Název:
Lob cup
Datum:
08.-11.12.
Pořadatel:
Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400)
Kódové číslo:
306009
Dvorců+povrch:
2 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
16
Prezentace
v do 10:00 hod.


Kontaktní osoba:
Mgr. Knížek Jiří
:
Bukolská 843/2a
:
18100 Praha 8 Bohnice
Tel. (1):
775733784
E-mail:
jklob@seznam.cz

Poznámka pořadatele: !!!! P R E Z E N T A C E!!!!
- v pátek mezi 9:00-10:00 telefonicky či sms, následně bude provedeno losování a plán turnaje zveřejněn na webu po 11:30 !!!!!!
- první zápasy budou začínat v pátek v 17:00!!!!!!
- hrát budou přednostně hráči z Prahy a st. Čech


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Vencl Matyáš 23.12.2002 SK Aritma Praha
172
12
 
 
25.11.2017 08:37:21
2.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 TO SK Žamberk
202
12
 
 
25.11.2017 13:38:36
3.
Zámečník Adam 29.05.2003 TJ Sokol Vysočany
227
12
38
 
22.11.2017 20:33:55
4.
Kopecký Maxmilián Albert 17.11.2002 TK Start Praha-Topolka
232
12
 
volná karta
30.11.2017 10:03:12
5.
Slabihoudek Matěj 18.08.2002 LTC Beroun, z.s.
261
9
 
 
01.11.2017 17:40:18
6.
Junek Štěpán 29.11.2000 TJ Radlice
263
9
 
 
06.11.2017 12:09:46
7.
Agovič Semi 11.06.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
266
9
50
volná karta
02.12.2017 23:56:18
8.
Sluka Matěj 18.05.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
287
9
 
 
26.11.2017 10:46:55
9.
Bušek Kryštof 28.08.2003 TJ Sokol Vysočany
340
9
37
přijat
29.11.2017 22:07:41
10.
Minol Dan 24.05.2003 LTC Český Krumlov
698
4
342
 
22.11.2017 15:21:09
11.
Kutil Šimon 11.10.2001 LTC Radotín
824
3
 
 
10.11.2017 16:17:22
12.
Čvančara Matěj 08.03.2003 LTC Houštka
894
3
592
volná karta
19.11.2017 20:35:38
13.
Švagerka David 29.08.2003 LTC Houštka
913
3
577
 
20.11.2017 06:21:20
14.
Bílek Adam 21.02.2002 SK Meteor Praha
945
3
 
volná karta
22.11.2017 20:27:32
15.
Pekárek Lukáš 19.07.2000 Sokol Praha Dejvice
1170
1
 
přijat
21.11.2017 12:21:27
16.
Ben Ahmed Adam 17.12.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
1170
1
235
 
25.11.2017 11:37:35

Náhradníci
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Vydlák Šimon 13.09.2002 TK Sport Kolovraty
355
6
 
přijat
02.12.2017 23:56:04
2.
Hošna Tadeáš 28.05.2002 SK HAMR, z.s.
121
15
 
přijat
06.12.2017 08:59:31
3.
Prokopius Matyáš 27.12.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
1170
1
499
přijat
06.12.2017 09:00:34
4.
Gedevanišvili Teimuraz 18.09.2002 TC VŠ Praha
474
6
 
přijat
07.12.2017 15:34:03

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Došič Nikola 16.12.2002 TCG Karlovy Vary
355
6
 
odhlášeno hráčem
27.11.2017 07:57:24
2.
Vild Ondřej 19.01.2004 SK Tenis Mýto, o.s.
330
9
96
odhlášeno hráčem
30.11.2017 11:29:15
3.
Divila Radek Adam 24.11.2002 TK Milo Olomouc
178
12
 
odhlášeno hráčem
30.11.2017 19:21:49
4.
Švec Jáchym 19.05.2001 Pála Vízner Tennis z.s.
1170
1
 
odhlášeno hráčem
01.12.2017 13:30:00
5.
Johanides Jan 15.02.2000 LTC Radotín
374
6
 
odhlášeno hráčem
01.12.2017 16:13:27
6.
Bulíř Adam 26.09.2000 LTC Bakov n.Jiz.
894
3
 
odhlášeno hráčem
02.12.2017 23:01:13
7.
Klápa Kryštof 15.04.2001 Sokol Praha Dejvice
545
4
 
odhlášeno pořadatelem
02.12.2017 23:57:58
8.
Bořek-Dohalský Vojtěch 07.01.2004 SK Aritma Praha
689
4
163
odhlášeno hráčem
05.12.2017 10:12:25
9.
Jupa Jakub 18.09.2003 Open Tennis Club
855
3
396
odhlášeno pořadatelem
07.12.2017 15:33:42