Český tenisový svaz
Název:
A1
Datum:
01.-05.12.
Pořadatel:
SK Vitality Slezsko o.s. (A - 700)
Místo konání:
Vendryně 1017
Kódové číslo:
306002
Dvorců + povrch:
4 rebound ace
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Samcová Michaela
Vendryně 1017
739 94 Vendryně
Tel. (1):
702 063 406
E-mail:
michaela.samcova@vitalityslezsko.cz

Poznámka pořadatele:

Ubytování pro hráče a doprovod:

Výjimečná cena ubytování na Hotelu Vitality pro hráče a jejich rodinné příslušníky, a to:
jednolůžkový pokoj: 1490 Kč
dvojlůžkový pokoj: 1990 Kč
U rezervace uveďte, že jste účastníci.

Rezervace: recepce@hotelvitality.cz


Z technických důvodů budeme v sobotu 2.12.2017 začínat herní program na dvou kurtech.

PREZENTACE DO HLAVNÍ SOUTĚŽE 1.12.2017 TELEFONICKY NEBO SMS NA TEL.: 702 063 406 DO 17:00 HOD.

Plán hry na sobotu 1.12.2017:

8:00 hod. Mališ, Opálka, Jančík, Kovařík
NB 9:00 hod. Mihoč, Šilhavý, Kubík, Pírek
NB 10:00 hod. Gorbušin, Otypka, Marančák, Šmédek
NB 11:30 hod. Pleva, Horák, Beran, Barnat
NB 13:00 hod. Vondrák, Šlachta, Čech, Červinka
NB 14:30 hod. Zoubek, Vaculík, Semerák, Bartoň
NB 16:00 hod. Růžička A., Holiš, Podolan, Pučálka
NB 17:30 hod. Podzemný, Hegenbart, Stavrovsky, Černý.

Rozehrávky je možno v čase od 7:00 hod. do 8:00 hod.

Přihlášky do čtyřhry 1.12.2017 do 16:00 hod.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pleva Jan 23.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
12
45
 
 
08.11.2017 07:39:51
2.
Barnat Jiří 26.07.2001 TK Neridé
13
45
 
 
04.11.2017 09:22:59
3.
Vondrák Martin 21.05.2001 TK AGROFERT Prostějov
18
35
 
 
16.11.2017 22:22:53
4.
Červinka Petr 05.04.2000 Severočeská tenisová o.s.
21
35
 
 
08.11.2017 18:30:35
5.
Semerák Jan 26.01.2001 TK Neridé
23
35
 
 
17.11.2017 14:19:49
6.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
25
35
 
 
05.11.2017 21:03:11
7.
Šilhavý Jan 06.08.2000 Severočeská tenisová o.s.
31
30
 
 
09.11.2017 19:33:38
8.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
32
30
 
 
01.11.2017 07:59:47
9.
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov
33
30
 
 
20.11.2017 21:15:37
10.
Pírek František 02.06.2000 SK HAMR, z.s.
34
30
 
 
13.11.2017 13:39:01
11.
Marančák Jan 10.01.2000 TK AGROFERT Prostějov
35
30
 
 
01.11.2017 08:14:57
12.
Šmédek Jaroslav 12.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
37
30
 
 
01.11.2017 16:42:09
13.
Podzemný Vojtěch 24.10.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
38
30
 
 
08.11.2017 18:52:23
14.
Stavrovsky Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
40
30
 
 
08.11.2017 16:46:41
15.
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM
42
30
 
 
01.11.2017 18:27:49
16.
Jančík Jakub 13.10.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
42
30
 
 
09.11.2017 07:39:21
17.
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha
46
25
 
 
10.11.2017 17:36:03
18.
Horák Ondřej 14.10.2002 SK LAMA o.s.
51
25
 
 
01.11.2017 09:18:58
19.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
55
25
 
 
07.11.2017 17:52:31
20.
Podolan Petr 08.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
56
25
 
volná karta ČTS
02.11.2017 09:20:32
21.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
57
25
 
volná karta ČTS
01.11.2017 09:34:33
22.
Hegenbart Max 08.10.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
59
25
 
 
06.11.2017 20:33:41
23.
Mihoč Jakub 31.01.2001 SK Vitality Slezsko o.s.
100
20
 
volná karta
02.11.2017 18:55:12
24.
Otypka Matouš 12.02.2003 SK LAMA o.s.
204
12
10
 
05.11.2017 12:06:33
25.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
221
12
3
 
07.11.2017 12:34:18
26.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
392
6
48
volná karta
24.11.2017 17:03:23
27.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
443
6
6
 
09.11.2017 05:07:23
28.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
574
4
8
 
06.11.2017 15:34:56
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
63
25
 
 
15.11.2017 20:49:57
2.
Čech Michael 09.03.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
65
25
 
 
01.11.2017 11:47:57
3.
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha
67
25
 
 
14.11.2017 22:54:14
4.
Růžička Václav 21.02.2000 TK Škoda Plzeň z.s.
68
25
 
 
15.11.2017 15:03:24
5.
Zoubek Vojtěch 29.05.2000 TK Havířov
70
20
 
 
15.11.2017 20:26:35
6.
Holiš Dominik 22.05.2000 TK Radegast
72
20
 
 
16.11.2017 19:18:14
7.
Růžička Adam 16.03.2000 TK Olymp Praha
76
20
 
 
15.11.2017 05:58:00
8.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
78
20
 
 
02.11.2017 08:53:18
9.
Forman Max 27.02.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
83
20
 
 
13.11.2017 13:04:06
10.
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín
84
20
 
 
01.11.2017 06:32:59
11.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
130
15
 
volná karta ČTS
04.11.2017 20:03:08
12.
Jadamus Adam 22.04.2001 SK Vitality Slezsko o.s.
295
9
 
volná karta
28.11.2017 19:02:34
13.
Machala Martin 18.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
355
6
17
 
07.11.2017 09:46:54
14.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
502
6
27
volná karta ČTS
25.11.2017 09:49:11
15.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov
721
4
24
 
01.11.2017 08:30:28
16.
Wojnar Dominik 19.02.2003 SK Vitality Slezsko o.s.
810
3
178
volná karta
02.11.2017 20:01:01

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hrachovec Tomáš 27.07.2001 TK Slavia Orlová
96
20
 
 
01.11.2017 16:02:27
2.
Mišťúrik David 24.09.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s.
126
15
 
 
04.11.2017 12:01:25
3.
Paleček Adam 09.01.2001 Tenisový klub Tesla Brno
132
15
 
 
02.11.2017 09:04:42
4.
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast
134
15
 
 
01.11.2017 15:25:33
5.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
137
15
548
 
09.11.2017 17:28:18
6.
Bartoněk Jonáš 18.12.2002 TC Brno.
154
15
 
 
01.11.2017 13:48:21
7.
Šustáček Tomáš 21.01.2001 TK DEZA Valašské Meziříčí
155
15
 
 
04.11.2017 10:02:25
8.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 Slavoj Český Brod
160
12
 
 
01.11.2017 12:46:12
9.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
169
12
 
 
02.11.2017 13:33:17
10.
Bollog Jiří 21.07.2001 Městský tenisový klub Karviná
204
12
 
 
01.11.2017 14:31:25
11.
Urban Radim 04.05.2001 TK Slavia Orlová
223
12
 
 
01.11.2017 18:41:21
12.
Blažka Stanislav 10.12.2000 TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s.
225
12
 
 
14.11.2017 08:22:24
13.
Křenek Kristián 28.05.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
273
9
87
 
16.11.2017 23:53:42
14.
Postupa Richard 10.03.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
301
9
34
 
12.11.2017 10:39:49
15.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TJ Spoje Praha
305
9
49
 
04.11.2017 09:33:06
16.
Szturc Dominik 20.07.2000 SK Vitality Slezsko o.s.
311
9
 
 
04.11.2017 12:10:08
17.
Raška Vítek 10.02.2003 SK Vitality Slezsko o.s.
364
6
149
 
02.11.2017 18:08:25
18.
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK SC OSTRAVA
434
6
 
 
02.11.2017 16:58:47
19.
Polách Felipe 23.06.2004 TK Havířov
745
4
69
 
03.11.2017 14:21:38

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Fojtů Michal 05.01.2002 TJ Zbrojovka Vsetín
200
12
 
odhlášeno hráčem
12.11.2017 13:03:07
2.
Kroupa Václav 04.08.2000 Tenisklub Cheb
65
25
 
odhlášeno hráčem
14.11.2017 21:44:37
3.
Spirka Simon 19.02.2004 Slavoj Český Těšín
618
4
111
odhlášeno hráčem
18.11.2017 19:56:46
4.
Myslivec Matouš 02.09.2001 TK Havířov
307
9
 
odhlášeno hráčem
19.11.2017 13:58:07
5.
Janík Petr 09.03.2003 TK Radegast
521
6
129
odhlášeno hráčem
20.11.2017 19:28:29
6.
Mazanec Adam 22.02.2003 TK Bílovec
793
4
621
odhlášeno hráčem
21.11.2017 07:00:30
7.
Rodák Jan 02.05.2001 Městský tenisový klub Karviná
201
12
 
odhlášeno hráčem
21.11.2017 15:36:46
8.
Častulík Marek 26.03.2003 TK Milo Olomouc
255
9
135
odhlášeno hráčem
22.11.2017 20:28:34
9.
Valigůra Radim 29.06.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
193
12
 
odhlášeno hráčem
22.11.2017 21:15:22
10.
Palán David 07.09.2003 TK Spartak Jihlava
299
9
25
odhlášeno hráčem
23.11.2017 08:06:52
11.
Navrátil Vojtěch 02.05.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
209
12
 
odhlášeno hráčem
23.11.2017 17:34:59
12.
Divila Radek Adam 24.11.2002 TK Milo Olomouc
178
12
 
odhlášeno hráčem
23.11.2017 17:41:57
13.
Janis Tomáš 05.06.2001 LTK Liberec
173
12
 
odhlášeno hráčem
23.11.2017 20:43:47
14.
Čech Filip 23.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
291
9
39
odhlášeno hráčem
24.11.2017 10:31:13
15.
Polák Marek 21.04.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
149
15
 
odhlášeno hráčem
24.11.2017 14:21:45
16.
Doušek Adam 13.06.2002 ŽLTC Brno
134
15
 
odhlášeno hráčem
24.11.2017 18:53:58
17.
Jurajda Adam 17.05.2003 TK AGROFERT Prostějov
160
12
1
odhlášeno hráčem
24.11.2017 22:00:43
18.
Tejkal Marek 05.11.2002 ŽLTC Brno
97
20
 
odhlášeno hráčem
25.11.2017 11:08:40
19.
Landfeld Vít 20.09.2003 I.ČLTK Praha
379
6
22
IS: kolizní přihláška
25.11.2017 12:00:03
20.
Kračman Michal 23.06.2003 TK Sparta Praha
227
12
14
IS: kolizní přihláška
25.11.2017 12:00:04
21.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
117
15
 
odhlášeno hráčem
26.11.2017 21:14:20
22.
Novák Jiří 23.05.2001 TK AGROFERT Prostějov
69
20
 
odhlášeno hráčem
27.11.2017 11:05:58
23.
Moravec Ondřej 25.08.2001 TK Hlučín
105
20
 
odhlášeno hráčem
28.11.2017 08:46:36
24.
Kus Jan 11.04.2002 TO TJ Nový Jičín
320
9
 
odhlášeno hráčem
28.11.2017 15:43:43
25.
Ventrča Václav 15.08.2001 TK Zlín
113
15
 
odhlášeno hráčem
28.11.2017 16:34:28
26.
Rys Dominik 20.09.2002 VSK VŠB-TU Ostrava
90
20
 
odhlášeno hráčem
28.11.2017 22:21:57
27.
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha
50
25
 
odhlášeno hráčem
29.11.2017 09:30:51
28.
Keller Oliver 22.01.2001 TK Olymp Praha
112
15
 
odhlášeno hráčem
29.11.2017 14:22:03
29.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
87
20
 
odhlášeno hráčem
29.11.2017 19:53:50
30.
Kulhánek Michael 01.07.2001 TC Brno.
105
20
 
odhlášeno hráčem
29.11.2017 23:03:08
31.
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
95
20
 
odhlášeno pořadatelem
30.11.2017 07:14:52
32.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
144
15
 
odhlášeno hráčem
30.11.2017 14:59:34
33.
Zpěvák Lukáš 17.12.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
127
15
 
odhlášeno pořadatelem
30.11.2017 15:18:56
34.
Najman Erik 13.04.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s.
93
20
 
odhlášeno pořadatelem
30.11.2017 16:27:22
35.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
119
15
 
odhlášeno hráčem
30.11.2017 17:24:32
36.
Galuška Daniel Damián 16.12.2002 SK LAMA o.s.
132
15
 
odhlášeno hráčem
30.11.2017 17:58:39