Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  13.-15.06.
Věk. kategorie:  dospělí
Pulchartová Laetitia
 
 
 
Můrová Vendula
6:0, 5:7, 6:3
 
Mrowiecová Karolína
6:2, 6:0
 
Kósová Karolína
6:0, 6:3
 
Matušková Veronika
6:0, 6:2
 
Gaňová Adriana
2:6, 6:2, 6:3
 
Koláčková Barbora
6:0, 6:1
 
Odleváková Zuzana
2:6, 6:3, 6:0
 
 
 
Sojková Eliška
7:5, 6:2
 
Schirmerová Terezie
1:6, 7:6, 6:0
 
Ondroušková Nella Chiara
6:4, 6:4
 
Krstovská Agáta
6:0, 6:0
 
 
7:5, 6:0
 
Kuchařová Michaela
 
Malatinská Justýna
7:6, 0:6, 6:4
 
 
 
Navrátilová Magdalena
4:6, 6:3, 6:0
 
Bártová Natálie
6:3, 6:3
 
Žílová Petra
7:6, 6:2
 
Křenková Tereza
6:2, 6:0
 
Huťková Klaudie
6:4, 4:1, scr.
 
Silná Alexandra
6:3, 6:2
 
Svozilová Marie
6:4, 6:4
 
Vančurová Sára
6:2, 6:1
 
Fížová Vendula
6:0, 6:3
 
Vančurová Adéla
6:4, 6:2
 
Škrabalová Gabriela
6:1, 6:4
 
Bazgierová Agáta
6:0, 6:0
 
 
6:2, 6:0
 
Augustinová Natálie
 
Pektorová Hana
3:6, 6:3, 6:3
 
 
 
Paštiková Valentýna
6:3, 6:1
 
Pánová Karolina
7:6, 6:3
 
Kramolišová Dominika
6:3, 6:3
 
Vlachopulosová Nelly
6:3, 7:5
 
 
4:6, 6:1, scr.
 
Kareisová Ludmila
 
Břicháčková Sabina
6:4, 6:3
 
Kurková Viktorie
6:1, 6:0
 
Vašková Veronika
6:2, 6:3
 
Slováková Kamila
6:0, 6:0
 
Slaměníková Marie
6:2, 6:2
 
Šulcová Vanesa
6:4, 6:1
 
 
6:4, 7:5
 
Petruželová Lucie
 
Pokorná Barbora
3:6, 6:3, 6:0
 
 
 
Bystroňová Klára
6:0, 6:0
 
Benešová Nicol
6:3, 6:0
 
Losková Veronika
7:6, 6:3
 
Wawrzyczková Monika
6:2, 6:0
 
 
6:3, 6:2
 
Dohnalová Rozálie
 
Moravcová Adéla
6:1, 6:0
 
Damašková Kristýna
6:1, 4:6, 6:1
 
Kubačáková Laura
6:2, 6:0
 
Fížová Monika
6:3, 6:2
 
Tesařová Nicol
6:4, 6:3
 
Kurková Kateřina
5:0, scr.
 
 
6:0, 6:0
 
Břečková Nikola
 
Rozhodčí turnaje: Škerko Libor (platná licence B do 31.12.2022)
Počet účastníků53
NasazeníBH
Pulchartová Laetitia 3525
Břečková Nikola 4025
Malatinská Justýna 4325
Petruželová Lucie 4925
Pektorová Hana 5125
Pokorná Barbora 5420
Kuchařová Michaela 5820
Augustinová Natálie 6320
Kategorie : 8Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 212970

Břečková Nikola - Kareisová Ludmila
 
 
 
Vančurová Adéla - Vančurová Sára
6:1, 6:4
 
Bazgierová Agáta - Bystroňová Klára
6:0, 6:1
 
Paštiková Valentýna - Svozilová Marie
7:6, 6:1
 
 
 
Odleváková Zuzana - Kramolišová Dominika
7:6, 6:4
 
 
 
Kuchařová Michaela - Koláčková Barbora
1:6, 6:3, 1:0
 
 
 
Matušková Veronika - Sojková Eliška
6:2, 6:1
 
Slováková Kamila - Benešová Nicol
6:3, 6:4
 
Vlachopulosová Nelly - Ondroušková Nella Chiara
3:6, 7:5, 1:0
 
 
 
Pokorná Barbora - Dohnalová Rozálie
6:2, 6:1
 
 
 
Huťková Klaudie - Damašková Kristýna
6:4, 6:3
 
 
 
Schirmerová Terezie - Žílová Petra
6:1, 6:4
 
 
 
Pulchartová Laetitia - Silná Alexandra
6:4, 6:3
 
 
 
Fížová Monika - Fížová Vendula
6:1, 6:1
 
 
 
Wawrzyczková Monika - Mrowiecová Karolína
scr.
 
 
 
Pánová Karolina - Kósová Karolína
6:3, 3:6, 1:0
 
 
 
Navrátilová Magdalena - Bártová Natálie
6:1, 7:6
 
Křenková Tereza - Moravcová Adéla
6:2, 6:2
 
 
4:6, 6:3, 1:0
 
Petruželová Lucie - Augustinová Natálie
 
Rozhodčí turnaje: Škerko Libor (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Hráčka Moravcová pro zranění kotníku k zápasu semifinále nenastoupila
Počet dvojic19
NasazeníBH
Pulchartová Laetitia 3525
Břečková Nikola 4025
Petruželová Lucie 4925
Pokorná Barbora 5420
Kuchařová Michaela 5820
Augustinová Natálie 6320
Kareisová Ludmila 6520
Moravcová Adéla 8615
Kategorie : 8Součet BH: 170
Kódové číslo akce: 214970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bystroňová Klára30.09.2003Slavoj Český Těšín