Český tenisový svaz
Název:
Tenis Cibulka Open
Datum:
02.-04.12.
Pořadatel:
Tenis Cibulka (C - 400)
Kódové číslo:
306007
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Písecký Jan
V Stráni 11
150 00 Praha 5
Tel. (1):
774995021
E-mail:
turnaje@teniscibulka.cz
Internet:
www.teniscibulka.cz

Poznámka pořadatele:

Telefonická nebo SMS prezentace v pátek do 18:00 na tel. 774 995 021. Možnost ubytování v areálu. Přihlášení po středě platí dvojnásobné startovné dle soutěžního řádu.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hošna Tadeáš 28.05.2002 SK HAMR, z.s.
121
15
 
 
23.11.2017 19:30:26
2.
Kljujev Leon 12.02.2002 SK OAZA Praha
129
15
 
 
23.11.2017 19:32:06
3.
Drška Vojtěch 06.07.2000 TC Realsport Nymburk o.s.
139
15
 
 
01.11.2017 08:35:03
4.
Prachař Jakub 09.05.2003 SK HAMR, z.s.
141
15
11
 
22.11.2017 09:23:49
5.
Janis Tomáš 05.06.2001 LTK Liberec
173
12
 
 
20.11.2017 14:03:27
6.
Dinh Pavel 01.10.2001 SK HAMR, z.s.
190
12
 
 
23.11.2017 19:31:52
7.
Stanek Martin 28.06.2000 TJ Radlice
225
12
 
 
07.11.2017 12:28:32
8.
Kopecký Maxmilián Albert 17.11.2002 TK Start Praha-Topolka
232
12
 
 
20.11.2017 16:40:26
9.
Hauge Lukáš 17.03.2003 TK Neridé
243
9
5
volná karta
23.11.2017 12:44:24
10.
Pidrman David 25.03.2000 Sokol Smíchov I.
258
9
 
 
01.11.2017 19:56:22
11.
Bureš Michal 20.12.2002 Tenisklub Cheb
266
9
 
 
11.11.2017 22:25:12
12.
Průcha Patrik 09.02.2001 TJ Sokol Vysočany
270
9
 
 
10.11.2017 21:27:08
13.
Kotarac Oliver 14.07.2002 TJ Spoje Praha
312
9
 
 
25.11.2017 14:42:51
14.
Průcha Oliver 06.05.2002 TJ Sokol Vysočany
349
6
 
 
07.11.2017 21:44:21
15.
Došič Nikola 16.12.2002 TCG Karlovy Vary
355
6
 
 
01.11.2017 08:00:23
16.
Jelínek Adam 23.04.2000 Spartak Polička
379
6
 
 
08.11.2017 17:29:47
17.
Vůle Matyáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s.
389
6
223
 
13.11.2017 18:28:33
18.
Čížek Gabriel 02.05.2002 TK Sparta Praha
405
6
 
 
26.11.2017 09:53:48
19.
Novák Jakub 22.03.2003 LTK Liberec
420
6
20
 
24.11.2017 12:22:23
20.
Kocourek Adam 11.08.2000 TJ TK Neratovice
423
6
 
 
11.11.2017 08:34:02
21.
Tocháček Marek 26.06.2002 TC ESO Praha z.s.
431
6
 
 
12.11.2017 11:59:15
22.
Šich Daniel 17.10.2002 Severočeská tenisová o.s.
451
6
 
 
18.11.2017 09:24:39
23.
Šubert Vítek 23.10.2001 TC VŠ Praha
458
6
 
 
05.11.2017 11:06:29
24.
Daněk Martin Stefan 03.12.2001 Sokol Smíchov I.
545
4
 
 
13.11.2017 22:38:09
25.
Loužecký Josef 22.12.2003 Lokomotiva Beroun
614
4
157
 
27.11.2017 14:19:27
26.
Bega Petr 13.02.2003 SK HAMR, z.s.
629
4
82
 
20.11.2017 16:37:51
27.
Pidrman Dominik 24.02.2003 Sokol Smíchov I.
655
4
339
 
09.11.2017 19:02:21
28.
Jungmann Tomáš 01.07.2003 LTC Modřany 2005
668
4
118
 
27.11.2017 09:09:13
29.
Minol Dan 24.05.2003 LTC Český Krumlov
698
4
342
 
10.11.2017 20:30:09
30.
Klíma Štěpán 16.03.2003 TJ LTC Poděbrady
707
4
176
volná karta
23.11.2017 17:18:46
31.
Manda Ondřej 14.07.2004 Tenisový klub Mníšek
810
3
418
volná karta
01.11.2017 20:11:15
32.
Jupa Jakub 18.09.2003 Open Tennis Club
855
3
396
 
01.11.2017 17:32:40
33.
Frýdl Václav 08.12.2002 TO TJ Slovan Varnsdorf
872
3
 
volná karta
06.11.2017 21:45:09
34.
Bulíř Adam 26.09.2000 LTC Bakov n.Jiz.
894
3
 
volná karta
08.11.2017 21:56:56
35.
Sommer Patrik 08.09.2003 LTC Modřany 2005
965
3
465
volná karta
01.11.2017 08:20:59
36.
Švec Jáchym 19.05.2001 RS SPORTCENTRUM
1170
1
 
volná karta
14.11.2017 21:52:44
37.
Bladský Adam 11.07.2003 LTC Modřany 2005
1170
1
 
volná karta
21.11.2017 22:02:59
38.
Horčák Václav 07.08.2003 Sokol Horní Počernice
1170
1
760
volná karta
23.11.2017 10:08:48
39.
Valenta Michal 20.06.2002 TK Sparta Praha
1170
1
 
 
27.11.2017 11:01:42
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
194
12
12
odhlášeno hráčem
07.11.2017 13:49:04
2.
Bouchner Aleš 18.01.2003 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
403
6
135
odhlášeno hráčem
11.11.2017 11:49:15
3.
Valoušek Jakub 06.03.2003 TKX Tennis Team Krupka z.s.
325
9
102
odhlášeno hráčem
11.11.2017 20:30:12
4.
Liška Vojtěch 31.03.2000 LTC Slovan Kladno
489
6
 
odhlášeno hráčem
16.11.2017 16:09:15
5.
Šoltys Tobias 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
965
3
103
odhlášeno hráčem
18.11.2017 07:28:49
6.
Juha Konrád 10.07.2003 TK Sokolov
1061
3
442
odhlášeno hráčem
19.11.2017 09:39:26
7.
Karel Daniel 06.09.2000 SK Štětí
223
12
 
odhlášeno hráčem
19.11.2017 16:23:02
8.
Koudelka Jaroslav 14.07.2001 TO SK Mělník
195
12
 
odhlášeno hráčem
22.11.2017 19:09:50
9.
Vencl Matyáš 23.12.2002 SK Aritma Praha
172
12
 
odhlášeno hráčem
24.11.2017 12:10:30
10.
Zámečník Adam 29.05.2003 TJ Sokol Vysočany
227
12
38
odhlášeno hráčem
24.11.2017 22:58:41
11.
Šlapák David 20.04.2003 LTK Liberec
470
6
58
odhlášeno hráčem
25.11.2017 11:15:47
12.
Landfeld Vít 20.09.2003 I.ČLTK Praha
379
6
22
IS: kolizní přihláška
25.11.2017 12:00:06
13.
Johanides Jan 15.02.2000 LTC Radotín
374
6
 
IS: kolizní přihláška
25.11.2017 12:00:08
14.
Šlemr Filip 26.06.2003 Sokol Horní Počernice
1170
1
 
IS: kolizní přihláška
25.11.2017 12:00:08
15.
Šulc Matyáš 08.05.2004 Tenisový klub Mníšek
1170
1
360
odhlášeno hráčem
25.11.2017 23:41:30
16.
Klír Lukáš 05.07.2004 I.ČLTK Praha
754
4
47
odhlášeno hráčem
26.11.2017 10:17:24
17.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 TO SK Žamberk
202
12
 
odhlášeno hráčem
26.11.2017 10:17:54
18.
Sluka Matěj 18.05.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
287
9
 
odhlášeno hráčem
26.11.2017 10:41:35
19.
Křepinský Tomáš 10.04.2003 Lokomotiva Trutnov
455
6
26
odhlášeno hráčem
26.11.2017 11:36:54
20.
Hertl Otto 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
435
6
63
IS: kolizní přihláška
26.11.2017 12:00:07
21.
Gestinger Adam 09.05.2003 ITS Tennis Club, z.s.
1170
1
398
IS: kolizní přihláška
26.11.2017 12:00:08
22.
Bureš Martin 14.04.2000 Tenisklub Cheb
171
12
 
odhlášeno hráčem
26.11.2017 21:07:12
23.
Jirucha Ladislav 20.03.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
234
9
 
odhlášeno hráčem
29.11.2017 21:09:37
24.
Pučelík Jan 25.03.2003 LTC Modřany 2005
435
6
211
odhlášeno hráčem
29.11.2017 22:59:47
25.
Fiala Martin 12.04.2003 LTK Bílina
1170
1
401
odhlášeno hráčem
01.12.2017 06:27:30
26.
Novák Vojtěch 15.06.2001 TENIS Klánovice
416
6
 
odhlášeno hráčem
01.12.2017 06:44:03
27.
Stauch Tomáš 26.10.2003 LTC Modřany 2005
604
4
232
odhlášeno hráčem
01.12.2017 17:33:12