Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Tenis Cibulka Open
Pořadatel:  Tenis Cibulka
Datum:  02.-04.12.
Věk. kategorie:  dorost
Hošna Tadeáš
 
 
 
Sommer Patrik
6:2, 6:3
 
Kocourek Adam
6:1, 6:1
 
Šubert Vítek
6:2, 6:7, 1:0
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Bega Petr
 
Bureš Michal
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Pidrman Dominik
 
Valenta Michal
6:0, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Stanek Martin
 
Prachař Jakub
4:6, 6:4, 1:0
 
 
 
Novák Jakub
6:1, 4:6, 1:0
 
Jelínek Adam
6:1, 6:0
 
Průcha Patrik
6:4, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Jupa Jakub
 
Hauge Lukáš
6:0, 4:6, 1:0
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Frýdl Václav
 
Daněk Martin Stefan
3:6, 6:0, 1:0
 
Loužecký Josef
6:3, 6:2
 
 
6:1, 6:4
 
Janis Tomáš
 
Kopecký Maxmilián Albert
6:3, 6:3
 
 
 
Bulíř Adam
6:2, 4:6, 1:0
 
Došič Nikola
6:0, 6:3
 
Kotarac Oliver
7:5, 3:6, 1:0
 
 
 
 
7:5, 3:6, 1:0
 
Gestinger Adam
 
Průcha Oliver
6:1, 7:5
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Jungmann Tomáš
 
Čížek Gabriel
6:4, 1:6, 1:0
 
Minol Dan
6:1, 6:0
 
 
2:6, 7:6, 1:0
 
Drška Vojtěch
 
Dinh Pavel
6:3, 6:3
 
 
 
Manda Ondřej
6:0, 6:0
 
Švec Jáchym
7:6, 2:6, 1:0
 
Pidrman David
6:2, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Bladský Adam
 
Tocháček Marek
7:6, 6:1
 
 
 
 
6:0, 7:5
 
Šich Daniel
 
Vůle Matyáš
6:3, 6:2
 
Klíma Štěpán
6:2, 6:0
 
 
6:2, 6:2
 
Kljujev Leon
 
Rozhodčí turnaje: Jan Ševčík
Poznámka pořadatele: 8:15 Sommer-Kocourek, Novák-Jelínek, Daněk-Loužecký, Bulíř-Došič, Čížek-Minol, Manda-Švec 9:30 Vůle-Klíma, Šubert-Bega, Bureš-Pidrman Dominik, Valenta-Stanek, Průcha P.-Jupa, Hauge-Frýdl 10:45 Kotarac-Gestinger, Průcha O.-Jungmann, Pidrman David-Bladský, Tocháček-Šich, Hošna, Prachař, Janis ostatní 12:00
Počet účastníků39
NasazeníBH
Hošna Tadeáš 12115
Kljujev Leon 12915
Drška Vojtěch 13915
Prachař Jakub 14115
Janis Tomáš 17312
Dinh Pavel 19012
Stanek Martin 22512
Kopecký Maxmilián Albert 23212
Kategorie : 5Součet BH: 108
Kódové číslo akce: 302007

Dinh Pavel - Kljujev Leon
 
 
 
Kotarac Oliver - Čížek Gabriel
6:2, 6:3
 
Tocháček Marek - Šubert Vítek
6:2, 6:1
 
Prachař Jakub - Hauge Lukáš
6:2, 7:6, 7:5
 
Kocourek Adam - Šich Daniel
scr.
 
Sommer Patrik - Jungmann Tomáš
6:0, 6:1
 
Frýdl Václav - Valenta Michal
6:0, 6:0
 
Kopecký Maxmilián Albert - Novák Jakub
6:2, 7:5
 
Průcha Patrik - Průcha Oliver
4:6, 6:4, 1:0
 
Došič Nikola - Bureš Michal
5:7, 6:2, 1:0
 
Drška Vojtěch - Pidrman David
7:5, 3:6, 1:0
 
Daněk Martin Stefan - Pidrman Dominik
6:2, 6:4
 
Bega Petr - Vůle Matyáš
6:1, 6:1
 
 
6:3, 6:2
 
Svoboda Šimon - Stanek Martin
 
Počet dvojic14
NasazeníBH
Kljujev Leon 12915
Drška Vojtěch 13915
Prachař Jakub 14115
Svoboda Šimon 15712
Dinh Pavel 19012
Stanek Martin 22512
Kopecký Maxmilián Albert 23212
Hauge Lukáš 2439
Kategorie : 5Součet BH: 102
Kódové číslo akce: 304007

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Horčák Václav07.08.2003Sokol Horní Počernice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Gestinger Adam09.05.2003ITS Tennis Club, z.s.
Svoboda Šimon26.09.2000TJ Radlice