Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
01.-03.06. |
Pořadatel: |
Praha (P - 500) |
Kódové číslo: |
216800 |
Dvorců+povrch: |
6 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Váňa Miroslav |
: |
Pod plynojemem 164 |
: |
180 00 Praha 8 |
Tel. (1): |
607540815 |
E-mail: |
mirovana@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Způsob prezence v pátek pouze formou SMS na tel. 607 540 815 od 17.10 hod. do 18:00 hod. Po 18.00 hod. losování, do 20.30 hod. bude vylosování a pořadí zápasu umístěno na internetu. Právo startu mají pouze hráči s českým státním občanstvím registrovaní v pražských klubech . Vítěz každé disciplíny získává titul „Přeborník tenisové oblasti Praha 2018“. Prize money: Dvouhra: V 5000,- Kč; F 2000,- Kč; SF 1000,- Kč; Čtyřhra (pro pár): V 2000,- Kč; F 1000,- Kč; Vrchní rozhodčí- Miroslav Váňa Zdravotník- Miloslav Hejna |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Hájková Klára |
16.04.1999 |
SK OAZA Praha |
62 |
20 |
|
|
08.04.2019 18:54:32 |
2. |
Sirotková Šarlota Sofie |
17.09.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
69 |
20 |
20 |
|
25.03.2019 20:28:44 |
3. |
Filip Kateřina |
01.09.1999 |
Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. |
85 |
15 |
|
|
16.03.2019 09:28:14 |
4. |
Zeminová Markéta |
27.11.1996 |
TK Start Praha-Topolka |
101 |
15 |
|
|
18.03.2019 10:40:34 |
5. |
Hubičková Magdalena |
19.08.2000 |
TK FZŠ Trávníčkova |
111 |
15 |
272 |
|
06.04.2019 17:16:22 |
6. |
Vašíčková Adéla |
02.01.2001 |
I.ČLTK Praha |
121 |
15 |
152 |
|
10.05.2019 17:29:01 |
7. |
Nová Andrea |
05.11.2003 |
TJ Spoje Praha |
127 |
12 |
13 |
|
24.03.2019 17:40:04 |
8. |
Kalousková Sylvie |
08.10.2002 |
SK Aritma Praha |
135 |
12 |
86 |
|
15.03.2019 16:35:21 |
9. |
Dejnožková Tereza |
17.07.2002 |
SK HAMR, z.s. |
145 |
12 |
36 |
|
02.04.2019 16:38:44 |
10. |
Kubíková Patricie |
06.01.2004 |
TK Sparta Praha |
150 |
12 |
16 |
|
27.05.2019 11:24:38 |
11. |
Bohatová Zuzana |
15.04.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
155 |
12 |
134 |
|
16.03.2019 16:42:58 |
12. |
Černá Agáta |
25.03.2004 |
I.ČLTK Praha |
156 |
12 |
33 |
|
28.05.2019 11:33:00 |
13. |
Bedrnová Kristýna |
06.09.2001 |
TC VŠ Praha |
163 |
12 |
103 |
|
24.03.2019 14:48:38 |
14. |
Richterová Šárka |
16.05.2000 |
TO SK Mělník |
166 |
12 |
290 |
|
17.03.2019 16:45:34 |
15. |
Bíbová Tereza |
09.04.2001 |
Pliskova Tennis Academy, z.s. |
228 |
9 |
432 |
|
09.04.2019 12:07:10 |
16. |
Fruhvirtová Brenda |
02.04.2007 |
TJ Spoje Praha |
231 |
9 |
196 |
|
16.05.2019 21:39:18 |
17. |
Kulhánková Denisa |
28.09.1995 |
TJ Spoje Praha |
278 |
9 |
|
|
23.03.2019 07:16:05 |
18. |
Talpová Dominika |
21.09.2001 |
SK OAZA Praha |
291 |
9 |
229 |
|
02.04.2019 09:20:36 |
19. |
Bencová Veronika |
30.07.1998 |
TK FZŠ Trávníčkova |
294 |
9 |
|
volná karta |
30.05.2019 06:32:13 |
20. |
Agovič Lejla |
11.06.2003 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
375 |
6 |
112 |
volná karta |
30.05.2019 06:32:45 |
21. |
Drukerová Liliana Tucky |
28.07.2002 |
Sokol Říčany |
596 |
4 |
117 |
|
12.04.2019 22:55:24 |
22. |
Dvořáková Kristýna |
14.11.2003 |
Tenis Cibulka |
631 |
4 |
214 |
|
03.04.2019 11:08:50 |
23. |
Elichová Sára |
07.04.2000 |
SK Aritma Praha |
631 |
4 |
311 |
|
24.04.2019 20:45:21 |
24. |
Knížová Jana |
19.08.2003 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
776 |
3 |
211 |
|
29.05.2019 16:02:51 |
25. |
Sváčková Veronika |
14.12.2002 |
LTC Modřany 2005 |
807 |
3 |
143 |
|
29.05.2019 13:44:40 |
26. |
Havlíčková Lucie |
13.03.2005 |
TK Sparta Praha |
1030 |
1 |
154 |
|
19.05.2019 21:46:41 |
27. |
Bartůňková Nikola |
25.02.2006 |
I.ČLTK Praha |
1030 |
1 |
|
|
22.05.2019 10:39:26 |
28. |
Císařová Barbora |
10.01.2001 |
TK Ruzyně Praha |
1030 |
1 |
446 |
|
29.05.2019 10:32:21 |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Kučmová Aneta |
23.05.2000 |
TK AGROFERT Prostějov |
54 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
12.04.2019 15:16:37 |
2. |
Markvartová Anna |
28.04.2000 |
TK Olymp Praha |
120 |
15 |
90 |
odhlášeno hráčem |
16.04.2019 12:51:42 |
3. |
Vlčková Karolína |
17.10.2000 |
TJ Spoje Praha |
48 |
25 |
32 |
odhlášeno hráčem |
14.05.2019 20:42:44 |
4. |
Křtěnová Sonja |
21.07.1998 |
TO SK Mělník |
74 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
16.05.2019 13:56:27 |
5. |
Přibylová Veronika |
24.12.1999 |
TK Sparta Praha |
176 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
19.05.2019 20:45:46 |
6. |
Neumannová Lucie |
02.07.2003 |
SK Aritma Praha |
471 |
4 |
167 |
odhlášeno hráčem |
21.05.2019 20:57:26 |
7. |
Prepslová Agáta |
13.05.2005 |
I.ČLTK Praha |
459 |
4 |
623 |
odhlášeno hráčem |
22.05.2019 07:48:29 |
8. |
Paroulková Sára |
06.11.2002 |
TJ Radlice z.s. |
274 |
9 |
42 |
odhlášeno hráčem |
29.05.2019 13:03:42 |
9. |
Sedláková Barbora |
22.01.2002 |
TJ Sokol Vysočany |
261 |
9 |
64 |
odhlášeno hráčem |
30.05.2019 00:16:45 |
10. |
Šotová Andrea |
22.08.2002 |
TK Start Praha-Topolka |
278 |
9 |
367 |
odhlášeno hráčem |
31.05.2019 07:47:03 |
11. |
Hažmuková Viktorie |
14.02.2005 |
I.ČLTK Praha |
459 |
4 |
201 |
odhlášeno pořadatelem |
31.05.2019 08:10:20 |
12. |
Doleželová Nathalia |
28.01.2001 |
LTC Modřany 2005 |
1030 |
1 |
138 |
odhlášeno hráčem |
31.05.2019 15:46:01 |
13. |
Mamicová Kristýna |
16.02.2000 |
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
119 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
31.05.2019 17:14:00 |
|