Český tenisový svaz
Název:
A1
Datum:
29.11-03.12.
Pořadatel:
TENIS SLOVÁCKO z.s. (A - 800)
Místo konání:
Salašská 2182, Staré Město
Kódové číslo:
306000
Dvorců + povrch:
3 Bergo
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Štěpánek Pavel
Salašská 2182
686 03 Staré Město
Tel. (1):
608686199
Tel. (2):
775701618
E-mail:
turnaje@tenisslovacko.cz

Poznámka pořadatele:

POZOR
prezentace kvalifikace i hlavní soutěže pátek 29.11. do 10:00 (kvalifikace osobně), hlavní soutěž sms 608686199.
Los proběhne po 10h v areálu pořádajícího klubu Salašská 2182, Staré Město (www.sportparkrybnicek.cz)

ROZEHRÁVKY:
Pátek 8:30-9:30 před kval.
Pátek po 19:00 možnost tréninků
SO,NE 7:30-8:20


PROGRAM TURNAJE:
Pátek Kvalifikace
Sobota 1. kolo dvouhra + 1. kolo čtyřhra
Neděle Osmifinále, čtvrtfinále dv. + čtvrt, semi čtyřhra
Pondělí semi dvouhra + finále čtyřhra
Finále dvouhra dle rozhodnutí VR

Ubytování možné přímo v areálu Sportparku Rybníček tel. 730 150 181(již plně obsazeno)
dále pak:
http://www.villarozarka.cz/
http://www.granduh.cz/



Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
11
45
 
 
13.11.2019 14:10:33
2.
Válek Ondřej 13.11.2003 TK AGROFERT Prostějov
18
35
 
 
13.11.2019 13:11:16
3.
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha
24
35
 
 
11.11.2019 10:27:39
4.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
26
35
 
 
13.11.2019 10:08:25
5.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
27
35
 
 
03.11.2019 11:12:53
6.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
28
30
 
 
05.11.2019 13:33:28
7.
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Olymp Praha
32
30
 
 
10.11.2019 19:33:06
8.
Otypka Matouš 12.02.2003 TK AGROFERT Prostějov
33
30
 
 
04.11.2019 11:49:49
9.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
34
30
 
 
01.11.2019 05:49:15
10.
Zapletal Josef 07.01.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
37
30
 
 
08.11.2019 17:52:41
11.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
39
30
 
 
09.11.2019 16:02:58
12.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
40
30
 
 
05.11.2019 21:07:58
13.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Olymp Praha
42
30
 
 
03.11.2019 21:40:00
14.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
45
25
 
 
02.11.2019 13:30:30
15.
Galuška Daniel Damián 16.12.2002 SK LAMA o.s.
46
25
 
 
08.11.2019 14:26:20
16.
Forman Max 27.02.2002 TJ Sokol Vysočany
48
25
 
 
04.11.2019 13:51:06
17.
Jindáček Jiří 20.08.2003 LTC Slovan Kladno
49
25
 
 
04.11.2019 20:27:59
18.
Havlíček Mark 13.10.2003 Severočeská tenisová o.s.
52
25
 
 
06.11.2019 09:45:19
19.
Praus Lukáš 27.11.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
54
25
 
 
01.11.2019 10:18:17
20.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
60
25
 
volná karta ČTS
02.11.2019 19:37:13
21.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
64
25
 
volná karta ČTS
12.11.2019 14:19:27
22.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
67
20
 
 
09.11.2019 18:10:26
23.
Říha Matyáš 01.02.2004 HTK Třebíč
121
15
 
volná karta pořadatele
02.11.2019 22:20:51
24.
Kozumplík Michal 19.07.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
183
12
 
volná karta pořadatele
04.11.2019 20:42:22
25.
Blumaier Daniel 20.05.2005 ŽLTC Brno
281
9
37
 
06.11.2019 10:02:08
26.
Laštovička Luboš 27.02.2005 TK Spartak Jihlava
303
9
31
 
09.11.2019 15:35:11
27.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
319
9
33
 
11.11.2019 19:14:39
28.
Pazdera Marek 07.02.2005 I.ČLTK Praha
1077
1
6
 
07.11.2019 19:08:04
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
68
20
 
 
01.11.2019 09:03:38
2.
Machala Martin 18.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
71
20
 
 
04.11.2019 15:25:44
3.
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
79
20
 
 
12.11.2019 12:55:26
4.
Klakurka Lukáš 04.08.2003 TC Brno.
85
20
 
 
03.11.2019 21:32:57
5.
Kollár Petr 23.12.2002 Severočeská tenisová o.s.
88
20
 
 
01.11.2019 10:12:32
6.
Doušek Adam 13.06.2002 ŽLTC Brno
91
20
 
 
03.11.2019 16:35:17
7.
Hovorka Patrik 29.09.2003 LTC Panorama Teplice
93
20
 
 
05.11.2019 21:09:42
8.
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast
95
20
 
 
09.11.2019 09:56:23
9.
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha
98
20
 
volná karta ČTS
15.11.2019 17:38:36
10.
Guráš Martin 18.09.2004 TK Na Dolině o.s.
100
20
 
 
05.11.2019 06:01:12
11.
Krischke Adam 03.05.2003 TK Radošovice
109
15
 
volná karta ČTS
15.11.2019 08:58:01
12.
Padevět Jonáš 05.01.2004 Tenisový klub Černošice
111
15
 
 
17.11.2019 18:52:25
13.
Káňa Filip 19.06.2004 TK Havířov
120
15
 
volná karta pořadatele
13.11.2019 21:28:11
14.
Sucháň Ondřej 18.05.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s.
510
4
72
volná karta pořadatele
01.11.2019 19:45:47
15.
Jelínek Jakub 21.06.2005 HTK Třebíč
514
4
226
 
15.11.2019 19:44:37
16.
Dočekal Daniel 23.11.2005 HTK Třebíč
1077
1
696
 
04.11.2019 09:32:16

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zourek David 29.07.2003 ŽLTC Brno
116
15
 
 
04.11.2019 06:52:48
2.
Komrska Ondřej 13.09.2002 TC Brno.
118
15
 
 
02.11.2019 23:45:10
3.
Polách Felipe 23.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
145
15
 
 
06.11.2019 15:02:07
4.
Postupa Richard 10.03.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
158
12
 
 
03.11.2019 10:29:32
5.
Vítek Kryštof 22.01.2002 SK Tenis Tišnov
165
12
 
 
06.11.2019 16:21:08
6.
Valenta Radim 24.09.2004 HTK Třebíč
172
12
 
 
07.11.2019 18:04:15
7.
Viznar Alan 26.08.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
175
12
 
 
10.11.2019 20:40:58
8.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
192
12
 
 
18.11.2019 10:32:51
9.
Stindl Rudolf 17.12.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
636
4
 
 
02.11.2019 11:09:50
10.
Čech Jan 01.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
110
15
 
 
22.11.2019 10:46:48

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kořalka Vojtěch 09.07.2003 TK Gymnázium Uničov
319
9
 
odhlášeno hráčem
02.11.2019 13:34:34
2.
Bratršovský Adam 02.06.2005 TK Lomnice n.Pop.
1077
1
660
odhlášeno hráčem
03.11.2019 19:38:50
3.
Ševčík Martin 31.05.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s.
532
4
220
odhlášeno hráčem
07.11.2019 19:43:40
4.
Velík Lukáš 17.06.2005 I.ČLTK Praha
416
6
3
odhlášeno hráčem
13.11.2019 13:58:54
5.
Palán David 07.09.2003 TK Spartak Jihlava
101
20
 
odhlášeno hráčem
15.11.2019 11:43:24
6.
Fedasko Nikolas 02.09.2005 TK Sparta Praha
1077
1
8
odhlášeno hráčem
15.11.2019 13:52:03
7.
Prusenovský Adam 21.07.2005 TK Zlín
375
6
61
odhlášeno hráčem
15.11.2019 20:39:56
8.
Juřena Michal 04.10.2005 TK Zlín
260
9
40
odhlášeno hráčem
16.11.2019 10:54:26
9.
Janík Petr 09.03.2003 Rožnovský tenisový klub
196
12
 
odhlášeno hráčem
17.11.2019 17:25:02
10.
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha
94
20
 
odhlášeno hráčem
18.11.2019 08:01:40
11.
Zavadil Alexandr 15.07.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
852
3
199
odhlášeno hráčem
19.11.2019 16:03:49
12.
Fojtů Michal 05.01.2002 TJ Zbrojovka Vsetín
206
12
 
odhlášeno hráčem
19.11.2019 19:23:31
13.
Vaculík Robin 14.04.2005 TC Brno.
372
6
143
odhlášeno hráčem
19.11.2019 21:57:04
14.
Kelnar Lukáš 08.01.2003 LTC Pardubice
108
15
 
odhlášeno hráčem
20.11.2019 12:30:49
15.
Bako Jan 23.08.2005 TK SC OSTRAVA
294
9
54
odhlášeno hráčem
20.11.2019 19:16:30
16.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
124
15
 
odhlášeno hráčem
20.11.2019 23:22:35
17.
Chvapil Viktor 11.08.2004 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
292
9
 
odhlášeno hráčem
21.11.2019 07:09:43
18.
Nápravník Adam 10.04.2004 TC Dvůr Králové, z.s.
86
20
 
odhlášeno hráčem
21.11.2019 14:25:37
19.
Prášek Vojtěch 23.01.2005 ŽLTC Brno
438
6
65
odhlášeno hráčem
22.11.2019 07:35:31
20.
Páral Radim 04.11.2004 TK Spartak Jihlava
186
12
 
odhlášeno hráčem
22.11.2019 09:50:58
21.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
59
25
 
odhlášeno hráčem
22.11.2019 11:14:30
22.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
80
20
 
odhlášeno hráčem
22.11.2019 11:58:43
23.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TK Olymp Praha
92
20
 
odhlášeno hráčem
22.11.2019 15:26:19
24.
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov
229
9
2
odhlášeno hráčem
22.11.2019 16:57:30
25.
Novotný Šimon 01.01.2004 TK Neridé
135
15
 
odhlášeno hráčem
22.11.2019 17:13:54
26.
Suchánek David 02.11.2004 BLTC Brno
267
9
 
odhlášeno hráčem
22.11.2019 20:40:03
27.
Bažant Filip 25.01.2002 LTK TEPLICE o.s.
136
15
 
odhlášeno hráčem
22.11.2019 20:53:27
28.
Vild Ondřej 19.01.2004 TK Slavia Plzeň
153
12
 
odhlášeno hráčem
23.11.2019 11:21:22
29.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 LTC Pardubice
99
20
 
odhlášeno hráčem
23.11.2019 11:59:04
30.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
84
20
 
IS: kolizní přihláška
23.11.2019 12:00:01
31.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
23
35
 
odhlášeno hráčem
24.11.2019 19:09:03
32.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
36
30
 
odhlášeno hráčem
25.11.2019 19:47:07
33.
Uhřík Tadeáš 17.01.2002 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
131
15
 
odhlášeno hráčem
25.11.2019 20:46:57
34.
Černý Jan 10.11.2004 ŽLTC Brno
273
9
 
odhlášeno hráčem
26.11.2019 20:52:54
35.
Fromel Martin 16.02.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
170
12
 
odhlášeno hráčem
28.11.2019 14:06:42
36.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov
35
30
 
odhlášeno hráčem
28.11.2019 17:01:15