Název: |
Mistrovství ČR dospělých |
Datum: |
17.-21.08. |
Pořadatel: |
ČTS (M) |
Dotace: |
255 |
Kódové číslo: |
216700 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Ne do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Vykoukal Jiří |
: |
Na Drahách 196 |
: |
739 25 Sviadnov |
Tel. (1): |
602 718 364 |
E-mail: |
jiri.vykoukal@seznam.cz |
Internet: |
www.cztenis.cz/mcr/ |
Poznámka pořadatele: Ubytování
Pořadatel hradí nasazeným hráčům a hráčkám v dvouhře(8)MČR po dobu setrvání v soutěži dvouhry obědy a večeře, nasazení hráči a hráčky v dvouhře(8) mají zdarma ubytování (jednolůžkový pokoj) se snídaní a parkovištěm. Dále pořadatel hradí všem účastníkům pití a ovoce na dvorcích. Ostatní hráči si hradí ubytování a stravu sami. Oficiální hotel MČR je hotel Harmony Club.Kontakt výhradně pí.Radka Kudrnová tel.731191945,cena s snídaní,WIFI,parkoviště 700,-Kč SGL,1200,-Kč DBL
Prezence
Dvouhra mužů a žen neděle 16. 8. 2020 v čase 15.30-17.00 hod. osobně v areálu SC Ostrava nebo telefonicky - vrchní rozhodčí Ing.Vykoukal 602 718 364
Čtyřhra mužů a žen pondělí 17. 8. 2020 v čase 11.00 - 13.00 v kanceláři rozhodčích
Rozehrávky
Po celou dobu turnaje rezervace na recepci NH Ostrava : osobně, +420595131950, +420724233626
Finanční odměny Ostrava CUP – MČR mužů a žen 2020
Celková dotace 255.000,-Kč
dvouhra muži
vítěz 60.000,-
finalista 30.000,-
semifinalisté 15.000,-
čtvrtfinalisté 4.000,-
dvouhra ženy
vítězka 40.000,-
finalistka 20.000.-
semifinalistky 10.000,-
čtvrtfinalistky 2.000,-
čtyřhra muži (pro pár)
vítěz 8.000,-
finalista 3.500,-
semifinalisté 2.000,-
čtvrtfinalisté
čtyřhra ženy (pro pár)
vítězky 8.000,-
finalistky 3.500,-
semifinalistky 2.000,-
čtvrtfinalistky |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Marková Johana |
15.05.1999 |
I.ČLTK Praha |
18 |
35 |
|
WTA 407 OSB 16,06 |
29.07.2020 11:20:54 |
2. |
Tomanová Nikola |
01.03.1996 |
TK Slavia Orlová |
20 |
35 |
|
TLF 15,47 |
20.07.2020 17:26:57 |
3. |
Laboutková Aneta |
10.05.2000 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
22 |
35 |
|
TLF 16,16 |
08.07.2020 21:09:07 |
4. |
Kubáňová Karolína |
28.05.2001 |
TK Slavia Orlová |
24 |
30 |
34 |
TLF 16,06 |
20.07.2020 17:22:59 |
5. |
Hrabalová Kristýna |
03.04.1996 |
TC Bajda Kroměříž |
27 |
30 |
|
TLF 16,39 |
24.07.2020 19:20:50 |
6. |
Horáčková Gabriela |
04.06.1991 |
TC Brno. |
28 |
30 |
|
OSB 16,10 |
09.07.2020 12:07:44 |
7. |
Hájková Klára |
16.04.1999 |
SK OAZA Praha |
32 |
30 |
|
OSB 15,47 |
11.07.2020 18:44:41 |
8. |
Hindová Denisa |
17.07.2002 |
I.ČLTK Praha |
34 |
30 |
212 |
OSB 15,30 |
01.08.2020 12:07:54 |
9. |
Polanská Tereza |
10.01.1998 |
TK Slavia Plzeň |
37 |
25 |
|
OSB 16,33 |
04.07.2020 21:23:10 |
10. |
Kolodziejová Miriam |
11.04.1997 |
RPM Spoje Praha |
38 |
25 |
|
OSB 16,16 |
09.08.2020 18:22:29 |
11. |
Vlkovská Veronika |
06.09.1997 |
LTC Pardubice |
39 |
25 |
|
OSB 16,06 |
28.05.2020 17:44:16 |
12. |
Břečková Nikola |
14.07.2001 |
ITS Tennis Club, z.s. |
40 |
25 |
|
TLF 16,10 |
22.06.2020 13:22:37 |
13. |
Kučmová Aneta |
23.05.2000 |
TK AGROFERT Prostějov |
41 |
25 |
|
TLF 16,09 |
14.08.2020 11:35:17 |
14. |
Šebestová Ivana |
04.03.2001 |
TK ARBREX-OSTRAVA |
42 |
25 |
|
OSB 15,41 |
08.06.2020 08:23:09 |
15. |
Svobodová Monika |
29.06.1992 |
HTK Třebíč |
47 |
25 |
|
TLF 16,13 |
15.07.2020 08:27:34 |
16. |
Ševčíková Linda |
09.06.1998 |
ŽLTC Brno |
48 |
25 |
|
TLF 16,05 |
13.07.2020 08:12:28 |
17. |
Viďmanova Darja |
09.01.2003 |
I.ČLTK Praha |
50 |
25 |
4 |
poslední dle CŽ TLF 16,12 |
04.06.2020 22:50:34 |
18. |
Pektorová Hana |
12.02.1997 |
TC Bajda Kroměříž |
51 |
25 |
|
TLF 16,17 |
10.06.2020 19:13:19 |
19. |
Novotná Nikola |
01.11.1998 |
LTC Modřany 2005 |
53 |
20 |
|
nominace VČ OSB 15,51 |
06.07.2020 15:36:51 |
20. |
Pokorná Barbora |
09.11.2001 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
54 |
20 |
140 |
volná karta pořadatel TLF 16,02lf |
31.05.2020 08:33:56 |
21. |
Augustinová Natálie |
29.01.2003 |
ITS Tennis Club, z.s. |
63 |
20 |
491 |
nominace SM TLF 16,19 |
20.06.2020 19:54:00 |
22. |
Slivová Markéta |
27.10.1997 |
Slavoj Český Brod |
89 |
15 |
|
nominace StČ TLF 15,30 |
16.06.2020 15:48:51 |
23. |
Janatová Tereza |
29.08.1995 |
LTK Liberec |
90 |
15 |
|
nominace SČ TLF 16,11 |
19.07.2020 19:26:06 |
24. |
Nováková Klára |
10.05.2002 |
TK Slavia Plzeň |
95 |
15 |
15 |
nominace ZČ TLF 16,28 |
14.07.2020 13:30:45 |
25. |
Sedláčková Petra |
07.08.2001 |
TK Olymp Praha |
102 |
15 |
|
nominace Praha OSB 15,48 |
05.07.2020 17:22:57 |
26. |
Neradová Kamila |
21.02.2002 |
TK Strakonice |
108 |
15 |
32 |
nominace JČ TLF 15,50 |
17.06.2020 13:13:36 |
27. |
Mandelíková Kateřina |
13.06.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
129 |
12 |
13 |
TLF 15,50 |
07.07.2020 16:26:54 |
28. |
Nosková Linda |
17.11.2004 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
168 |
12 |
2 |
postup Q Pardubice TLF 16,02 |
05.08.2020 22:47:34 |
29. |
Šulcová Vanesa |
11.12.2004 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
201 |
9 |
163 |
volná karta pořadatel OSB 16,05 |
30.07.2020 10:31:25 |
30. |
Klimovičová Linda |
18.06.2004 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
282 |
9 |
9 |
postup Q Opava TLF 16,40 |
12.07.2020 10:39:54 |
31. |
Tomajková Kristýna |
28.03.2005 |
TK AGROFERT Prostějov |
306 |
6 |
27 |
volná karta ČTS TLF 16,14 |
25.06.2020 08:08:23 |
32. |
Bejlek Sára |
31.01.2006 |
TK Sparta Praha |
963 |
1 |
36 |
volná karta ČTS TLF 15,30 |
14.08.2020 21:19:39 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Petruželová Markéta |
09.04.2000 |
LTK Liberec |
55 |
20 |
|
|
21.05.2020 20:11:58 |
2. |
Kuchařová Michaela |
21.11.2001 |
SK JC Sport Opava |
58 |
20 |
217 |
|
21.06.2020 22:37:58 |
3. |
Jarošová Adéla |
16.11.1994 |
Slavoj Český Brod |
59 |
20 |
|
1. náhradnice StČ |
01.06.2020 10:33:17 |
4. |
Lavičková Kristýna |
24.01.2002 |
TK Sparta Praha |
61 |
20 |
3 |
|
19.07.2020 22:59:43 |
5. |
Němcová Eliška |
28.06.2001 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
64 |
20 |
167 |
|
16.06.2020 20:50:36 |
6. |
Kareisová Ludmila |
20.02.2002 |
LTK Liberec |
65 |
20 |
525 |
|
22.05.2020 08:18:56 |
7. |
Richtrová Sabina |
27.12.2000 |
TK Na Dolině o.s. |
67 |
20 |
|
|
06.07.2020 17:05:56 |
8. |
Bc. Šumová Diana |
25.09.1994 |
TK AGROFERT Prostějov |
68 |
20 |
|
|
25.04.2020 14:37:35 |
9. |
Rutarová Eva |
21.07.1995 |
TK Start Praha-Topolka |
70 |
20 |
|
|
06.07.2020 21:52:27 |
10. |
Lebišová Veronika |
15.05.2001 |
Sokol Letovice |
71 |
20 |
142 |
|
07.07.2020 19:42:19 |
11. |
Horáková Petra |
26.09.2001 |
TK Zlín |
74 |
20 |
82 |
|
28.05.2020 14:19:58 |
12. |
Nováková Karolína |
26.10.2002 |
TK Slavia Plzeň |
75 |
20 |
18 |
1. náhradnice ZČ |
25.05.2020 21:09:59 |
13. |
Štruplová Julie |
16.11.2004 |
TK AGROFERT Prostějov |
77 |
20 |
14 |
|
05.07.2020 13:47:05 |
14. |
Vajsejtlová Tereza |
02.03.2002 |
Tenisový klub Benátky nad Jizerou |
79 |
20 |
76 |
|
09.06.2020 08:11:06 |
15. |
Šalková Dominika |
28.06.2004 |
TK Sparta Praha |
84 |
15 |
7 |
|
26.07.2020 18:25:10 |
16. |
Havrlíková Adéla |
28.10.2001 |
LTK TEPLICE o.s. |
85 |
15 |
93 |
|
22.07.2020 13:53:05 |
17. |
Moravcová Adéla |
10.09.2003 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
86 |
15 |
25 |
|
26.04.2020 20:30:14 |
18. |
Křtěnová Sonja |
21.07.1998 |
TO SK Mělník |
91 |
15 |
|
|
28.06.2020 17:26:26 |
19. |
Bartůňková Nikola |
25.02.2006 |
I.ČLTK Praha |
93 |
15 |
16 |
|
21.07.2020 11:20:45 |
20. |
Krýslová Vendula |
05.12.2002 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
97 |
15 |
30 |
|
30.05.2020 23:11:48 |
21. |
Abeldinova Alla |
25.04.2004 |
Tenisklub Cheb |
98 |
15 |
19 |
|
11.05.2020 19:51:11 |
22. |
Koláčková Barbora |
18.12.1999 |
SK JC Sport Opava |
99 |
15 |
|
|
16.05.2020 10:01:22 |
23. |
Dejnožková Tereza |
17.07.2002 |
SK HAMR, z.s. |
110 |
15 |
37 |
|
12.05.2020 17:52:23 |
24. |
Baďurová Veronika |
27.05.1996 |
TK Start Praha-Topolka |
116 |
15 |
|
|
10.07.2020 18:23:10 |
25. |
Charvátová Vivien |
24.07.2001 |
LTC Hodonín |
124 |
12 |
80 |
|
02.08.2020 13:40:20 |
26. |
Kněžková Nelly |
02.12.2003 |
TK Sparta Praha |
131 |
12 |
11 |
|
21.06.2020 17:46:51 |
27. |
Havlíčková Lucie |
13.03.2005 |
TK Sparta Praha |
135 |
12 |
20 |
|
07.07.2020 21:09:13 |
28. |
Filip Kateřina |
01.09.1999 |
Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. |
138 |
12 |
|
|
16.05.2020 09:00:10 |
29. |
Vašková Monika |
07.11.1996 |
LTC Tábor 1903 |
182 |
12 |
|
|
15.07.2020 09:42:33 |
30. |
Kubačáková Laura |
11.06.2004 |
Tenisklub7 |
306 |
6 |
426 |
|
10.08.2020 08:32:25 |
31. |
Kohoutková Natálie |
08.02.1999 |
LTK Liberec |
309 |
6 |
|
|
26.07.2020 15:10:00 |
32. |
Vrbenská Anna |
29.11.1996 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
963 |
1 |
|
|
22.05.2020 17:34:00 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Odleváková Zuzana |
10.04.2000 |
SLOVAN HRANICE, z.s. |
107 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
17.06.2020 20:49:03 |
2. |
Detiuc Anastasia |
14.12.1998 |
TK Neridé |
16 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
05.08.2020 11:49:24 |
3. |
Zýtová Julie |
01.02.2003 |
TK Neridé |
338 |
6 |
39 |
IS: lhůta 5 dní |
09.08.2020 12:00:09 |
4. |
Richterová Šárka |
16.05.2000 |
TO SK Mělník |
82 |
15 |
|
IS: lhůta 5 dní |
09.08.2020 14:23:02 |
5. |
Nová Andrea |
05.11.2003 |
TJ Spoje Praha |
76 |
20 |
12 |
odhlášeno hráčem |
09.08.2020 15:31:24 |
6. |
Pulchartová Laetitia |
18.01.2001 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
35 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
10.08.2020 19:28:09 |
7. |
Vlčková Karolína |
17.10.2000 |
TJ Spoje Praha |
36 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
11.08.2020 08:38:54 |
8. |
Rusová Alica |
05.02.1998 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
29 |
30 |
|
odhlášeno pořadatelem |
11.08.2020 10:46:50 |
9. |
Mihoková Petra |
04.11.2004 |
TCG Karlovy Vary |
245 |
9 |
45 |
odhlášeno hráčem |
12.08.2020 14:12:51 |
10. |
Dörreová Adéla |
28.09.2002 |
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. |
66 |
20 |
24 |
odhlášeno hráčem |
12.08.2020 20:32:26 |
11. |
Zálabská Zuzana |
24.11.1985 |
LTC Pardubice |
119 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
14.08.2020 10:22:10 |
12. |
Dohnalová Rozálie |
25.07.2002 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
117 |
15 |
56 |
IS: lhůta 5 dní |
14.08.2020 10:45:41 |
13. |
Petruželová Lucie |
30.08.2002 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
49 |
25 |
102 |
odhlášeno hráčem |
14.08.2020 11:20:04 |
14. |
Knutsonová Gabriela Andrea |
21.04.1997 |
TK AGROFERT Prostějov |
963 |
1 |
|
IS: lhůta 5 dní |
14.08.2020 15:29:35 |
15. |
Miklová Barbora |
29.03.1998 |
TK Zlín |
25 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
14.08.2020 20:33:01 |
16. |
Csabi Petra |
11.06.2002 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
46 |
25 |
89 |
odhlášeno hráčem |
14.08.2020 21:51:22 |
17. |
Fruhvirtová Brenda |
02.04.2007 |
TJ Spoje Praha |
104 |
15 |
78 |
odhlášeno hráčem |
15.08.2020 10:40:10 |
18. |
Sisková Anna |
01.07.2001 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
31 |
30 |
141 |
odhlášeno hráčem |
16.08.2020 07:06:29 |
19. |
Přádová Martina |
27.01.1991 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
44 |
25 |
|
odhlášeno pořadatelem |
16.08.2020 16:17:58 |
|