Název: | Lob cup | Pořadatel: | Lob S.A. Bohnice, zs | Datum: | 01.-03.12. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Kubín Marian | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Holík Denis | | 6:7, 6:1, 1:0 | | | |
| | | | | |
Tocháček Marek | 7:6, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Novák Vojtěch | | | 7:6, 6:3 | | |
| | | | | |
Voleský Jakub | 6:7, 6:4, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Janus Patrik | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Vencl Matyáš | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Křížek Matěj | | | | 6:4, 6:3 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Jašek David | | 6:1, 5:7, 1:0 | | | |
| | | | | |
Elich Samuel | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Horňák Jakub | | | 6:3, 1:6, 1:0 | | |
| | | | | |
Jaroš Václav | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Valoušek Jakub | | | | | |
| | | | | |
Růžička Tomáš | | | | | 6:1, 6:2 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Vachek Tadeáš | | 6:7, 6:1, 1:0 | | | |
| | | | | |
Kameník Lukáš | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Frček Tadeáš | | | 6:1, 0:6, 1:0 | | |
| | | | | |
Janko Antonín | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:7, 6:3, 1:0 | | | |
| | | | | |
Vavřík Roman | | | | | |
| | | | | |
Kotarac Oliver | | | | 6:0, 6:4 | |
| | | | | |
Makovec Radek | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Novotný Bruno | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Vojta Martin | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Chizhenko Nikolay | | | 6:4, 6:0 | | |
| | | | | |
Čech Michal | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Agovič Semi | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Gallo Michal (platná licence B do 28.04.2019) |
Poznámka pořadatele: rozpis zápasů na pondělí:
semi kluci 8:30, semi holky 9:30
semi deblů kluků cca 13:00, pro upřesnění volejte kolem 10:30
semi deblů holek cca 14:00, pro upřesnění volejte kolem 11:30 |
| Počet účastníků | 26 | Nasazení | CŽ | BH | Kubín Marian | 111 | 15 | Křížek Matěj | 155 | 12 | Agovič Semi | 155 | 12 | Vavřík Roman | 171 | 12 | Vencl Matyáš | 175 | 12 | Kotarac Oliver | 185 | 12 | Valoušek Jakub | 194 | 12 | Růžička Tomáš | 205 | 12 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 99 |
Kódové číslo akce: 302010 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Makovec Radek | 25.02.2001 | TK Škoda Plzeň z.s. | Elich Samuel | 01.12.2004 | SK Aritma Praha | Kubín Marian | 14.10.2002 | TK Sport Kolovraty | Petrofský Martin | 01.11.2005 | TJ Sokol Vysočany |
|