Český tenisový svaz
Název:
I - TEC Cup B
Datum:
06.-09.12.
Pořadatel:
TK Havířov (B - 600)
Kódové číslo:
306010
Dvorců + povrch:
2 COURT SOL
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
Čt do 18:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Špok Petr
Opletalova 1218/8b
736 01 Havířov-Šumbark
Tel. (1):
777 034 027
Tel. (2):
777 034 009
E-mail:
petrspok@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Program na sobotu 7.12.2019 v 7.55 hod. - Klemens, Kubátko, Polách, Postupa,
v 8.45 hod. - Bonk, Dokoupil, Vacula, Vašenka,
v 10.15 hod. - Fojtů, Káňa, Kubín, Lankočí,
v 11.30 hod. - Janík, Melichar, Šťastný, Woniakowski,
v 12.30 hod. - Blumaier, Menšík, Myslivec, Opálka,
v 14.00 hod. - Doušek, Klimas, Nováček, Říha,
v 15.30 hod. - Glocman, Palán, Pozdenkov, Zourek,
v 17.00 hod. - Kozumplík, Krakovský, Valenta, Veigert,
Prezentace pro čtyřhru v sobotu 7.12.2019 do 13.00 hod. i sms zprávou na t.č. 777 034 027.


Kvalifikace v pátek 6.12.2019, počet účastníků 16, postupující do hlavní soutěže 4. Prezentace kvalifikace ve čtvrtek 5.12.2019 v čase 15.00 - 18.00 hod. sms zprávou na t.č. 777 034 027 nebo osobně v klubovně TK Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování kvalifikační dvouhry. Program na pátek 6.12.2019 bude zveřejněn zde nejpozději ve 20.00 hod..
Prezentace hlavní soutěže v pátek 6.12.2019 v čase 16.00 - 18.00 hod. sms zprávou na t.č. 777 034 027 nebo osobně v klubovně TK Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry hlavní soutěže. Program na sobotu 7.12.2019 bude zveřejněn zde nejpozději ve 20.00 hod..
Program turnaje:
6.12.2019 kvalifikace dvouhry,
7.12.2019 I.kolo dvouhry + I.kolo čtyřhry,
8.12.2019 osmifinále a čtvrtfinále dvouhry, čtvrtfinále a semifinále čtyřhry,
9.12.2019 semifinále a finále dvouhry, finále čtyřhry,
Program turnaje může být v jeho průběhu upraven.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov
35
30
 
 
25.11.2019 20:59:51
2.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
64
25
 
 
19.11.2019 12:17:08
3.
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
79
20
 
 
19.11.2019 22:23:09
4.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
80
20
 
 
03.11.2019 20:42:17
5.
Doušek Adam 13.06.2002 ŽLTC Brno
91
20
 
 
03.11.2019 16:36:23
6.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TK Olymp Praha
92
20
 
 
09.11.2019 05:16:15
7.
Guráš Martin 18.09.2004 TK Na Dolině o.s.
100
20
 
 
05.11.2019 06:02:42
8.
Palán David 07.09.2003 TK Spartak Jihlava
101
20
 
 
01.11.2019 22:47:23
9.
Zourek David 29.07.2003 ŽLTC Brno
116
15
 
 
04.11.2019 06:53:36
10.
Káňa Filip 19.06.2004 TK Havířov
120
15
 
 
13.11.2019 21:28:39
11.
Říha Matyáš 01.02.2004 HTK Třebíč
121
15
 
 
02.11.2019 22:21:05
12.
Dokoupil Přemysl 11.02.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí
137
15
 
 
03.11.2019 17:28:08
13.
Woniakowski Marcel 18.05.2002 SK JC Sport Opava
140
15
 
 
23.11.2019 16:14:36
14.
Polách Felipe 23.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
145
15
 
 
06.11.2019 15:02:42
15.
Postupa Richard 10.03.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
158
12
 
 
03.11.2019 10:29:57
16.
Valenta Radim 24.09.2004 HTK Třebíč
172
12
 
 
07.11.2019 18:05:00
17.
Viznar Alan 26.08.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
175
12
 
 
10.11.2019 20:45:53
18.
Melichar Tomáš 11.11.2002 LTC Hodonín
189
12
 
volná karta
11.11.2019 08:02:30
19.
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov
229
9
2
 
12.11.2019 10:05:09
20.
Glocman Michal 27.04.2004 TK Havířov
236
9
 
volná karta
19.11.2019 07:54:14
21.
Kubatko Dominik 29.03.2005 TK Slavia Orlová
273
9
36
 
25.11.2019 12:03:53
22.
Blumaier Daniel 20.05.2005 ŽLTC Brno
281
9
37
volná karta
01.11.2019 12:21:04
23.
Bako Jan 23.08.2005 TK SC OSTRAVA
294
9
54
kvalifikace - prezentován
01.11.2019 08:42:15
24.
Lankočí Matyáš 29.08.2005 TK Havířov
318
9
47
 
05.11.2019 12:51:05
25.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
319
9
33
volná karta
11.11.2019 19:15:04
26.
Vašenka Daniel 02.06.2005 TK Na Dolině o.s.
388
6
13
 
07.11.2019 09:32:13
27.
Krakovský Denis 12.04.2006 Tennis Hill Havířov o.s.
396
6
28
 
25.11.2019 18:15:59
28.
Klimas Jan 05.11.2006 TK TENNISPOINT FM
622
4
51
kvalifikace- prezentován
09.11.2019 20:30:21
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast
95
20
 
prezentován
03.12.2019 13:32:15
2.
Klemens Filip 13.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
180
12
 
hlavní soutěž
15.11.2019 21:47:39
3.
Kozumplík Michal 19.07.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
183
12
 
hlavní soutěž
04.11.2019 20:44:15
4.
Nováček Filip 20.12.2003 TK SC OSTRAVA
184
12
 
prezentován
19.11.2019 16:00:11
5.
Spirka Simon 19.02.2004 Slavoj Český Těšín
190
12
 
prezentován
02.11.2019 14:01:49
6.
Janík Petr 09.03.2003 Rožnovský tenisový klub
196
12
 
prezentován
04.11.2019 18:22:03
7.
Fojtů Michal 05.01.2002 TJ Zbrojovka Vsetín
206
12
 
prezentován
02.11.2019 21:05:08
8.
Barniak Radek 09.02.2004 TK TJ Ostrava
264
9
 
prezentován
01.11.2019 13:21:29
9.
Cienciala Jan 09.01.2004 TC Třinec
284
9
 
prezentován
04.11.2019 20:47:10
10.
Bonk Vojtěch 26.04.2005 Městský tenisový klub Karviná
339
6
163
prezentován
01.11.2019 13:56:57
11.
Havránek Jakub 19.04.2002 VSK VŠB-TU Ostrava
404
6
 
prezentován
10.11.2019 18:40:06
12.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
457
6
62
prezentován
08.11.2019 19:37:00
13.
OLŠAR Štěpán 15.09.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
685
4
83
prezentován
08.11.2019 18:42:29
14.
Havlíček Jiří 05.01.2004 TK Havířov
755
4
 
prezentován
27.11.2019 07:50:30
15.
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
798
3
95
volná karta - prezentován
24.11.2019 19:06:54
16.
Mandelík Lukáš 09.09.2005 SK Vitality Slezsko o.s.
838
3
142
prezentován
05.11.2019 20:27:58

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vrba Lukáš 02.05.2003 Tenis Nový Jičín,z.s.
428
6
 
 
04.12.2019 15:45:16

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Klakurka Lukáš 04.08.2003 TC Brno.
85
20
 
odhlášeno hráčem
17.11.2019 18:14:45
2.
Koplík Tadeáš 01.06.2004 LTC Hodonín
157
12
 
odhlášeno hráčem
19.11.2019 07:07:44
3.
Doppler Patrik 01.08.2003 Start Brno
312
9
 
odhlášeno hráčem
21.11.2019 21:39:50
4.
Kumstát Jan 02.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
1077
1
130
odhlášeno hráčem
25.11.2019 20:10:20
5.
Šafařík Jonáš 10.03.2006 TJ Zbrojovka Vsetín
1077
1
121
odhlášeno hráčem
27.11.2019 06:52:04
6.
Klos František 20.05.2004 TJ TO Sokol Stará Bělá
822
3
 
odhlášeno hráčem
27.11.2019 11:14:26
7.
Komrska Ondřej 13.09.2002 TC Brno.
118
15
 
odhlášeno hráčem
27.11.2019 13:47:06
8.
Zavadil Alexandr 15.07.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
852
3
199
odhlášeno hráčem
27.11.2019 18:41:51
9.
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha
98
20
 
odhlášeno hráčem
27.11.2019 22:13:24
10.
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
945
3
52
odhlášeno hráčem
28.11.2019 09:56:50
11.
Prášek Vojtěch 23.01.2005 ŽLTC Brno
438
6
65
odhlášeno hráčem
28.11.2019 21:02:21
12.
Majer Lukáš 30.12.2002 ŽLTC Brno
295
9
 
odhlášeno hráčem
29.11.2019 09:58:21
13.
Fedasko Nikolas 02.09.2005 TK Sparta Praha
1077
1
8
odhlášeno hráčem
29.11.2019 12:12:50
14.
Doskočil Martin 01.03.2007 VSK VŠB-TU Ostrava
1077
1
115
odhlášeno hráčem
30.11.2019 10:15:42
15.
Páral Radim 04.11.2004 TK Spartak Jihlava
186
12
 
odhlášeno hráčem
30.11.2019 17:19:45
16.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
331
9
25
odhlášeno hráčem
01.12.2019 11:58:14
17.
Kelnar Lukáš 08.01.2003 LTC Pardubice
108
15
 
odhlášeno hráčem
03.12.2019 17:06:48
18.
Divila Radek Adam 24.11.2002 TK Milo Olomouc
178
12
 
odhlášeno hráčem
03.12.2019 18:45:53
19.
Rousek Šimon 12.11.2003 ITS Tennis Club, z.s.
223
9
 
odhlášeno hráčem
04.12.2019 10:06:10
20.
Barcik Nikodem Rafal 09.08.2005 TK Na Dolině o.s.
884
3
366
odhlášeno hráčem
04.12.2019 12:36:15
21.
Kysilko Oliver 06.09.2003 Tenis Nový Jičín,z.s.
205
12
 
odhlášeno hráčem sms
04.12.2019 16:02:01
22.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
60
25
 
odhlášeno hráčem
05.12.2019 06:35:17
23.
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK SC OSTRAVA
227
9
 
odhlášeno hráčem
05.12.2019 10:15:31
24.
Sikora David 17.08.2005 SK Vitality Slezsko o.s.
1076
3
381
odhlášeno hráčem sms
05.12.2019 15:36:33