Český tenisový svaz
Název:
Mistrovství ČR dospělých
Datum:
17.-21.08.
Pořadatel:
ČTS (M)
Místo konání:
SC Ostrava
Dotace:
255
Kódové číslo:
216700
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Ne do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Vykoukal Jiří
Na Drahách 196
739 25 Sviadnov
Tel. (1):
602 718 364
E-mail:
jiri.vykoukal@seznam.cz
Internet:
www.cztenis.cz/mcr/

Poznámka pořadatele:

Ubytování
Pořadatel hradí nasazeným hráčům a hráčkám v dvouhře(8)MČR po dobu setrvání v soutěži dvouhry obědy a večeře, nasazení hráči a hráčky v dvouhře(8) mají zdarma ubytování (jednolůžkový pokoj) se snídaní a parkovištěm. Dále pořadatel hradí všem účastníkům pití a ovoce na dvorcích. Ostatní hráči si hradí ubytování a stravu sami. Oficiální hotel MČR je hotel Harmony Club.Kontakt výhradně pí.Radka Kudrnová tel.731191945,cena s snídaní,WIFI,parkoviště 700,-Kč SGL,1200,-Kč DBL

Prezence
Dvouhra mužů a žen neděle 16. 8. 2020 v čase 15.30-17.00 hod. osobně v areálu SC Ostrava nebo telefonicky - vrchní rozhodčí Ing.Vykoukal 602 718 364
Čtyřhra mužů a žen pondělí 17. 8. 2020 v čase 11.00 - 13.00 v kanceláři rozhodčích

Rozehrávky
Po celou dobu turnaje rezervace na recepci NH Ostrava : osobně, +420595131950, +420724233626

Finanční odměny Ostrava CUP – MČR mužů a žen 2020
Celková dotace 255.000,-Kč

dvouhra muži
vítěz 60.000,-
finalista 30.000,-
semifinalisté 15.000,-
čtvrtfinalisté 4.000,-

dvouhra ženy
vítězka 40.000,-
finalistka 20.000.-
semifinalistky 10.000,-
čtvrtfinalistky 2.000,-

čtyřhra muži (pro pár)
vítěz 8.000,-
finalista 3.500,-
semifinalisté 2.000,-
čtvrtfinalisté

čtyřhra ženy (pro pár)
vítězky 8.000,-
finalistky 3.500,-
semifinalistky 2.000,-
čtvrtfinalistky
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Marková Johana 15.05.1999 I.ČLTK Praha
18
35
 
WTA 407 OSB 16,06
29.07.2020 11:20:54
2.
Tomanová Nikola 01.03.1996 TK Slavia Orlová
20
35
 
TLF 15,47
20.07.2020 17:26:57
3.
Laboutková Aneta 10.05.2000 I.ČLTK Praha
22
35
 
TLF 16,16
08.07.2020 21:09:07
4.
Kubáňová Karolína 28.05.2001 TK Slavia Orlová
24
30
34
TLF 16,06
20.07.2020 17:22:59
5.
Hrabalová Kristýna 03.04.1996 TC Brno.
27
30
 
TLF 16,39
24.07.2020 19:20:50
6.
Horáčková Gabriela 04.06.1991 TC Brno.
28
30
 
OSB 16,10
09.07.2020 12:07:44
7.
Hájková Klára 16.04.1999 TK Sparta Praha
32
30
 
OSB 15,47
11.07.2020 18:44:41
8.
Hindová Denisa 17.07.2002 I.ČLTK Praha
34
30
212
OSB 15,30
01.08.2020 12:07:54
9.
Polanská Tereza 10.01.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
37
25
 
OSB 16,33
04.07.2020 21:23:10
10.
Kolodziejová Miriam 11.04.1997 RPM OÁZA Říčany
38
25
 
OSB 16,16
09.08.2020 18:22:29
11.
Vlkovská Veronika 06.09.1997 LTC Pardubice
39
25
 
OSB 16,06
28.05.2020 17:44:16
12.
Břečková Nikola 14.07.2001 ITS Tennis Club, z.s.
40
25
 
TLF 16,10
22.06.2020 13:22:37
13.
Kladivová Aneta 23.05.2000 TK AGROFERT Prostějov
41
25
 
TLF 16,09
14.08.2020 11:35:17
14.
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK ARBREX-OSTRAVA
42
25
 
OSB 15,41
08.06.2020 08:23:09
15.
Svobodová Monika 29.06.1992 HTK Třebíč
47
25
 
TLF 16,13
15.07.2020 08:27:34
16.
Ševčíková Linda 09.06.1998 TC Brno.
48
25
 
TLF 16,05
13.07.2020 08:12:28
17.
Viďmanova Darja 09.01.2003 I.ČLTK Praha
50
25
4
poslední dle CŽ TLF 16,12
04.06.2020 22:50:34
18.
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s.
51
25
 
TLF 16,17
10.06.2020 19:13:19
19.
Novotná Nikola 01.11.1998 LTC Pardubice
53
20
 
nominace VČ OSB 15,51
06.07.2020 15:36:51
20.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
54
20
140
volná karta pořadatel TLF 16,02lf
31.05.2020 08:33:56
21.
Augustinová Natálie 29.01.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
63
20
491
nominace SM TLF 16,19
20.06.2020 19:54:00
22.
Slivová Markéta 27.10.1997 Slavoj Český Brod
89
15
 
nominace StČ TLF 15,30
16.06.2020 15:48:51
23.
Janatová Tereza 29.08.1995 LTK Liberec
90
15
 
nominace SČ TLF 16,11
19.07.2020 19:26:06
24.
Nováková Klára 10.05.2002 TK Slavia Plzeň
95
15
15
nominace ZČ TLF 16,28
14.07.2020 13:30:45
25.
Sedláčková Petra 07.08.2001 TK Olymp Praha
102
15
 
nominace Praha OSB 15,48
05.07.2020 17:22:57
26.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek
108
15
32
nominace JČ TLF 15,50
17.06.2020 13:13:36
27.
Mandelíková Kateřina 13.06.2003 TK AGROFERT Prostějov
129
12
13
TLF 15,50
07.07.2020 16:26:54
28.
Nosková Linda 17.11.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
168
12
2
postup Q Pardubice TLF 16,02
05.08.2020 22:47:34
29.
Šulcová Vanesa 11.12.2004 VSK VŠB-TU Ostrava
201
9
163
volná karta pořadatel OSB 16,05
30.07.2020 10:31:25
30.
Klimovičová Linda 18.06.2004 TK AGROFERT Prostějov
282
9
9
postup Q Opava TLF 16,40
12.07.2020 10:39:54
31.
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
306
6
27
volná karta ČTS TLF 16,14
25.06.2020 08:08:23
32.
Bejlek Sára 31.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
963
1
36
volná karta ČTS TLF 15,30
14.08.2020 21:19:39

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Petruželová Markéta 09.04.2000 LTK Liberec
55
20
 
 
21.05.2020 20:11:58
2.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 SK JC Sport Opava
58
20
217
 
21.06.2020 22:37:58
3.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
59
20
 
1. náhradnice StČ
01.06.2020 10:33:17
4.
Lavičková Kristýna 24.01.2002 TK Sparta Praha
61
20
3
 
19.07.2020 22:59:43
5.
Němcová Eliška 28.06.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
64
20
167
 
16.06.2020 20:50:36
6.
Kareisová Ludmila 20.02.2002 ITS Tennis Club, z.s.
65
20
525
 
22.05.2020 08:18:56
7.
Richtrová Sabina 27.12.2000 TK Na Dolině o.s.
67
20
 
 
06.07.2020 17:05:56
8.
Šumová Diana 25.09.1994 TK AGROFERT Prostějov
68
20
 
 
25.04.2020 14:37:35
9.
Rutarová Eva 21.07.1995 TK Start Praha-Topolka
70
20
 
 
06.07.2020 21:52:27
10.
Lebišová Veronika 15.05.2001 Sokol Letovice
71
20
142
 
07.07.2020 19:42:19
11.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
74
20
82
 
28.05.2020 14:19:58
12.
Nováková Karolína 26.10.2002 TK Slavia Plzeň
75
20
18
1. náhradnice ZČ
25.05.2020 21:09:59
13.
Štruplová Julie 16.11.2004 TK AGROFERT Prostějov
77
20
14
 
05.07.2020 13:47:05
14.
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
79
20
76
 
09.06.2020 08:11:06
15.
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Neridé
84
15
7
 
26.07.2020 18:25:10
16.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 Sokol Košťany
85
15
93
 
22.07.2020 13:53:05
17.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
86
15
25
 
26.04.2020 20:30:14
18.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
91
15
 
 
28.06.2020 17:26:26
19.
Bartůňková Nikola 25.02.2006 I.ČLTK Praha
93
15
16
 
21.07.2020 11:20:45
20.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
97
15
30
 
30.05.2020 23:11:48
21.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
98
15
19
 
11.05.2020 19:51:11
22.
Koláčková Barbora 18.12.1999 SK JC Sport Opava
99
15
 
 
16.05.2020 10:01:22
23.
Dejnožková Tereza 17.07.2002 SK HAMR, z.s.
110
15
37
 
12.05.2020 17:52:23
24.
Baďurová Veronika 27.05.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
116
15
 
 
10.07.2020 18:23:10
25.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
124
12
80
 
02.08.2020 13:40:20
26.
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha
131
12
11
 
21.06.2020 17:46:51
27.
Havlíčková Lucie 13.03.2005 TK Sparta Praha
135
12
20
 
07.07.2020 21:09:13
28.
Filip Kateřina 01.09.1999 I.ČLTK Praha
138
12
 
 
16.05.2020 09:00:10
29.
Vašková Monika 07.11.1996 LTC Tábor 1903
182
12
 
 
15.07.2020 09:42:33
30.
Kubačáková Laura 11.06.2004 Městský tenisový klub Karviná
306
6
426
 
10.08.2020 08:32:25
31.
Kohoutková Natálie 08.02.1999 LTK Liberec
309
6
 
 
26.07.2020 15:10:00
32.
Vrbenská Anna 29.11.1996 TK FZŠ Trávníčkova
963
1
 
 
22.05.2020 17:34:00

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Odleváková Zuzana 10.04.2000 Beskydský tenisový klub
107
15
 
odhlášeno hráčem
17.06.2020 20:49:03
2.
Detiuc Anastasia 14.12.1998 I.ČLTK Praha
16
35
 
odhlášeno hráčem
05.08.2020 11:49:24
3.
Zýtová Julie 01.02.2003 TK Neridé
338
6
39
IS: lhůta 5 dní
09.08.2020 12:00:09
4.
Richterová Šárka 16.05.2000 I.ČLTK Praha
82
15
 
IS: lhůta 5 dní
09.08.2020 14:23:02
5.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
76
20
12
odhlášeno hráčem
09.08.2020 15:31:24
6.
Pulchartová Laetitia 18.01.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
35
25
 
odhlášeno hráčem
10.08.2020 19:28:09
7.
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha
36
25
 
odhlášeno hráčem
11.08.2020 08:38:54
8.
Rusová Alica 05.02.1998 SK HAMR, z.s.
29
30
 
odhlášeno pořadatelem
11.08.2020 10:46:50
9.
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha
245
9
45
odhlášeno hráčem
12.08.2020 14:12:51
10.
Dörreová Adéla 28.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
66
20
24
odhlášeno hráčem
12.08.2020 20:32:26
11.
Zálabská Zuzana 24.11.1985 LTC Pardubice
119
15
 
odhlášeno hráčem
14.08.2020 10:22:10
12.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
117
15
56
IS: lhůta 5 dní
14.08.2020 10:45:41
13.
Petruželová Lucie 30.08.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
49
25
102
odhlášeno hráčem
14.08.2020 11:20:04
14.
Knutsonová Gabriela Andrea 21.04.1997 TK AGROFERT Prostějov
963
1
 
IS: lhůta 5 dní
14.08.2020 15:29:35
15.
Miklová Barbora 29.03.1998 TK Zlín
25
30
 
odhlášeno hráčem
14.08.2020 20:33:01
16.
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
46
25
89
odhlášeno hráčem
14.08.2020 21:51:22
17.
Fruhvirtová Brenda 02.04.2007 TK Sparta Praha
104
15
78
odhlášeno hráčem
15.08.2020 10:40:10
18.
Sisková Anna 01.07.2001 TK AGROFERT Prostějov
31
30
141
odhlášeno hráčem
16.08.2020 07:06:29
19.
Přádová Martina 27.01.1991 TENIS-CENTRUM DTJ HK
44
25
 
odhlášeno pořadatelem
16.08.2020 16:17:58