Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  02.-04.06.
Věk. kategorie:  dospělí
Kubáňová Karolína
 
 
 
Kósová Karolína
6:3, 6:4
 
Kopecká Anna Marie
7:5, 6:2
 
Hendrychová Tereza
6:4, 6:3
 
Klimšová Klára
6:7, 6:3, 6:4
 
Ondroušková Nella Chiara
2:6, 6:3, 6:3
 
Kuchařová Michaela
6:4, 6:4
 
 
scr.
 
Hejčová Dominika
 
Wawrzyczková Monika
6:2, 6:2
 
Mrowiecová Karolína
6:3, 6:2
 
Čecháková Eva
4:6, 6:1, 6:4
 
Ghoubrial Věra
6:3, 6:1
 
 
7:5, 2:6, 7:6
 
Koláčková Barbora
 
Vlachopulosová Nelly
7:5, 6:4
 
 
 
Svozilová Marie
6:3, 6:1
 
Pokorná Barbora
6:0, 6:2
 
Silná Alexandra
6:4, 7:5
 
Malatinská Justýna
6:2, 7:5
 
 
6:3, 6:2
 
Richtrová Sabina
 
Pánová Karolina
6:3, 6:4
 
 
 
Paštiková Valentýna
6:1, 2:6, 6:3
 
Augustinová Natálie
5:7, 6:2, 6:0
 
Vašková Veronika
5:7, 6:3, 6:0
 
Sušeň Tereza
scr.
 
 
6:0, 6:0
 
Kudelová Martina
 
Poznámka pořadatele: PONDĚLÍ: 9,00 hod.Finále 11,00 čtyřhry
Počet účastníků25
NasazeníBH
Kubáňová Karolína 3725
Kudelová Martina 5820
Hejčová Dominika 6520
Richtrová Sabina 8615
Koláčková Barbora 9715
Pánová Karolina 10815
Vlachopulosová Nelly 12415
Kuchařová Michaela 12712
Kategorie : 8Součet BH: 137
Kódové číslo akce: 212970

Richtrová Sabina - Kubáňová Karolína
 
 
 
Wawrzyczková Monika - Mrowiecová Karolína
6:3, 7:5
 
Malatinská Justýna - Pokorná Barbora
scr.
 
Kopecká Anna Marie - Hejčová Dominika
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Hendrychová Tereza - Svozilová Marie
 
Pánová Karolina - Kósová Karolína
7:5, 7:6
 
 
 
 
7:6, 6:4
 
Koláčková Barbora - Kuchařová Michaela
 
Klimšová Klára - Ondroušková Nella Chiara
6:4, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Kudelová Martina - Silná Alexandra
 
Počet dvojic9
NasazeníBH
Kubáňová Karolína 3725
Kudelová Martina 5820
Hejčová Dominika 6520
Richtrová Sabina 8615
Koláčková Barbora 9715
Pánová Karolina 10815
Kuchařová Michaela 12712
Pokorná Barbora 18812
Kategorie : 8Součet BH: 134
Kódové číslo akce: 214970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Masaříková Eliška15.10.2000TK DEZA Valašské Meziříčí
Kostková Karolína19.06.2001TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
Planková Natalie16.08.2003VSK VŠB-TU Ostrava
Břečková Nikola14.07.2001ITS Tennis Club, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Paštiková Valentýna25.06.2002I.NTC Olomouc
Mrowiecová Karolína18.04.2003Tennis Hill Havířov o.s.