Název: | TK Konstruktiva 2018 | Pořadatel: | TK Konstruktiva, z.s. | Datum: | 09.-11.12. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Keller Oliver | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Klíma Štěpán | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Jungmann Tomáš | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Vajda Andrej | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | |
Drbohlav Marek | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kocourek Adam | | 3:6, 6:1, 1:0 (3) | | | |
| | | | | |
Johanides Jan | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Prášek Miloslav | | | | 6:2, 4:6, 1:0 (8) | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Daněk Martin Stefan | | 2:6, 6:1, 1:0 (3) | | | |
| | | | | |
Beneš Michal | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Sommer Patrik | | | 6:4, 7:6 | | |
| | | | | |
Syrovátka Filip | scr. | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Palán David | | | | | |
| | | | | |
Vůle Matyáš | | | | | 7:5, 2:6, 1:0 (2) |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Manda Ondřej | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Matouš Jakub | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Tocháček Marek | | | 4:6, 6:2, 1:0 (8) | | |
| | | | | |
Bega Petr | 6:4, 4:6, 1:0 (2) | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 2:6, 1:0 (7) | | | |
| | | | | |
Phan Tomáš | | | | | |
| | | | | |
Brož Petr | | | | 6:1, 6:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hradil Tomáš | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Pučelík Jan | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Stuchlík Jakub | | | 6:4, 7:6 | | |
| | | | | |
Stauch Tomáš | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
Schneider Václav | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jiří Krejčí, t.: 604 150 353 |
| Počet účastníků | 25 | Nasazení | CŽ | BH | Keller Oliver | 112 | 15 | Schneider Václav | 175 | 12 | Phan Tomáš | 187 | 12 | Prášek Miloslav | 245 | 9 | Palán David | 299 | 9 | Johanides Jan | 374 | 6 | Brož Petr | 383 | 6 | Vůle Matyáš | 389 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 75 |
Kódové číslo akce: 302015 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Kameník Lukáš | 19.05.2003 | SK Aritma Praha |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Schneider Václav | 25.08.2002 | I.ČLTK Praha | Daněk Martin Stefan | 03.12.2001 | Sokol Smíchov I. |
|