeno hráčem | 09.12.2019 08:07:17 |
|
22. |
Polách Felipe | 23.06.2004 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 145 |
15 |
odhlášeno hráčem | 09.12.2019 10:09:45 |
|
23. |
Chvapil Viktor | 11.08.2004 | Lokomotiva Praha | 292 |
9 |
odhlášeno hráčem | 09.12.2019 12:35:33 |
|
24. |
Havránek Šimon | 04.02.2005 | TJ Solidarita Praha 10 | 438 |
6 |
74 |
odhlášeno hráčem | 09.12.2019 13:26:12 |
25. |
Valenta Radim | 24.09.2004 | ŽLTC Brno | 172 |
12 |
odhlášeno hráčem | 09.12.2019 14:51:13 |
|
26. |
Filip Jakub | 25.09.2005 | TK Sparta Praha | 237 |
9 |
21 |
odhlášeno hráčem | 09.12.2019 15:22:40 |
27. |
Kubelka David | 28.07.2003 | Slavoj Český Brod | 123 |
15 |
odhlášeno hráčem | 09.12.2019 16:46:38 |
|
28. |
Kubín Matěj | 15.05.2002 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 95 |
20 |
odhlášeno hráčem | 10.12.2019 19:38:01 |
|
29. |
Příhoda Jan | 13.05.2002 | Slavoj Český Brod | 43 |
30 |
odhlášeno hráčem | 11.12.2019 14:07:51 |
|
30. |
Nedvídek Jan | 03.01.2002 | Tennis Hill Havířov o.s. | 227 |
9 |
odhlášeno hráčem | 11.12.2019 15:04:42 |
|
31. |
Hozman Dominik | 20.07.2005 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 343 |
6 |
15 |
odhlášeno hráčem | 11.12.2019 21:12:36 |
32. |
Douda Pavel | 07.03.2005 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. | 209 |
12 |
34 |
odhlášeno hráčem | 12.12.2019 07:28:17 |
33. |
Galuška Daniel Damián | 16.12.2002 | SK LAMA o.s. | 46 |
25 |
odhlášeno hráčem | 12.12.2019 08:41:47 |
|
34. |
Křesina Adam | 06.01.2004 | I.ČLTK Praha | 60 |
25 |
odhlášeno hráčem | 12.12.2019 12:45:38 |
|
35. |
Burian Vojtěch | 21.04.2003 | TK Radošovice | 28 |
30 |
odhlášeno pořadatelem | 12.12.2019 16:19:27 |